Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ


Recommended Posts

σευχαριστω πολυ!! παμε παμε!!!!

στα δικα σου τωραα!!!

το πιστευεις οτι δεν το πιστευω???? δεν υπαρχει?? ξυπνησα τωρα και λεω.... αυτο που εγινε χτες...την εξεταση εννοω εγινε αληθεια???? ψαχνω στο συρταρι διπλα μου...λεω μπααααα ονειρο ητανε... ερχομαι στο δωματιο του υπολογιστη....βλεπω φακελο απο το Ιασω το ανοιγω βλεπω το νουμερο και μετα λεω....οχι...αληθεια ητανε!! δεν υπαρχει αυτο που ζω!!!!!

 

μπραβο κοριτσαρα μου παλι.

επαναληπτική σε δυο μερες να υποθεσω?

εκανα intralipids σημερα το πρωι και μου εβαλε ενα φαρμακο στην μητρα. Παρασκευή στις 11 εμβρυομεταφορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπραβο κοριτσαρα μου παλι.

επαναληπτική σε δυο μερες να υποθεσω?

εκανα intralipids σημερα το πρωι και μου εβαλε ενα φαρμακο στην μητρα. Παρασκευή στις 11 εμβρυομεταφορα.

 

Τελεια προχωρας!!! Αντε να πληθενουμε!!!

Οχι!!! Επαναληπτικη κατευθειαν την παρασκευη θα κανω!!!πως θα αντεξω μεχρι τοτε δεν ξερω.. Και εχω και αυτα τα πονακια χαμηλα.. Που μερικες φορες ειναι πολυ δυνατα κ με ανυσιχουν!!!

Τι να κανω υπομονη!! Εχω μια απορια να δω ποσο θα φτασει...λιγιγα γυρο στο 1500 πρεπει να ειναι!! Για να δουμε!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

τζινακι δεν εχει τυχει να μιλησουμε αλλα παρακολουθω τον αγωνα σου και σε εχω στη σκεψη μου χωρις να σε ξερω..μπραβοοοοο κοριτσακι μου!!!!συγχαρητηρια!!!ολα θα πανε τελεια απο εδω και περα!!απολαυσε το!!το αξιζεις!!

Link to comment
Share on other sites

τζινακι δεν εχει τυχει να μιλησουμε αλλα παρακολουθω τον αγωνα σου και σε εχω στη σκεψη μου χωρις να σε ξερω..μπραβοοοοο κοριτσακι μου!!!!συγχαρητηρια!!!ολα θα πανε τελεια απο εδω και περα!!απολαυσε το!!το αξιζεις!!

 

Σευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!! Να ' καλα!!

Δεν χρειαζεται να τον ξερεις τον αλλο!! Μονο που ξερεις οτι εχει τις ιδιες ανυσιχιες με εσενα ή τις εμπειριες αρκουν για να δεθεις με τον αλλο!! Το forum ειναι μια μεγαλη οικογενεια!!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελεια προχωρας!!! Αντε να πληθενουμε!!!

Οχι!!! Επαναληπτικη κατευθειαν την παρασκευη θα κανω!!!πως θα αντεξω μεχρι τοτε δεν ξερω.. Και εχω και αυτα τα πονακια χαμηλα.. Που μερικες φορες ειναι πολυ δυνατα κ με ανυσιχουν!!!

Τι να κανω υπομονη!! Εχω μια απορια να δω ποσο θα φτασει...λιγιγα γυρο στο 1500 πρεπει να ειναι!! Για να δουμε!!

 

να εισαι ετοιμοι για να δεις σακο τοτε. bebeeeeeee ερχονται λεμεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

να εισαι ετοιμοι για να δεις σακο τοτε. bebeeeeeee ερχονται λεμεεεεεεεεεεεε

 

Χαχαζα!! Ετσι ειπε κ ο γυναικολογος! Απο 100π μπιρουμε να δουμε!!! Μακαριιιι!! Τωρα θα παω ενδοκρινιλογο να μου δωσει μηχανακι για να μετρω το ζαχαρο....εχω ενα θεματακι..και αφου θα παω θα πω την κοπελα αμα μπορει να μου γραψει να κανω χοριακη παλι!!!!:P

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσαρα μου παλι.

επαναληπτική σε δυο μερες να υποθεσω?

εκανα intralipids σημερα το πρωι και μου εβαλε ενα φαρμακο στην μητρα. Παρασκευή στις 11 εμβρυομεταφορα.

 

καλημέρα και καλό μήνα. εύχομαι ολόψυχα να είναι ο καλύτερος μήνας της μέχρι τώρα ζωής σου. 1 μέρα έμεινε για την μεταφορά. και μετά ξεκούραση, ευχάριστες σκέψεις και ευχάριστη αναμονή για την χοριακή. σου στέλνω την θετική μου ενέργεια και σκέψη. ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαζα!! Ετσι ειπε κ ο γυναικολογος! Απο 100π μπιρουμε να δουμε!!! Μακαριιιι!! Τωρα θα παω ενδοκρινιλογο να μου δωσει μηχανακι για να μετρω το ζαχαρο....εχω ενα θεματακι..και αφου θα παω θα πω την κοπελα αμα μπορει να μου γραψει να κανω χοριακη παλι!!!!:P

 

καλημέρα. και βέβαια να τους λες να σου γράφουν ό,τι μπορούνε. είναι πολύ συχνές και ακριβές οι εξετάσεις. και στη χώρα που ζούμε και τις ώρες αυτές τις τραγικές κάθε ευρώ έχει τεράστια σημασία. προσοχή στο σάκχαροοοοοοοοοο. μάκια πολλά.:lol::-D:):D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. και βέβαια να τους λες να σου γράφουν ό,τι μπορούνε. είναι πολύ συχνές και ακριβές οι εξετάσεις. και στη χώρα που ζούμε και τις ώρες αυτές τις τραγικές κάθε ευρώ έχει τεράστια σημασία. προσοχή στο σάκχαροοοοοοοοοο. μάκια πολλά.:lol::-D:):D

 

χαχαχαχ!! μου την εγραψε τη χοριακη!!!! γυρο στης μια θα ξερω!! αχ Παναγια μου να εχει διπαλσιαστει!!!!! μου εδωσε και το μηχανακι για τις μετρισεις!! πολυ ομορφο ειναι!!! αλλα εχω παθει πλακα.... μετριθηκα νηστικια και ειχα 80...εφαγα μετα 1 τοστ και μετριθηκα μετα απο μια ωρα και εφτασε 165....... δεν ξερω καθολου απο ζαχαρο// αλλα μου φαινεται οτι ειναι τσιμπιμενο .....

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχ!! μου την εγραψε τη χοριακη!!!! γυρο στης μια θα ξερω!! αχ Παναγια μου να εχει διπαλσιαστει!!!!! μου εδωσε και το μηχανακι για τις μετρισεις!! πολυ ομορφο ειναι!!! αλλα εχω παθει πλακα.... μετριθηκα νηστικια και ειχα 80...εφαγα μετα 1 τοστ και μετριθηκα μετα απο μια ωρα και εφτασε 165....... δεν ξερω καθολου απο ζαχαρο// αλλα μου φαινεται οτι ειναι τσιμπιμενο .....

 

σου εγραψε δευτερη χωριακη? εμενα μου ειπαν οτι γραφετε μία τον μήνα. τεσπα. Σήμερα την έκανες την επαναληπτική. Την ερχόμενη Παρασκευή δεν είχες πει? Και ναι μετά τις 1000 μονάδες βλέπεις σάκο.

ΣΟΣ ΣΟΣ ΣΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ. ΚΑΛΜΑ. Το ζαχαρο δεν μετριεται έτσι. μετριεται μετά από δύο ώρες νηστικιά, χωρίς φαϊ. δεν τρωμε και το μετράμε αμεσως. μην τρελαινεσαι λοιπον. εχω συγγενη με ζαχαρο καργα και τα εχω μαθει. Ασε που μου ειπε ο γιατρός, οτι θα έχω ζαχαρο κύησης

Link to comment
Share on other sites

σου εγραψε δευτερη χωριακη? εμενα μου ειπαν οτι γραφετε μία τον μήνα. τεσπα. Σήμερα την έκανες την επαναληπτική. Την ερχόμενη Παρασκευή δεν είχες πει? Και ναι μετά τις 1000 μονάδες βλέπεις σάκο.

ΣΟΣ ΣΟΣ ΣΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ. ΚΑΛΜΑ. Το ζαχαρο δεν μετριεται έτσι. μετριεται μετά από δύο ώρες νηστικιά, χωρίς φαϊ. δεν τρωμε και το μετράμε αμεσως. μην τρελαινεσαι λοιπον. εχω συγγενη με ζαχαρο καργα και τα εχω μαθει. Ασε που μου ειπε ο γιατρός, οτι θα έχω ζαχαρο κύησης

 

ναι μου την εγραψε την χοριακη!!! την πρωτη δεν την εγραψα την πληρωσα στοι ιασω 7,20!! ο ενδοκρινολογος ετσι μου ειπε!! το πρωι νηστικια το μετρω μετα τρωω πρωινο μετα απο μια ωρα το ξαναμετρω!! το μεσημερι παλι μια ωρα μετα το μεσημεριανο καιτο βραδυ παλι μια ωρα μετα!!! θα βγαλουμε ακρη!! που θα παει!!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

βγηκε και η χοριακη!!!!! 822,20!! απο 348,8 σε 2 μερες!!

 

μπράαααααααααααααααααααααααααααβο κουκλάρα!!!! συγχαρητήρια και ψυχραιμία βεβαίως βεβαίως. και σ' ανώτερα. χαχαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν λεω bebbeee να με ακους.

ετοιμασου για διδυμακια.

ερχονταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

 

μπράαααααααααααααααααααααααααααβο κουκλάρα!!!! συγχαρητήρια και ψυχραιμία βεβαίως βεβαίως. και σ' ανώτερα. χαχαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Μπραβο βρε τζινα, η χοριακη ειναι τελεια!!!!!!!Πιο καλη δεν γινοταν!!!

 

Εντάξει ζωγραφίζουν τα μπεμπεκια!

 

 

σας ευχαριστω πολυ!!!!! ολες σας!! ο υπεριχος θα μας πει ποσα μπεμπακια ειναι!! υπομονη!! λογικα απο βδομαδα θα κανω υπεριχο!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ!!!!! ολες σας!! ο υπεριχος θα μας πει ποσα μπεμπακια ειναι!! υπομονη!! λογικα απο βδομαδα θα κανω υπεριχο!!

 

τρία εμβρυα τριών ημερών με 8, 9, 11 κυτταρα. και αλλα τρια στην καταψυξη

Link to comment
Share on other sites

τρία εμβρυα τριών ημερών με 8, 9, 11 κυτταρα. και αλλα τρια στην καταψυξη

 

Ωραια νεα!!!! Ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα τελεια!!!! Θα περιμενω να ακουσω νεα σου συντομα!!!! Τωρα ξεκουραση και θετικες σκεψεις!!!

 

Υ.Γ. :wink: εχεις και 3 για μελλοντικη χρηση για αδερφακι!!!

NMVcp3.png
Link to comment
Share on other sites

τρία εμβρυα τριών ημερών με 8, 9, 11 κυτταρα. και αλλα τρια στην καταψυξη

 

 

τελεια!! εχεις και καταψυξη!! οχι οτι θα σου χρειαστουν!! αφου θα τα \πιασεις τα διδυμακια!!!

 

 

εγω εκανα σημερα την επαναληπτικη που ηθελε το κεντρο.

1798!!! τωρα μου ειπαν να κλεισω ραντεβου για υπριχο 20-24 ιουλιου να δουμε!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

τελεια!! εχεις και καταψυξη!! οχι οτι θα σου χρειαστουν!! αφου θα τα \πιασεις τα διδυμακια!!!

 

 

εγω εκανα σημερα την επαναληπτικη που ηθελε το κεντρο.

1798!!! τωρα μου ειπαν να κλεισω ραντεβου για υπριχο 20-24 ιουλιου να δουμε!!

 

δεν ξερεις ποσο χαιρομαι για σενα. bebeeeeeeeeeeeeeee are coming

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!! σημερα πηγα για υπεριχο γιατ ιμου το ζητησε ο γυναικολογος μου να δουμε!! καναμε τον υπεριχο!! ειδαμε 2 σακους!!! οποτε αν ολα πανε καλα!! ερχονται διδυμακια!!!

Dyvnp3.png?hpEKGhcf

 

UpGZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...