Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παιδικοι σταθμοι στην αργυρουπολη????


Recommended Posts

καλησπερα και παλι κοριτσια!!!μηπως γνωριζει καμια ποιοι παιδικοι σταθμοι υπαρχουν εδω στην αργυρουπολη (δημοσιοι και ιδιωτικοι) και στις γυρω περιοχες ηλιουπολη κλπ???

δεν ειμαι απο την Αθηνα και δεν γνωριζω καθολου δυστηχως....πρεπει να παω τελικα τον μικρο μου γιατι απο σεπτεβρη ξεκιναω δουλεια...τοτε θα ειναι 18 μηνων και με πανα φυσικα....

ευχαριστω εκ των προτερων!:confused::confused::confused::confused::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::-P:-P:-P

tzimakos was born at 10/03/2009!

 

mom and dad love you..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου θα σου πω αυτα που εχω κοιταξει τα οποια ειναι αργυρουπολη

και μ αρεσαν (προσωπικη μου βεβαια γνωμη)ιδωτικα ειναι ολα αυτα,

ηταν αρκετα καλο η αναγεννηση,η χαρα μας οπου παω την κορη μου

και εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το κουκλοσπιτο

ειδα και καποια αλλα, αλλα για τα γουστα μου μακρια!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου θα σου πω αυτα που εχω κοιταξει τα οποια ειναι αργυρουπολη

και μ αρεσαν (προσωπικη μου βεβαια γνωμη)ιδωτικα ειναι ολα αυτα,

ηταν αρκετα καλο η αναγεννηση,η χαρα μας οπου παω την κορη μου

και εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το κουκλοσπιτο

ειδα και καποια αλλα, αλλα για τα γουστα μου μακρια!!

titi σε ευχαριστω πολυ!!!!

η χαρα μας που πηγαινεις την κορουλα σου που βρισκεται ακριβως??και τα παιρνουν δηλαδη απο τοσο μικρα??αν επιτρεπεται φυσικα ποσα δινεις ρε titi??? γιατι και το οικονομικο ειναι ενα θεμα........:wink:;-):wink:

tzimakos was born at 10/03/2009!

 

mom and dad love you..........

Link to comment
Share on other sites

γεια σου, βρισκεται προς το βουνο αναξαρορα ανα εχεις ακουστα, τα παιρνουν απο τετοια ηλικια.

εγω με φουλ προγραμμα σχολικο φαγητο υπνος δινω 300 τον μηνα

βεβαια μπορει να το εχουν αυξησει λιγο δεν ξερω, επισης

την εγγραφη δεν θυμαμαι ποσο και 100 ευρω νομιζω γραφικη υλη

για ολο τον χρονο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΑΝ ΘΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥς ΣΤΑΘΜΟΥς ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΟΣΤΣ: ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΑ.

ΠΗΓΕς ΣΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΑς , ΤΟ ΕΓΡΑΨΕς ΚΑΠΟΥ ?

ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΑς

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη καλημερα, γραφτηκατε? εισαι ευχαριστημενη?

 

 

Έχουμε κάνα 2 βδομάδες που πάμε και είμαι αρκετά ευχαριστημένη.Με έχουν εξυπηρετήσει πολλές φορές και επειδή εμένα κάθετε μέχρι τέλος, στέλνω εγώ απογευματινό και του δίνουν και αυτοί επιπλέον.Βέβαια διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις για τον αερισμό του χώρου , γιατί δεν είδα παράθυρα ανοιχτά 3φορές που πήγα , αλλά ίσως να έτυχε.Το πρόβλημά μου είναι ότι για μένα είναι λίγο μακριά ο σταθμός και να φανταστείς ότι το πρωί έρχεται και το παίρνει μόνο του αφού έχει πάει τα άλλα παιδάκια και το μεσημέρι είναι 40λεπτά μέσα μέχρι να κάνουν την μοιρασιά .Λόγο της απόστασης ήταν το μόνο από αυτά που μου άρεσαν που με βόλευε στις ώρες.Θα ρίξω όμως και μια ματιά σε ποίο κοντινούς από την καινούργια χρονία, γιατί ο χρόνος μέσα στο σχολικό σίγουρα δεν πιστεύω να μειωθεί , αλλά κατά βάθος μου αρέσει εκεί γιατί αναπάσα στιγμή μπορείς να επικοινωνείς χωρίς να νιώσεις ότι τους ενοχλείς.

ΦΛΚ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Να μην ανοίξω καινούργιο θέμα, ελπίζω κάποιος να μου απαντήσει σε αυτό!

 

Θα κάνω αίτηση στους δημοτικούς παιδικούς σταθμούς Αργυρούπολης. Επειδή στην αίτηση μπορούμε να συμπληρώσουμε παιδικό προτίμησης (αν μας πάρουν βέβαια) μήπως κάποια μαμά έχει άποψη για κάποιον από αυτούς τους παιδικούς; Ο πιο κοντινός μας είναι της Αριστάρχου, αλλά έχω την εντύπωση ότι έχει πολλά παιδιά σε σχέση με τις δασκάλες που υπάρχουν. Έχω ακούσει ότι τα πράγματα είναι καλύτερα σε αυτόν της Φλέμινγκ. Ξέρει κάποια κάτι σχετικά;Ή να προτείνει κάποιον άλλο;;

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας!

Τα τελευταία 2 χρόνια μένω στην Αργυρούπολη, όμως ξέρω ελάχιστα για την περιοχή, καθώς δεν έχω κάνει ακόμα τις απαραίτητες γνωριμίες.. Κοιτάω για παιδικό σταθμό στην περιοχή και είμαι μεταξύ του "Η Χαρά Μας" και των Εκπαιδευτηρίων Γεωργίου Ζώη. Γνωρίζει κάποιος/α να μου δώσει σχετικές πληροφορίες? Με ενδιαφέρει κυρίως το μαθησιακό κομμάτι και η συμπεριφορά τους στα παιδιά. Έχω δει ήδη τις εγκαταστάσεις, γνωρίζω και τις τιμές που πάνω-κάτω είναι ίδιες.

Ευχαριστώ πολύ-πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...