Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

επιδομα κυοφοριας λοχειας απο ογα ποσο ειναι?


Recommended Posts

καλησπερα σας

μηπως καποια ξερει για τα επιδοματα ογα?με ενημερωσαν οτι μετα την γεννα δικαιαμαι το επιδομα κυοφορειας λοχειας δεν μου ειπαν ομως ποσο ειναι??

επισης ειμαι ανεργη δεν ειμαι γραμμενη στον οαεδ δικαιαμαι κατι απο εκει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα σας

μηπως καποια ξερει για τα επιδοματα ογα?με ενημερωσαν οτι μετα την γεννα δικαιαμαι το επιδομα κυοφορειας λοχειας δεν μου ειπαν ομως ποσο ειναι??

επισης ειμαι ανεργη δεν ειμαι γραμμενη στον οαεδ δικαιαμαι κατι απο εκει?

 

απο τον Ογα πηρα 472 ευρω,ως επιδομα κυοφοριας και λοχειας ,και περιμενω ακομα 900 απο τον εοππυ (αφορα επιστροφη χρηματων για τα εξοδα της κλινικης).Ειμαι ομως ασφαλισμενη στον ΟΓΑ δεν ξερω αν αυτο παιζει καποιο ρολο.

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

τα πηρες αμεσως η μετα απο 6 μηνες?

μακαρι να ειναι τοσα και τωρα γτ συνεχεια τα μειωνουν .

 

τιποτα δεν γινεται αμεσως στην Ελλάδα,τα πηρα 9 μηνες μετα.

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα!!!θα ηθελα να ρωτησω για τα επιδοματα του ογα. γεννησα στις 3/10/2013. ειμαι κ ανεργη κ εγεγραμενη στον οαεδ. δηκαιουμε κατι απο αυτους τους φορεις???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπερα!

απο ογα δικαιασαι επιδομα κυοφορειας λοχειας καπου 470 πρεπει να ειναι δεν ξερω ακριβως

 

εγω γεννησα 11/11 σε δημοσιο νοσοκομειο και εκανα τα χαρτια μου τωρα περιμενω η 16 δεκεμβρη θα μπουν η απριλη μου ειπαν

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...