Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

BAFTISI


MARIA RODOS

Recommended Posts

GEIA SAS

EIMAI KAINOURGIA STO SITE KAI THELO THN VOITHIA SAS.

 

BAFTIZO TON AGGELO MOU TON IOULIO KAI THELO NA GRAPSO KATI STO VIVLIO POU SKEFTOMAI NA KANO GIA TIS EYXES.

THELO NA GRAPSO KATI POU NA SIKONETAI H TRIXA APO TIN SIGKINHSH ALLA THEN MOU ERXETAI TIPOTA

I ZOH MOU ALLAKSE RIZIKA OTAN HRTHE O AGGELOS MOU STH ZOH MOU. ALLA THEN KSERO POS NA TO EKFRASO TA LOGIA EINA LIGA

 

ANY IDEAS?

 

:roll:

MARIA RODOS

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλο η βαφτιση και να σας ζησει το αγγελούδι σας!!

Μαρία μου, υπάρχουν χιλιάδες λόγια που διαβάζεις και σου σηκώνεται η τρίχα, πάρα πολλά επίσης που μπορείς να κλαις μέρες στο άκουσμά τους, αλλά η προσωπική μου άποψη είναι ότι στο βιβλίο του γιου σου δε χρειάζεται να πάρεις ιδέες από εμάς, αλλά να γράψεις ότι ακριβώς αισθάνεσαι..

Και αν δεν έχεις "έμπνευση" μέχρι τότε, γράψε αυτό που λες σε εμάς, ότι η ζωή σου άλλαξε ριζικά και δε μπορείς να το εκφράσεις.

Αυτό είναι ένα ενθύμιο για το παιδί (έχω κι εγώ από τη βάφτισή μου), που χαίρομαι πραγματικά για τα συναισθήματα των γονιών μου εκείνη τη μέρα και όποτε το διαβάζω συγκινούμαι... δε θα ήθελα να είναι λόγια "τρίτων" και όχι της μαμάς μου...

Αυτό τουλάχιστον θα κάνω εγώ....δε βοηθάω συγνώμη, αλλά έτσι νοιώθω..!! :?:?:?

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο η βαφτιση και να σας ζησει το αγγελούδι σας!!

Μαρία μου, υπάρχουν χιλιάδες λόγια που διαβάζεις και σου σηκώνεται η τρίχα, πάρα πολλά επίσης που μπορείς να κλαις μέρες στο άκουσμά τους, αλλά η προσωπική μου άποψη είναι ότι στο βιβλίο του γιου σου δε χρειάζεται να πάρεις ιδέες από εμάς, αλλά να γράψεις ότι ακριβώς αισθάνεσαι..

Και αν δεν έχεις "έμπνευση" μέχρι τότε, γράψε αυτό που λες σε εμάς, ότι η ζωή σου άλλαξε ριζικά και δε μπορείς να το εκφράσεις.

Αυτό είναι ένα ενθύμιο για το παιδί (έχω κι εγώ από τη βάφτισή μου), που χαίρομαι πραγματικά για τα συναισθήματα των γονιών μου εκείνη τη μέρα και όποτε το διαβάζω συγκινούμαι... δε θα ήθελα να είναι λόγια "τρίτων" και όχι της μαμάς μου...

Αυτό τουλάχιστον θα κάνω εγώ....δε βοηθάω συγνώμη, αλλά έτσι νοιώθω..!! :?:?:?

 

Συμφωνώ απόλυτα θα νιώθεις και εσύ καλύτερα αν είναι λόγια της δική σου ψυχούλας και όχι άλλων , ακόμη και να μην το αποδώσεις καλά με λέξεις φτάνει που εσύ νιώθεις συγκίνηση για το Αγγελούδι σου η συγκίνηση των άλλων δεν πιάνει μία στην ψυχούλα του γιού σου! Εύχομαι να κάνεις την ωραιότερη βάπτιση που έχεις ονειρευτεί για το μωράκι σου.

Η ζωή μου τα αγγελούδια μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αν κατσεις να γραψεις θα σου ερθουν τα λογια.

Εχε και μια φωτογραφια του απο το μαιευτηριο ..... και εκει να δεις λογια που θα σου ερθουν και ποσα συναισθηματα θα περιγραψεις. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...