Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΟΥΣΕΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ


Recommended Posts

Κορίτσια γνωρίζει καμιά σας τις δραστηριότητες αυτού του διαδραστικού Μουσείου ?? Ξέρω ότι απεύθύνονται σε παιδιά 4-12 ετών αλλά δεν ξέρω αν τα εργαστήριά τους είναι καλά. Έχετε κάποια πληροφόρηση ??

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 5 months later...

Athena,για δες κι αυτά :D:D

 

http://parents.org.gr/events/a319

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Πηγαν σημερα με το σχολειο.

Αυτα που ακουσα απο τον Βασιλη με ενθουσιασαν.

Πιστευω οτι αξιζει .

Τους δωσαν και ενα φυλλαδιο με ενα παιχνιδακι μεσα που ειναι πολυ καλο (γκρινιαρης αλλα και καλα με πολυυυ αναζητηση "ποιος ειμαι εγω").

Μακαρι να ηταν πιο κοντα.

Δειτε και εδω

http://www.mce.gr/default.asp

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γνωρίζει καμιά σας τις δραστηριότητες αυτού του διαδραστικού Μουσείου ?? Ξέρω ότι απεύθύνονται σε παιδιά 4-12 ετών αλλά δεν ξέρω αν τα εργαστήριά τους είναι καλά. Έχετε κάποια πληροφόρηση ??

ξερω οτι είναι πολυ καλα πηγε η κορη μου με το σχολειο μάλιστα υπάρχει και προγραμμα για τον φεβρουαριο τοιχοκολλημένο στο σχολείο αν θες να το δω και να σου πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...