Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζητείται babysitter (part-time) στην Α.Φιλοθέη Αμαρουσίου


Recommended Posts

Ο μικρός μας είναι 14 μηνών. Το πρωί, επειδή δουλεύω, τον έχει ο μπαμπάς του, που δουλεύει απόγευμα. Κάποιες φορές όμως οι απαιτήσεις της δουλειάς είναι να μείνω για 1-2 ώρες παραπάνω (15.00-17.00). Ψάχνω για babysitter λοιπόν που να μένει κοντά στην περιοχή Αγία Φιλοθέη Αμαρουσίου, όχι όμως για κάθε ημέρα, αλλά για όποτε τη χρειαστώ, για ένα 2ωρο το μεσημέρι...Το ξέρω ότι είναι δύσκολο να βρω με αυτές τις προϋποθέσεις (part-time),αλλά είπα να προσπαθήσω, γιατί οι παιδικοί σταθμοί που έχουμε κοντά δεν τον παίρνουν λόγω ηλικίας...Επίσης, αν ξέρετε κάποιον παιδικό σταθμό στην ευρύτερη περιοχή που να δέχονται παιδιά αυτής της ηλικίας για φύλαξη με την ώρα.....Help!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Είμαι βρεφοκομος-παιδαγωγος Ελληνιδα 29 ετων με πολυ αγαπη στα παιδια και γνωσεις αριστες παιδαγωγικης.Συστασεις απο 5 ετη εργασια σε σπιτι με 2 παιδια και ενδιαφερομαι για εργασια ως baby sitter. Exω κανει εξετασεις υγειας.Οποιος ενδιαφερεται να επικοινωνησουμε στο [email protected] η στο τηλ 6981148019.Ονομαζομαι Βασιλικη.

(ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΕΡΙΟΧΗ)

μη καπνίστρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας !

Ονομάζομαι Μαρία και είμαι Μουσικοπαιδαγωγός και καθηγήτρια Πιάνου.Εργάζομαι ως καθηγήτρια Μουσικοκινητικής Αγωγής σε μεγάλο ιδιωτικό εκπαιδευτήριο και επιπρόσθετα παραδίδω μαθήματα πιάνου και θεωρητικών σε μικρούς και μεγάλους μαθητές.Έχω εργαστεί ως ωρομίσθια καθηγήτρια σε Δημόσια δημοτικά σχολεία και σε προγράμματα δημιουργικής απασχόλησης του Δήμου Π.Φαλήρου.

 

Αναλαμβάνω τη δημιουργική απασχόληση παιδιού ή παιδιών για τη περίοδο του καλοκαιριού ( μεμονωμένα ή σε κάποιο παιδικό σταθμό -κατασκήνωση ).Επίσης αναλαμβάνω μαθήματα πιάνου για όποιον μικρό ή μεγάλο ενδιαφέρεται !Όποιος γνωρίζει κάτι ή ενδιαφέρεται ο ίδιος μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο : [email protected] .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α.Φιλοθέη Αμαρουσίου.

 

έχω ελέυθερη τη Δευτέρα,Τρίτη μετά τις 12 και Παρασκευή μετά τις 12.Επίσης τα Σ/Κ .Αν ενδιαφέρεστε επικονωνείστε στο mail μου : [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...