Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Νοσοκομειο μεχρι τελος!!! Τι κανω με τα χαρτια???


Recommended Posts

Θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας γιατι εχω χιλιομπερδευτει.

Εχω ΠΗΤ 12/1/13,απο τις 18/10 ειμαι με αναρρωτικη λογω συσπασεων στο σπιτι.

Εβγαινα σε κανονικη αδεια στις 19/11 αλλα στις 18/11,οταν τελειωνε η αναρρωτικη μου,εκανα εισαγωγη στο νοσοκομειο γιατι η αγωγη με τα χαπια δεν εκανε τιποτα και επρεπε να παρω ενδοφλεβια αγωγη.

Πιστευαμε οτι καποια στιγμη θα εβγαινα απο το νοσοκομειο αλλα οπως ολα δειχνουν θα γυρισω μαζι με το μικρο στο σπιτι αφου οι συσπασεις δε λενε να ηρεμησουν.

Τι κανω εγω τωρα με τα χαρτια???

Το βιβλιαριο μου το εχει το νοσοκομειο και δε μπορω να το χρησιμοποιησω οσο νοσηλευομαι.

Ξερετε τη διαδικασια?

Εχει καποια αναλογη εμπειρια να με βοηθησει λιγο.

Αληθεια και με το δωρο τι γινεται??? Το χανω???

Συγχωρεστεμε για το μεγαλο post:(.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!

Δεν εχει τυχει σε καμια μαλλον(και καλυτερα εννοειται και ουτε να τυχει).

Μηπως ομως εχετε ακουσει κατι για αντιστοιχη περιπτωση?

Συγνωμη που σας ζαλιζω:(.

Link to comment
Share on other sites

χωρις να ειμαι σιγουρη,νομιζω οτι αφου τελειωσει η νοσηλεια σου καταθετεις τα χαρτια.το δωρο γιατι να το χασεις?στειλε καποιον δικο σου να ρωτησει κ σιγουρα ο λογιστης κ το αφεντικου σου θα γνωριζουν κατι παραπανω.ευχομαι να πανε ολα καλα με σενα κ το μπεμπε σου!!

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites

matilnda,

σε ευχαριστω παρα πολυ που μπηκες στο κοπο να μου απαντησεις,ψαχνω να βγαλω ακρη αλλα ακομα δεν τα εχω καταφερει(ο αντρακος μου δηλ που εχει γινει χιλια κομματια γιατι εγω απο δω δε μπορω να κανω και πολλα πραγματα:().

Ηθελα να ρωτησω ακομα τι γινεται με το επιδομα τοκετου.

Αν γεννησεις σε δημοσιο νοσοκομειο δεν το παιρνεις και αν γεννησεις σε ιδιωτικο το δικαιουσαι?

Και αν πας σε ιδιωτικο μεσω εοπυυ τοτε το παιρνεις ή οχι?

Link to comment
Share on other sites

εχει αλλαξει αυτο.σε ιδιωτικο το παιρνει κατευθειαν απο το εοππυ αν δεν εχει σταματησει τη συμβαση γιατι δεν τους τα δινουν.παντως στο χερι δεν δινουν πλεον απο τι ξερω.

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...