Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΠΙΝΟΚΙΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Καλησπερα,φετος μετα απο πολυ ψαξιμο για παιδικο σταθμο σε μοσχατο και νεο φαληρο,εγραψα τον γιο μου μανωλακη 3 ετων,στον παιδικο σταθμο " τα πρωτα χρονια " που βρισκεται στο μοσχατο κηφισου 30.Οι ιδιοκτητες ειναι καινουργοι,ο σταθμος ειναι ανακαινισμενος και εχω εκπλαγει απο το εκπαιδευρτικο τους πρόγραμμα και την αγάπη τους για τα παιδιά. είναι πραγματικά το περιβάλλον οικογενειακό!!!!το συστηνω σε ολους ανεπιφυλακτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχει καμιά κοπέλα κάποια προσωπική εμπειρία για κανέναν απο τους ιδιωτικούς παιδικούς σταθμούς στο Μοσχάτο?

 

Επειδη η κόρη μου έχει μείνει λιγο πίσω με την ομιλία της ψάχνω για εναν καλο ιδιωτικό παιδικό σταθμό στο Μοσχάτο (ή και στις τριγύρω περιοχές Πειραια, Νέο Φάληρο,)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η κόρη μου είνα τώρα 3,5 χρονών και ξεκίνησε φέτος παιδικό σταθμό. Την πηγαίνω στον Λοτλουδότοπο στο Νέο Φάληρο και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Η ιδιοκτήτρια είνα φοβερή έχει μεράκι γι'αυτό που κάνει και οι δασκάλες της κόρης μου πάρα πολύ καλές. ο βασικότερο για μένα είναι ότι βλέπω το παιδί μου τόσο χαρούμενο να γυρνάει από τον παιδικό. Τους κάνουν πολύ ωραίες δραστηριότητες και μαθαίνουν πολλά πράγματα αλλά το κυριότερο είναι ότι το κύριό τους μέλημα είναι να είναι ευτυχισμένα τα παιδιά και αυτό φαίνεται στα ίδια τα παιδιά!

5KRfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας με τον παιδίατρο, μου είπε για έναν "καλό" παιδικό σταθμό που είναι κοντά στο ποτάμι. Μου είπε οτι είναι αρκετά καθαρός και με λίγα παιδιά.

 

(Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ.να της πω ποιός είναι)

 

Εlenax για τον "λουλουδότοπο" με χαλάει που θα πρέπει να περνάω την γέφυρα -μιας που δεν θέλω ακόμα να την στέλνω με σχολικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είχα μια "επαφή" με τον παιδικό σταθμό "Ηλίανθο" που βρίσκεται στο Μοσχάτο...

 

Έκανα εγγραφή στην κόρη μου

και για κάποιους λόγους την ξε-έγραψα!...

 

(Όποιος θέλει λεπτομέρειες ας μου στείλει πμ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Κατερίνα καλησπέρα, θα μπορούσες να μου πεις περισσότερα για τον παιδικό σταθμό "τα πρώτα χρόνια" στο Μοσχάτο; Συνεχίζουν εκεί τα παιδιά σου; είσαι ευχαριστημένη; Ενδιαφέρομαι να στείλω τον 2 χρονο γιο μου απο Σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Είχα μια "επαφή" με τον παιδικό σταθμό "Ηλίανθο" που βρίσκεται στο Μοσχάτο...

 

Έκανα εγγραφή στην κόρη μου

και για κάποιους λόγους την ξε-έγραψα!...

 

(Όποιος θέλει λεπτομέρειες ας μου στείλει πμ)

 

 

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...