Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Να και οι μπομπονιέρες της πεταλουδίτσας μας!!!


manoula24

Recommended Posts

Αυτές ειναι οι μπομπονιέρες της μικρήςμου πεταλουδίτσας!Αργησαμε λίγο αλλά οπως προειπα....το καλό πράγμα αργεί!Εφτασε...και σπαρταράει!

Πως σας φαίνονται????την αλήθεια όμως!

DSC05337.jpg

DSC05342.jpg

DSC05346.jpg

DSC05354.jpg

DSC05358.jpg

DSC05513.jpg

DSC05508.jpg

DSC05367.jpg

DSC05501.jpg

DSC05375.jpg

Ουφ :!: Σαν να ήταν πολλές! :D:D:D

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω είναι υπέροχες!!!! Και το στήσιμο μέσα στα κουβαδάκια... φανταστικό!!! Πολύ καλή ιδέα και ωραία τα κουβαδάκια. Αλήθεια πού τα βρήκες;

 

Γύρω γύρω αυτά που είναι σα φτερά είναι από το τζάμπο; Σε όλους θα δώσεις λουλούδια;

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο manoula24 για αλλη μια φορα εκανες το θαυμα σου!!!!!! Υπεροχες οπως και το προσκλητηριο σου!!!!Συγχαρητηρια!!!! να χαιρεσαι την πεταλουδιτσα σου και να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!!!!!

Μαμά Σοφίας και μπέμπας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

manoula24 πραγματικά πολύ όμορφες. καλύτερα ομως πάρε κανενα κουβαδάκι παραπάνω και μην τις στριμώχνεις τόσο γιατι όταν θα τις μοιράζουν τραβώντας το ενα θα πέφτει το άλλο.

.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Anna72.Τα κουβαδακια τα βρήκα τυχαία σε ενα καταστημα με ειδη δώρων Αλεξανδρούπολη.Τα πουπουλα οπως καλα κατάλαβες απο το Τζαμπο οπως και η πεταλουδιτσα του ντεκορ.

Ναι σε ολους θα τα δωσω.Αρχικα πηρα 50 τεμαχια μονο για τα παιδάκια αλλα μετα που το καλοσκέφτηκα αποφάσισα σε ολους.Σκεφτηκα πως στη βαπτιση σηκώνει το παιχνιδιάρικο και το βρήκα και πιο ασυνήθιστο.Για τα παιδάκια βέβαια θα εχω και χωνάκια με ζαχαρωτα ενω για τους μεγάλους βαζάκια με γλυκο του κουταλιού.Αυτα!

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια σας ευχαριστώ πολυ για τα καλα σας λογια.Χαιρομαι πολυ που σας αρεσαν γιατι σαν μανούλες ειστε το καλύτερο δειγμα που θα μπορούσα να εχω.Και αυτο το λέω γιατι εμεις δίνουμε περισσότερη σημασια σε τέτοια θεματα.

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

evoulita το σκεφτηκα και γω αλλα δεν εχει άλλα τέτοια κουβαδάκια.Ηταν 2 τελευταία και το άλλο(που εχει τα καρω σιελ λουλουδια )το πηρα από τα τζάμπο.σκεφτομαι ή να παρω άλλο ένα τετοιο να εχω δυο και δυο ή να αραιώσω αυτα και τα υπόλοιπα να τα βάλω σε μια κούτα ωστε τα κορίτσια που θα μοιράζουν να παίρνουν απο κει.Τι λετε να κάνω?

manoula24 πραγματικά πολύ όμορφες. καλύτερα ομως πάρε κανενα κουβαδάκι παραπάνω και μην τις στριμώχνεις τόσο γιατι όταν θα τις μοιράζουν τραβώντας το ενα θα πέφτει το άλλο.

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία κ ασυνήθιστα λουλούδια έχεις βρει... και αν μια οοικογενεια παρει 4 ας πούμε θα φτιαξει μια ωραια ανθοδεσμη!

 

τωρα για τα κουβαδακια: μου αρεσουν πολυ οπως τα εχεις βαλει, αν νομιζεις ομως οτι θα πεφτουν, παρε ενα δυο ακομη από τ τζαμπο κ διακοσμησέ τα ώστε να ταιριαζουν με τα υπολοιπα (με κορδελες ή ζωγραφισε κατι αν πιανει το χερι σου)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Σορυ για την αργοπορεια αλλα εχω προβλημα με το Internet.και γω αυτο σκεφτομαι.Δοξα το Θεο πιάνει το χερι μου.

Σας ευχαριστω για τα καλά σας λόγια!

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α πα πα πα παααααααααααα καλε!.. ετοιμαζομουν να σε πειραξω λεγοντας κακα λογακια αλλα βρε μανουλα αυτα ειναι υπεροχα! μπραβο σου.. μηπως να το εκανες επαγγελμα?? συγχαρητηρια!!

με το καλο και η κοριτσαρα, να σου ζησει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Να σου πω θα μου αρεσε πολυ αν δεν ημουν νοσηλευτρια ψυχιατρικου.

:D:D:D

α πα πα πα παααααααααααα καλε!.. ετοιμαζομουν να σε πειραξω λεγοντας κακα λογακια αλλα βρε μανουλα αυτα ειναι υπεροχα! μπραβο σου.. μηπως να το εκανες επαγγελμα?? συγχαρητηρια!!

με το καλο και η κοριτσαρα, να σου ζησει!!!!!!!

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω κοριτσια να βαλω κατι εικονες απο μπομπονιερες και προσκλητηριο που εφτιαξα να τις δειτε ειμαι καινουρια και δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

μπες στο http://www.photobucket.com και δημιουργείς δικό σου λογαριασμό, μετά ανεβάζεις τις φωτογραφίες και αντιγράφεις τις διευθύνσεις πάνω από τις φωτο (img) στο τόπικ που απαντάς.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...