Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

rooming in στο ΓΑΙΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλημέρα. Γεννήσαμε πριν 2 μήνες. είχαμε ζητήσει rooming in σε τρίκλινο δωμάτιο και μας΄εβαλαν σε δίκλινο. άψογο προσωπικο, καθαρά δωμάτια, υπέροχο φαγητό...γένικά ήταν μία τέλεια εμπειρία..να φανταστείς η γυναίκα μου ήθελε να μείνουμε και άλλες μέρες γιατί ένιωθε ασφάλεια :lol::lol::lol:.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Προκειται να γεννησω στο γαια το 2014 και με ενδιαφερει να μαθω πληροφοριες για το μαιευτηριο γενικα αλλα και ειδικοτερα για το θεμα του rooming in. Πηρα σημερα τηλεφωνο και με ενημερωσαν πως υπαρχει η δυνατοτητα κ σε δικλινο ή τρικλινο αν υπάρχουν και αλλες μαμαδες που το ζητησουν. Αλλά στο site τους γράφουν πως μόνο στα μονοκλινα ΄δινεται αυτή η δυνατότητα. Αν κάποιος έχει προσωπικη εμπειρία, παρακάλώ να με ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει rooming in. Εγώ είχα ζητήσει τρικλινο με αποκλειστικό θηλασμό και rooming in και με έβαλαν σε δίκλινο με χρέωση τρικλινου. Στις αλλαγές βάρδιας των μαιών τα παίρνουν για κανα δίωρο για να τα κάνουν μπάνιο και να τα καταγράψουν και στο ξαναφέρνουν.αν θέλει αλλαγή πάνας το νινί πάντας κουμπί στο αλλάζουν και στο ξαναφέρνουν. Στα επισκεπτήρια τα παίρνουν επίσης.είναι πολύ καθαρό και είχα μια χαρά εξυπηρέτηση από τις μαίες.καταπληκτικό φαγητό. Πέρασα υπέροχα 3 μέρες<3. Εμενα μου άρεσαν όλα. Βέβαια μη ξεχάσω να σημειώσω ότι έχει υπέροχα κρεβάτια με πολλά κουμπακια για να παίζεις -P . Στην. Δεύτερη κοπέλα που ήρθε δίπλα μου δεν τις άρεσε το δωμάτιο γιατί ήταν λέει πολύ μικρό και το παράθυρο επίσης. Μια χαρά αερίζαμε το δωμάτιο πάντως και ουδεμία φορά δεν σκέφτηκα τη θέα αφού το νου μου τον είχα συνέχεια στο μωρό μου-γούστα είναι αυτά τι να πω;

TBlYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...