Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παίδων Αγία Σοφία εγχείρηση κρεατάκια


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Εμείς κάναμε τον Νοέμβριο του 2010 κρεατάκια και βγάλαμε υγρό από τα αυτάκια στο Αγλαία Κυριακού.Δεν πληρώσαμε τίποτα στο νοσοκομείο αλλά δώσαμε στον γιατρό φακελάκι 200€.Μην παρεξηγηθώ , δεν ζήτησε τίποτα ο άνθρωπος , αλλά επειδή σε συζήτηση με τους άλλους γονείς καταλάβαμε πως οι περισσότεροι κάτι έδιναν, αποφασίσαμε νε δώσουμε κι εμείς.Βέβαια τώρα που η κρίση έχει βαθύνει , δν υπήρχε περίπτωση να δώσω,δεν έχω την δυνατότητα!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς τα βγάλαμε τον 12/2009 στην κλινική ημέρας με το ΙΚΑ. Δεν μας ζήτησαν τίποτα και δεν δώσαμε τίποτα και παρόλα αυτά μας πρόσεξαν πάρα πολύ, έχω να το λέω!

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

την ιδια επεμβαση καναμε κ μεις οταν ηταν 5.κουδουμνακης ονομαζεται ο γιατρος κ πολυ καλος.ειναι στο αγια σοφια.ειχα πληρωσει μονο επισκεψη στο ιατρειο του.κανονισαμε την επεμβαση κ αφου ειχα ικα μου ειπε δεν πληρωνεις τιποτα.ουτε φακελακια κ αηδιες

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...