Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψάχνω γιουτοπαρ!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου ψάχνω επειγόντως γιουτοπαρ! είμαστε στον έβδομο και περιμένουμε τα διδυμάκια μας τέλη Μαίου!

Αν κάποια κοπέλα έχει κ δεν τα χρειάζεται κ νομίζει ότι μπορεί να μου τα διαθέσει ας μου στείλει ένα πμ!!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου ψάχνω επειγόντως γιουτοπαρ! είμαστε στον έβδομο και περιμένουμε τα διδυμάκια μας τέλη Μαίου!

Αν κάποια κοπέλα έχει κ δεν τα χρειάζεται κ νομίζει ότι μπορεί να μου τα διαθέσει ας μου στείλει ένα πμ!!

καταργηθηκαν.επερνα και εγω ειναι επικινδυνα νομιζω για αυτο.εγω τα επεστρεψα στο φαρμακοποιο μου αν και επερνα ως το τελος ομως ειχε βγει μια ανακοινωση και ο γιατρος μου τα εκοψε.δε ξερω αν υπΡΧΕΙ κατι αλλο σαν αυτο.

http://www.syfae.gr/syfaevrou/index.php?option=com_content&view=article&id=152%3A-yutopar-tabl10mg-yutopar-injsol50mg5ml-amp&catid=1%3Alatest-news〈=el

Link to comment
Share on other sites

καταργηθηκαν.επερνα και εγω ειναι επικινδυνα νομιζω για αυτο.εγω τα επεστρεψα στο φαρμακοποιο μου αν και επερνα ως το τελος ομως ειχε βγει μια ανακοινωση και ο γιατρος μου τα εκοψε.δε ξερω αν υπΡΧΕΙ κατι αλλο σαν αυτο.

http://www.syfae.gr/syfaevrou/index.php?option=com_content&view=article&id=152%3A-yutopar-tabl10mg-yutopar-injsol50mg5ml-amp&catid=1%3Alatest-news〈=el

 

 

 

το ξέρω οτι καταργήθηκαν...αλλά μονο ως χαπια γιατι στις κλινικες τα προμηθευουν κανονικα σε ενεσιμα...επισης κ στο εξωτερικο κυκλοφορουν αλλα με αλλη ονομασια!! το θεμα ειναι οτι δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι αλλο για τις συσπασεις κι ειμαι πολυ μικρη εβδομαδα για να το διακινδυνεψουμε...αυτο που απλα αναρωτιεμαι ειναι μόνο στην ελλάδα ειναι επικινδυνα?ή μηπως ολα γινονται κ για οικονομικα συμφεροντα??!!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites

το ξέρω οτι καταργήθηκαν...αλλά μονο ως χαπια γιατι στις κλινικες τα προμηθευουν κανονικα σε ενεσιμα...επισης κ στο εξωτερικο κυκλοφορουν αλλα με αλλη ονομασια!! το θεμα ειναι οτι δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι αλλο για τις συσπασεις κι ειμαι πολυ μικρη εβδομαδα για να το διακινδυνεψουμε...αυτο που απλα αναρωτιεμαι ειναι μόνο στην ελλάδα ειναι επικινδυνα?ή μηπως ολα γινονται κ για οικονομικα συμφεροντα??!!

αν θυμαμαι που το διαβασα ελεγε πως υπαρχει κινδυνος για την καρδια μας.και ενεσιμο μπορουμε να παρουμε ομως για πολυ λιγο χρονο. υπαρχει μια ομαδα στοα facebook https://www.facebook.com/groups/obstetrics.gynaecology/ που εχουν κανει στο εξωτερικο ρωτησε εκει αν ειναι επικινδυνα.

Μια φορα τα αγορασα και νομιζω πως δεν ηταν ακριβα,τις αλλες φορες τα εγραφα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...