Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννα στο Νοσοκομείο Έδεσσας!!!


elzu

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα μπήκα και εγώ στον μήνα μου και ένα παράξενο πράγμα... ξαφνικά με έχει πιάσει ένας φόβος για όλα!!! Είμαι από Φλώρινα αλλά έχουμε κάποια προβλήματα σε σχέση με τις γέννες τα τελευταία χρόνια και σκέφτομαι να πάω στο Νοσοκομείο της Έδεσσας...Θα ήθελα οι κοπέλες που έχουν γεννήσει εκεί να μου πουν πως είναι τα πράγματα...Την επόμενη εβδομάδα θα πάω να βρω και γιατρό και να με εξετάσουν εκεί αλλά με έχει πιάσει το άγχος και ήθελα να σας ρωτήσω... Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Zzlwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα μπήκα και εγώ στον μήνα μου και ένα παράξενο πράγμα... ξαφνικά με έχει πιάσει ένας φόβος για όλα!!! Είμαι από Φλώρινα αλλά έχουμε κάποια προβλήματα σε σχέση με τις γέννες τα τελευταία χρόνια και σκέφτομαι να πάω στο Νοσοκομείο της Έδεσσας...Θα ήθελα οι κοπέλες που έχουν γεννήσει εκεί να μου πουν πως είναι τα πράγματα...Την επόμενη εβδομάδα θα πάω να βρω και γιατρό και να με εξετάσουν εκεί αλλά με έχει πιάσει το άγχος και ήθελα να σας ρωτήσω... Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

Δεν πρέπει να φοβάσαι, δεν πρέπει να φοβάσαι καθόλου.. οι στιγμές που περνάς τώρα αυτή η αναμονή είναι μοναδική ο φόβος σου χαλάει την όλη μαγεία....

Εγώ γέννησα πριν 3 μήνες Καλαμάτα όπου κ μένω,αλλά η καταγωγή μου είναι Σκύδρα (δίπλα) αλλά δεν έχω ακούσει κάτι όχι καλό για Έδεσσα οπότε μη φοβάσαι, αν ήταν διαφορετικά όλο κ κάτι θα ακούγαμε. Δεν νομίζεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι μάλλον δίκαιο έχεις... Είχα διαβάσει εδώ πιο παλιά ποστ ότι είναι πολύ καλά... αύριο μάλλον θα πάω να γνωρίσω και τον γιατρό και θα ενημερώσω...να σου ζήσει το μωράκι σου...

Zzlwp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Kαλησπέρα σε ολους!

Σκοπεύω να ξεκινησω προσπαθειες για εγκυμοσυνη και ψαχνω καποιον γυναικολογο να με παρακολουθει ,που να ξεγενναει στο νοσοκομείο Εδεσσας...Γνωριζετε καποιον για να παω?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...