Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Dvd Βαφτισης Βοηθεια....


katerina@!!

Recommended Posts

Στην εισαγωγη του dvd θελει να μου βαλει βιντεοκλιπ απο στρουμφακια γιατι λεει δεν υπαρχει τιποτα αλλο που να συνδιαζει μουσικη και κινουμενο....

 

Εσας τι θα βαλει ή τι ειχαν βαλει στην εισαγωγη του dvd της βαφτισης του παιδιου σας;;;

Δωστε μου καμια ιδεα τι να του πω...γιατι δε θελω στρουμφακια!!!!!

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δε ξέρω τι ακριβώς αρέσει σε σένα,αλλά αυτά με τα κινούμενα σχέδια είναι λίγο πολυφορεμένα...εμένα προσωπικά ποτέ δε μου άρεσαν και αυτό ήταν ένας από τους λόγους που απέρριψα πολλούς φωτογράφους..πρέπει οπωσδήποτε να σου βάλει κάτι τέτοιο;;;Εμένα μου έβαλε σαν εισαγωγή σκηνές σε slow motion από τη βάφτιση με μια φανταστική μουσική υπόκρουση..(μου διαφεύγει ο τίτλος του τραγουδιού αυτή τη στιγμή...)

Επίσης μπορείς να του δώσεις δικές σου φωτογραφίες του μωρού από όταν γεννήθηκε ή vide-άκια που έχεις τραβήξει με το μπεμπουλίνι σου και να σου φτιάξει μια εισαγωγή με μουσική δικής σου επιλογής, όπου να δείχνει τη πορεία του μικρού σου από τότε που ήταν νεογέννητο μέχρι την ηλικία που βαφτίζεται...μου φαίνεται πιο ρομαντικό και όμορφο από τα ΄΄ασχετα κινούμενα σχέδια που για τους φωτογράφους είναι φυσικά η εύκολη λύση...

Link to comment
Share on other sites

Λητω μου εχεις δικιο...εχω οντως την επιλογη να μη βαλω κινουμενα αλλα μου φαινεται αδειο το αποτελεσμα...

Και αυτος εχει μονο στρουμφς σε αγορια και κοριτσια.... :(

Ηθελα κατι πιο κοριτσιστικο κατι πιο ροζ-φουξια για τη μικρη..να του το παω σε dvd να μου το φτιαξει...αλλα δεν μου ρχετε καμια ιδεα...εχω και χρονια να δω κινουμενα... :?

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα κατι πιο κοριτσιστικο κατι πιο ροζ-φουξια για τη μικρη..να του το παω σε dvd να μου το φτιαξει...αλλα δεν μου ρχετε καμια ιδεα...εχω και χρονια να δω κινουμενα... :?

 

..κι εγώ άχετη είμαι με τα κινούμενα...αλλά τα στρουμφάκια δε μου αρέσουν σίγουρα...τίποτα με πριγκίπισσες του disney δεν υπάρχει;

Αλαντίν,Ποκαχόντας;;;Σε φούξια-ροζ δε μου έρχεται τίποτα...

Sorry,δε βοήθησα και πολύ.. :cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε ξέρω τι ακριβώς αρέσει σε σένα,αλλά αυτά με τα κινούμενα σχέδια είναι λίγο πολυφορεμένα...εμένα προσωπικά ποτέ δε μου άρεσαν και αυτό ήταν ένας από τους λόγους που απέρριψα πολλούς φωτογράφους..πρέπει οπωσδήποτε να σου βάλει κάτι τέτοιο;;;Εμένα μου έβαλε σαν εισαγωγή σκηνές σε slow motion από τη βάφτιση με μια φανταστική μουσική υπόκρουση..(μου διαφεύγει ο τίτλος του τραγουδιού αυτή τη στιγμή...)

Επίσης μπορείς να του δώσεις δικές σου φωτογραφίες του μωρού από όταν γεννήθηκε ή vide-άκια που έχεις τραβήξει με το μπεμπουλίνι σου και να σου φτιάξει μια εισαγωγή με μουσική δικής σου επιλογής, όπου να δείχνει τη πορεία του μικρού σου από τότε που ήταν νεογέννητο μέχρι την ηλικία που βαφτίζεται...μου φαίνεται πιο ρομαντικό και όμορφο από τα ΄΄ασχετα κινούμενα σχέδια που για τους φωτογράφους είναι φυσικά η εύκολη λύση...

και μας αυτο θα μας κανει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τι ακριβώς αρέσει σε σένα,αλλά αυτά με τα κινούμενα σχέδια είναι λίγο πολυφορεμένα...εμένα προσωπικά ποτέ δε μου άρεσαν και αυτό ήταν ένας από τους λόγους που απέρριψα πολλούς φωτογράφους..πρέπει οπωσδήποτε να σου βάλει κάτι τέτοιο;;;Εμένα μου έβαλε σαν εισαγωγή σκηνές σε slow motion από τη βάφτιση με μια φανταστική μουσική υπόκρουση..(μου διαφεύγει ο τίτλος του τραγουδιού αυτή τη στιγμή...)

Επίσης μπορείς να του δώσεις δικές σου φωτογραφίες του μωρού από όταν γεννήθηκε ή vide-άκια που έχεις τραβήξει με το μπεμπουλίνι σου και να σου φτιάξει μια εισαγωγή με μουσική δικής σου επιλογής, όπου να δείχνει τη πορεία του μικρού σου από τότε που ήταν νεογέννητο μέχρι την ηλικία που βαφτίζεται...μου φαίνεται πιο ρομαντικό και όμορφο από τα ΄΄ασχετα κινούμενα σχέδια που για τους φωτογράφους είναι φυσικά η εύκολη λύση...

και μας αυτο θα μας κανει :lol:

 

Και στο δικο μας αυτο εκανε!

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έβαλε κινούμενες φωτογραφίες που τράβηξε ο ίδιος και με κλασική μουσική, ήταν πολύ καλό για εισαγωγη..για πρότεινε κάτι τέτοιο τα στρουμφάκια δεν μου αρεσουν ούτε και μένα..πρώτη φορα το ακούω!!και επίσης υπομονη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...