Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

απιστευτο γεγονος παρενόχληση ανηλίκου μέσω κινητού!


Recommended Posts

Καλα κουφετακι μου απο την ωρα που μου το ειπες ολο στο μυαλο μου εισαι βρε κοριτσακι μου,τι τρομαρα κι αυτη στα καλα καθουμενα.Ασε που απο το φοβο μου ημουν με τη μικρη παραλια,κι οποιον εβλεπα να τη βλεπει καπως και να της χαμογελα,μου΄ρχοταν να παω να τον πιασω απο το λαιμο........

Θελει μεγαλη προσοχη κοριτσια και τα ματια μας 14 και πανω απο τα παιδακια μας.

fc01f465d2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλα κουφετακι μου απο την ωρα που μου το ειπες ολο στο μυαλο μου εισαι βρε κοριτσακι μου,τι τρομαρα κι αυτη στα καλα καθουμενα.Ασε που απο το φοβο μου ημουν με τη μικρη παραλια,κι οποιον εβλεπα να τη βλεπει καπως και να της χαμογελα,μου΄ρχοταν να παω να τον πιασω απο το λαιμο........

Θελει μεγαλη προσοχη κοριτσια και τα ματια μας 14 και πανω απο τα παιδακια μας.

manoutita μου στην δουλεια μου σημερα το ειπα και τρελαθηκαν ολοι θελουν να τον στειλω μνμ και κλ οτι στελνει η μικρη να του κλεισω ραντεβου και να φαει της χρονιας του οταν δηλ εισαι νορμαλ δεν το σηκωνεις ουτε σαν σκεψη κατι τετοιο.φυσικα τους ειπα οχι οτι παει περασε.θελει συνεχεια συζητηση συνεχεια ομως.ετσι τα παιδια κατεφθειαν θα ερθουν να σου μιλησουν οταν κατι δεν παει κλ και μονο ετσι θα εισαι οσο γινετε σιγουρη:|

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

manoutita μου στην δουλεια μου σημερα το ειπα και τρελαθηκαν ολοι θελουν να τον στειλω μνμ και κλ οτι στελνει η μικρη να του κλεισω ραντεβου και να φαει της χρονιας του οταν δηλ εισαι νορμαλ δεν το σηκωνεις ουτε σαν σκεψη κατι τετοιο.φυσικα τους ειπα οχι οτι παει περασε.θελει συνεχεια συζητηση συνεχεια ομως.ετσι τα παιδια κατεφθειαν θα ερθουν να σου μιλησουν οταν κατι δεν παει κλ και μονο ετσι θα εισαι οσο γινετε σιγουρη:|

 

το καλυτερο ειναι να μην δωσεις καμια σημασια απολυτος και η κορη σου να μην απανταει νουμερα που δεν ξερει για κανενα λογο!εχω αλαξει 2 φορες νουμερο ακριβος επειδη ασχοληθικα.αν σε δουν οτι τσιμπας το εχασεσ το παιχνιδι.δεν θελει για κανενα λογο να μπεις στο τριπακι του !μην ασχοληθεις καθολου και στην τελικη αλαξε της ενα νουμερακι!

Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο ειναι να μην δωσεις καμια σημασια απολυτος και η κορη σου να μην απανταει νουμερα που δεν ξερει για κανενα λογο!εχω αλαξει 2 φορες νουμερο ακριβος επειδη ασχοληθικα.αν σε δουν οτι τσιμπας το εχασεσ το παιχνιδι.δεν θελει για κανενα λογο να μπεις στο τριπακι του !μην ασχοληθεις καθολου και στην τελικη αλαξε της ενα νουμερακι!

εχεις δικιο.και στην αστυνομια αυτο μου ειπαν και ετσι επραξα της αλλαξα το νουμερο.ομως αυτος και ο καθε σαν αυτον δρα ανενοχλητος και καποια αθωα ψυχουλα μπορει να τσιμπησει.τωρα που ηρεμησα ολο αυτο μου ρχετε στο νου.:-(

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο.και στην αστυνομια αυτο μου ειπαν και ετσι επραξα της αλλαξα το νουμερο.ομως αυτος και ο καθε σαν αυτον δρα ανενοχλητος και καποια αθωα ψυχουλα μπορει να τσιμπησει.τωρα που ηρεμησα ολο αυτο μου ρχετε στο νου.:-(

 

Για αυτόν τον λόγο ίσως θα έπρεπε να το πάς λίγο παραπέρα... Έχεις τον αριθμό του, ψάξτο λίγο παραπάνω. Κάνε αυτόν τον τσάμπα μάγκα (μα τι κομπλεξικοι κυκλοφορούν ελεύθεροι, τρελλαίνομαι με αυτά) να αποδείξει τι θρασύδειλο πλάσμα είναι!

Έχω εκνευριστεί τόοοσο πολύ από την ώρα που το έμαθα!

LCizp3.pngI0Pwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για αυτόν τον λόγο ίσως θα έπρεπε να το πάς λίγο παραπέρα... Έχεις τον αριθμό του, ψάξτο λίγο παραπάνω. Κάνε αυτόν τον τσάμπα μάγκα (μα τι κομπλεξικοι κυκλοφορούν ελεύθεροι, τρελλαίνομαι με αυτά) να αποδείξει τι θρασύδειλο πλάσμα είναι!

Έχω εκνευριστεί τόοοσο πολύ από την ώρα που το έμαθα!

Ακριβως αυτο εγραψα παραπανω.. Οσο δεν τους κυνηγαμε, τοσο θαρρος βρισκουν.. Χθες ηταν η κορη της κουφετακι, σημερα η κορη/γιος καποιου αλλου και αυριο μπορει να ειναι το δικο μου-σου-του παιδι..

Εγω οταν μου ετυχε πηγα και εκανα μηνυση και καταγγελια, αλλα οπως προειπα τα κινητα τοτε δεν δηλωνονταν. Τωρα μπορει να βγει ακρη.. Μπορει και οχι, αλλα εγω στη σκεψη πως εστω 1% θα εβγαζα καποιο αποτελεσμα, θα το εφτανα στα ακρα..

Οσο νιωθουν πως δεν απειλουνται αυτα τα ατομα, τοσο θα δρουν ανεξελεγκτα!:evil:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιους τύπους πραγματικά τους σιχαίνομαι όσο τίποτα άλλο.όταν ήμουν μικρή ,10χρονών, έτυχε να σηκώσω το σταθερό του σπιτιού μας και ήταν ένας τύπος που άρχισε να μου λεει όλου του κόσμου τις προστυχιές.τρομοκρατήθηκα και το είπα τοτε στη μητέρα μου και όταν ο τύπος ξαναπήρε τον στόλισε κανονικότατα και τον απείλησε οτι θα πάει στην αστυνομια.δεν ξαναπήρε τηλέφωνο. στεναχωριέμαι και νευριάζω όταν ακούω τέτοια πράγματα. άλλαξε το νούμερο στο κινητό της κόρης σου αμέσως και επαίνεσε την που σου είπε τι έγινε.

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock::shock: Μου εχει σηκωθει η τριχα... :shock::shock::shock::shock:

Δεν το πιστευω ρε 'σεις... Πουθενα δεν μπορεις να αισθανθεις ασφαλεια....

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιους τύπους πραγματικά τους σιχαίνομαι όσο τίποτα άλλο.όταν ήμουν μικρή ,10χρονών, έτυχε να σηκώσω το σταθερό του σπιτιού μας και ήταν ένας τύπος που άρχισε να μου λεει όλου του κόσμου τις προστυχιές.τρομοκρατήθηκα και το είπα τοτε στη μητέρα μου και όταν ο τύπος ξαναπήρε τον στόλισε κανονικότατα και τον απείλησε οτι θα πάει στην αστυνομια.δεν ξαναπήρε τηλέφωνο. στεναχωριέμαι και νευριάζω όταν ακούω τέτοια πράγματα. άλλαξε το νούμερο στο κινητό της κόρης σου αμέσως και επαίνεσε την που σου είπε τι έγινε.

να σε καλα κοπελα μου τα εχω κανει και το κανω ακομη,ασε που ολες οι του στιλ μην μιλας σε αγνωστους,μην ανοιγεις την πορτα αν δεν ξερεις αυτον που ειναι εξω κτλπ εχουν γινει ακομη ποιο πυκνες

:shock::shock::shock::shock: Μου εχει σηκωθει η τριχα... :shock::shock::shock::shock:

Δεν το πιστευω ρε 'σεις... Πουθενα δεν μπορεις να αισθανθεις ασφαλεια....

δεν αλλαζουν οι ανθρωποι ποσο μαλλον οι αρρωστοι,σε τετοιες περιπτωσεις θανατικη καταδικη χρειαζετε τελος!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

παιδια ειμαι δεκαεξι χρονων και ειμαι εγκυος και το αγορι μου δεκαεξι δεν θελω να κανω εκτρωση ....θα αντιμετωπισω προβληματα με την αστυνομια εγω η το αγορι μου οι οποιοςδοιποτε αλλος??:confused:

Link to comment
Share on other sites

Με την αστυνομία όχι αλλά οπωσδήποτε πρέπει να μιλήσεις με την μητέρα σου. Εκείνη θα σε βοηθήσει.

''δεν ξέρω τι αξίζει πιο πολύ, η ειρήνη ή η αγωνία της ψυχής μας...'

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
το απογευμα η 14χρονη κορη μου ηταν σε διπλανο σπιτι μιας φιλης της.χτυπησε το κινητο της τηλ. το σηκωνει και ειναι ενας ''μεγαλος''αντρας οπως χαρακτηριστικα μου ειπε.την ειπε οτι αυτη τον πηρε και τι θελει.η μικρη του απαντησε οτι δεν εκανε καμια κληση στο κινητο του.απο κει και περα μετα την εστελνε ανορθογραφα μνμτ επανελημενος και μεχρι που την ειπε οτι τωρα που λυθηκε το θεμα με το λαθος να συνεχισουν να μιλαν.η κορη μου του εγραψε οτι δεν θελει γτ ειναι μικρη και δεν ενδιαφερετε αλλα αυτος συνεχισε.ηρθε η μικρη σπιτι και μου το πε του εστειλα μνμ οτι διαπρατει εγκλημα γτ παρενοχλη ανηλικο και οτι ο αριθμος του εχει δωθει στην αστυνομια και απανταει(γραψτα στα ελληνικα )γτ εγραψα σε greekenglish.:shock::shock:τον περνω τηλ. και του λεω να σταματηση γτ παρενοχλει και μου λεει αυτη με επερνε και εγω θα δωσω το τηλ.στην αστυνομια γτ με ενοχλησε αυτη 1η.η μικρη και φυσικα λεει αληθεια δεν πηρε τηλ.ακρη δεν εβγαλα και στο τελος του ειπα οτι εγω μιλαω τωρα μαζι του και να μην ξαναπαρει τηλ. γτ θα κινηθω διαδικαστικα πλεον καληνυχτα και το κλεισα.ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

 

μην ανησυχεις ειναι απο αυτους που στελνουν τυφλα μηνυματα. ενα τετοιο ηρθε στον πατερα μου:lol::lol::lol::lol: απο καποιον αντρα. με πονηρο υπονοουμενο ,αλλα για γυναικα προοριζοταν! μικρη και μενα μου εστειλαν. ειναι αλλοδαποι ή τσιγγανοι ή απο αυτους που ολοι τους φοβουνται. σε εμας παντως αυτο λεει η αστυνομια για το ποιον τους. δε ξερω και δε θελω να πω αλλο.αλλα αυτο το ανορθογραφο που ανεφερες ταιριαζει με τα γεγονοτα που ειναι γνωστα εδω. τη καλησπερα μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...