Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τιμες φωτογραφου!!


Απόλλωνας-Δανάη

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Έχω νέα!

Κατέληξαν σε φωτογράφο!

Αφού πήρα τιμές από δύο (ξεκίνησα από αυτούς που είχαμε στο γάμο & μια κοπέλα που βγάζει φωτο μωράκια & cake smash, εκτός από τα κλασσικά -γάμους & βαπτίσεις), και ενώ ετοιμαζόμουν να πάρω προσφορές από αυτούς που μου συστήσατε, μου πρότεινε μια ξαδέλφη μου, ένα κολλητό του άντρα της, ο οποίος μας έκανε μια τιμή που απλά δεν υπάρχει!

Είδα δουλειά του στο fb & μου άρεσε, οπότε κλείσαμε εκεί. Βέβαια, θα βρεθούμε να μου δείξει φωτογραφίσεις από βαπτίσεις, για να του πω τι θέλω.

 

Θα έχουμε όλες τις φωτογραφίες σε ψηφιακή μορφή & επεξεργασμένες, και το βίντεο σε μορφή που θα μπορούμε να το αντιγράφουμε.

Δεν θα πάρουμε τυπωμένες 'η άλμπουμ, αλλά δεν με πειράζει καθόλου!

Θα τυπώσουμε όποιες και όσες θέλουμε (το κόστος είναι πολύ μικρό), & αναφορικά με τα άλμπουμ, βρήκα μια προσφορά στο groupon από το printerpix & θα το φτιάξω μόνη μου.

 

Είμαι πολύ ικανοποιημένη από αυτή την έκβαση. Εξοικονόμησα τουλάχιστον 400? (συμπεριλαμβανομένων των εκτυπώσεων και των άλμπουμ), χωρίς πιστεύω να ρίξω την ποιότητα.

Κι αν δεν μου αρέσουν τα άλμπουμ (το οποίο θεωρώ απίθανο, γιατί το printerpix είναι εξαιρετικό εργαλείο), θα έχω τις φωτό και μπορώ αργότερα να ζητήσω από κάποιο φωτογράφο να μου φτιάξει, 'η να φτιάξω ένα κλασσικό.

 

Φιλιά σε όλες!

:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια εγώ που έψαχνα φωτογράφο για Τήνο βρήκα ένα site που γράφεις πότε θες να κάνεις τη βάφτιση και πού κ σου στέλνουν προσφορές! (και έχουν και το πορτφόλιο τους για να δεις τη δουλειά τους) Δεν το γράφω εδώ μη θεωρηθεί διαφήμιση (δεν έχω σχέση με το site) αν θέλετε στείλτε μου πμ για να σας πω..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα εμεις καναμε την βαφτιση του μικρου μας τον φεβρουαριο με εναν αψογο επαγγελματια που μας συστησε μια κοπελα απο εδω.

500 ευρω

για 80 φωτογραφιες 20*30

50 φωτογραφιες 10*15

3 dvd

αλπμουμ μεγαλο

και το αρχειο με τις φωτογραφιες ολες σε υψηλη αναλυση,εκανα μεγαλη ερευνα για να βρω και ευτυχως αξιζε τον κοπο.αν μιλησετε στο τηλεφωνο με την κοπελα θα την λατρεψεις.εγω ετσι κολλησα και οταν ειδα και την δουλεια της το σιγουρεψαμε.εαν ενδιαφερεσε πες μου να σου στειλω τα στοιχεια της .να παρεις να σου δωσει προσφορα

Μπορω να εχω pm?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έκλεισα φωτογράφο για βάφτιση με συνολική τιμή 700 ευρώ. Αυτά που προσφέρει είναι:

2 ψηφιακά άλμπουμ (1 μεγάλο και 1 μικρό)

50 εκτυπωμένες φωτογραφίες μέσα σε 2 κουτιά (από 25 δηλ., ένα κουτί για κάθε γιαγιά)

4 dvd (με βιντεοκλίπ της βάφτισης)

1 φωτογραφία εκτυπωμένη σε μεγάλο καμβά-κάδρο

έξτρα φωτογράφιση την επόμενη μέρα.

Επίσης μου δίνει αντίγραφα των φωτογραφιών σε κανονικό μέγεθος. Τέλος μου είπε ότι στην εκκλησία θα είναι 4 άτομα (2 φωτογράφοι και 2 κάμεραμαν).

Η τιμή βέβαια είναι πολύ φιλική γιατί μεσολάβησε μια φίλη μου που τον γνωρίζει καλά. Πιστεύω πάντως ότι είναι πολύ καλό πακέτο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισα φωτογράφο για βάφτιση με συνολική τιμή 700 ευρώ. Αυτά που προσφέρει είναι:

2 ψηφιακά άλμπουμ (1 μεγάλο και 1 μικρό)

50 εκτυπωμένες φωτογραφίες μέσα σε 2 κουτιά (από 25 δηλ., ένα κουτί για κάθε γιαγιά)

4 dvd (με βιντεοκλίπ της βάφτισης)

1 φωτογραφία εκτυπωμένη σε μεγάλο καμβά-κάδρο

έξτρα φωτογράφιση την επόμενη μέρα.

Επίσης μου δίνει αντίγραφα των φωτογραφιών σε κανονικό μέγεθος. Τέλος μου είπε ότι στην εκκλησία θα είναι 4 άτομα (2 φωτογράφοι και 2 κάμεραμαν).

Η τιμή βέβαια είναι πολύ φιλική γιατί μεσολάβησε μια φίλη μου που τον γνωρίζει καλά. Πιστεύω πάντως ότι είναι πολύ καλό πακέτο. ;)

 

καλησπερα,θα μπορουσες να μου στειλεις μυνημα με τα στοιχεια του?

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια Καλήμερα!!!! Αν και λίγο καθυστερημενα μπήκα και εγώ στην ομάδα σας!!! Παντρεύομαι το καλοκαίρι και ψάχνω φωτογράφο. Πήγα ρώτησα σε κανα 2 και μου είπανε 1.700 χωρίς φπα.. Μου φάνηκαν κάπως ακριβά δεδομένου εποχής και κρίσης.. Ξέρει καμιά να μου πει που κυμαίνονται οι τιμές??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα και από εμένα!

Παντρεύτηκα το περασμένο καλοκαίρι και έμεινα πολύ ευχαριστημένη από το φωτογράφο γάμου μου! τον βρήκα ψάχνοντας στο ιντερνετ fotomontaz.gr είναι το site του. Η τιμή μου φάνηκε πολύ καλή καθώς έκανα γάμο και βάπτιση μαζί λόγω συνθηκών....

Καλή τύχη στις προετοιμασίες σας!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα κ απο εμενα,ειμαι καινουργια στο φορουμ,κ θελω την βοηθεια σας.πιστευα οτι το θεμα με τον φωτογραφο θα ηταν ευκολακι,,αλλα δυστυχως εκανα λαθος..ειμαι στην αναζητηση του καταληλου..κ εδω ειναι που θελω την γνωμη σας..πηγαμε προχτες με τον συζηγο στο φωτογραφο του κουμπαρου μας κ μας ειπε 1000?χωρις φπα..περιλαμβανει 5 ψηφιακα αλμπουμ (1 μεγαλο,4 μικρα).. 5 DVD...καποιες φωτος στο χερι..εναν καμβα...φωτογραφιση του μπεμπη στο σπιτι αλλα κ επομενη μερα...τι λετε;;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...