Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΟΣΤΟΣ ΓΕΝΝΑΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ


ioanna-dimitris

Recommended Posts

Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες!! θελω να ρωτισω σχετικα με γεννα στο μητερα.εγω γενναω τον ιουνιο με προγραμματισμενη καισαρικη το δευτερο παιδακι μου θα ηθελα να μαθω τι πληρωνουμε με τον εοππυ? οποια κοπελα γνωριζει ας μου απαντηση..γιατι η γιατρος που εχω δεν ξεγεναει σε δημοσιο νοσοκομειο και δεν την αλλαζω γιατι ειναι πολυ καλη και με εχει βοηθησει παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες!! θελω να ρωτισω σχετικα με γεννα στο μητερα.εγω γενναω τον ιουνιο με προγραμματισμενη καισαρικη το δευτερο παιδακι μου θα ηθελα να μαθω τι πληρωνουμε με τον εοππυ? οποια κοπελα γνωριζει ας μου απαντηση..γιατι η γιατρος που εχω δεν ξεγεναει σε δημοσιο νοσοκομειο και δεν την αλλαζω γιατι ειναι πολυ καλη και με εχει βοηθησει παρα πολυ.

Ton Dekembrio 2013 για καισαρικη στο μητερα σε τρικλινο εδωσα 1417 για τρεις διανυκτερευσεις. Η αμοιβη γιατρου ειναι ξεχωριστα!

Link to comment
Share on other sites

Ton Dekembrio 2013 για καισαρικη στο μητερα σε τρικλινο εδωσα 1417 για τρεις διανυκτερευσεις. Η αμοιβη γιατρου ειναι ξεχωριστα!

 

σε ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σου.μηπως ξερεις αν ησχιουν ακομα η τιμες? γιατι καπου διαβασα ακριβως τα ιδια + εξτρα την αμοιβη του γιατρου.

Link to comment
Share on other sites

Ton Dekembrio 2013 για καισαρικη στο μητερα σε τρικλινο εδωσα 1417 για τρεις διανυκτερευσεις. Η αμοιβη γιατρου ειναι ξεχωριστα!

 

ξεχασα να σε ρωτισω το 2013 που γεννησες εσυ ο εοππυ δεν καλυψε τιποτα απο τα εξοδα τις γεννας??

Link to comment
Share on other sites

ioanna-dimitris μπες στο genna.gr - εκεί επικοινωνούν με τα μαιευτήρια και έχουν τις τρέχουσες τιμές σε πίνακες ανάλογα με τον ασφαλιστικό φορέα. Γέννησε η γυναίκα του θείου μου εκεί πριν 2 μήνες, οι τιμές που θα δεις είναι όντως αυτές. Απλα στο πινακάκι που λέει πχ ΜΕ ΕΟΠΠΥ έχουν ΉΔΗ συνυπολογίσει την έκπτωση (το ποσό που καλύπτει ο εοππυ). Χωρίς ασφάλεια τα ποσά που ακούς είναι πολλαπλάσια.

Μπορείς πάντα να πάρεις και το λογιστήριό τους να ρωτήσεις γιατί κάποια στιγμή αλλάζουν τιμές.

tt1c5897.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ioanna-dimitris μπες στο genna.gr - εκεί επικοινωνούν με τα μαιευτήρια και έχουν τις τρέχουσες τιμές σε πίνακες ανάλογα με τον ασφαλιστικό φορέα. Γέννησε η γυναίκα του θείου μου εκεί πριν 2 μήνες, οι τιμές που θα δεις είναι όντως αυτές. Απλα στο πινακάκι που λέει πχ ΜΕ ΕΟΠΠΥ έχουν ΉΔΗ συνυπολογίσει την έκπτωση (το ποσό που καλύπτει ο εοππυ). Χωρίς ασφάλεια τα ποσά που ακούς είναι πολλαπλάσια.

Μπορείς πάντα να πάρεις και το λογιστήριό τους να ρωτήσεις γιατί κάποια στιγμή αλλάζουν τιμές.

 

μπηκα και τα ειδα και σε ευχαριστω πολυ!!! πανω κατω ειναι περιπου 1500 ευρω χωρις την αμοιβη του γιατρου για 3κλινο δωματιο.

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σε ρωτισω το 2013 που γεννησες εσυ ο εοππυ δεν καλυψε τιποτα απο τα εξοδα τις γεννας??

ειναι τιμες με εοπυυ. Χωρις ασφαλεια παει 300ή 400 ευρω παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...