Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΧΑΤΖΗΒΕΗ-Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους ,θα ήθελα αν κάποιος/α γνωρίζει πληροφορίες για την Σχολή Χατζήβεη στη Νέα Φιλαδέλφεια.Δηλαδή αν γίνεται δουλειά στο Δημοτικό,τι τιμές παίζουν πάνω κάτω και τι παίζει με το φαγητό των παιδιών στο δημοτικό ,αν κάθονται μέχρι το απόγευμα.Αν κάποιος γνωρίζει κάτι από αυτά θα του ήμουν υπόχρεος να μου πει.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλους ,θα ήθελα αν κάποιος/α γνωρίζει πληροφορίες για την Σχολή Χατζήβεη στη Νέα Φιλαδέλφεια.Δηλαδή αν γίνεται δουλειά στο Δημοτικό,τι τιμές παίζουν πάνω κάτω και τι παίζει με το φαγητό των παιδιών στο δημοτικό ,αν κάθονται μέχρι το απόγευμα.Αν κάποιος γνωρίζει κάτι από αυτά θα του ήμουν υπόχρεος να μου πει.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Καλησπερα, αν δεν εχεις παει απο εκει να συναντησεις τους αρμοδιους και να δεις τις εγκ/σεις, θα στο προτεινα, ειναι πολυ ευγενικοι και θα απαντησουν σε καθε σου ερωτηση. Για τιμες δεν μπορω να σου πω, γιατι εμεις πηγαιναμε για το νηπιαγωγειο. Και εμεις εκει θα στελναμε το παιδι, για νηπιαγωγειο ομως οπως ειπα, αλλα μας φρεναραν τα αποτελεσματα της ΚΡΙΣΗΣ !

Link to comment
Share on other sites

Έχει συζητηθεί και σε άλλη ενότητα το συγκεκριμένο σχολείο...κάνε αναζήτηση να βρείς....εγώ πάντως το είχα απορρίψει γιατί όπως είχα πει δεν μου άρεσε που τα βγάζουν στο πάρκο δίπλα για διάλλειμα....κάτεληξα στο Γιαννημάρα που είναι στον Κόκκινο Μύλο, πολύ πιο οικονομικό 1000 ευρώ διαφορά περίπου και επίσης πολύ καλή δουλειά!!! εμείς θα συνεχίσουμε εκεί και δημοτικό (ελπίζω να μας το επιτρέψει η κρίση)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλημέρα και από εμένα, εγώ πάω και τα 2 παιδιά μου στη Χατζήβεη, είμαι πολύ ευχαριστημένη, ενδιαφέρονται ουσιαστικά για τα παιδιά και κάνουν απίστευτα πράγματα, αφού να φανταστείς βραβεύτηκαν για την καινοτομία τους φέτος από το υπουργείο παιδείας.Το άλσος με προβλημάτιζε και εμένα και πήγα πριν γράψω το πρώτο παιδί να δω τι γίνεται...Τα παιδιά είναι περιορισμένα σε συγκεκριμένα όρια μέσα στο άλσος και υπάρχουν εκπαιδευτικοί σε κάθε πέρασμα. Η διεύθυνση επίσης με ενημέρωσε οτι πριν πάνε τα παιδιά πάει η υπεύθυνη του σχολείου και ελέγχει τους χώρους. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Τα παιδιά μου πιστεύω θα προλάβουν να πάνε στο γυμνάσιο τους.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα δει και εγώ το σχολείο σας, τελικά κατέληξα χατζήβεη γιατί αν και πιο ακριβό προσφέρει πολύ περισσότερα στην τιμή. Επίσης τα έξτρα μαθήματα είναι πολύ οικονομικά, καμία σχέση με τον παιδικό που πηγαίναμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...