Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ????


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!Μολις πριν λιγες μερες ανακαλυψα αυτη τη σελιδα και εχω ενθουσιαστει...Συγχαρητηρια!Ο Μηνας μου ειναι 2 χρονων και ενος μηνα και νομιζω οτι ειναι καιρος να κοψουμε την πανα.Εχω προσπαθησει με γκιογκιο αλλα δεν το θελει!Πηρα καθισματακι που μπαινει στη λεκανη,αλλα και εκει καθεται μονο για ενα λεπτο και μετα θελει να σηκωθει!Τι να κανω???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν θυμάμαι να σε έχω καλοσωρίσει..... ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣ!!!!!

Λοιπόν, θα σου μιλήσει ένα ΕΝΕΡΓΟ και έμπειρο μέλος, δώσε βάση,

 

 

Γιογιό: Κόψαμε τη πάνα μέσα σε 3 μέρες με το βιβλιαράκι του Kangoo,μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στην pampers, να σου το στείλουν. Είναι το "διαβατήριο" για την τουαλέτα, όπου σε κάθε σελίδα ο Kandoo, κάνει και κάτι διαφορετικό, κακά, τσίσα, σκουπίζεται, πλένει χεράκια. Κάθε φορά που το παιδί κάνει κάτι από αυτά κολάμε ένα αυτοκόλητο στην ειδική θέση, μόλις συμπληρωθούν τα αυτοκόλλητα, ο Kandoo που υποτίθεται παρακολουθεί, θα μας στείλει ένα ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟΟΟΟ δώρο (το οποίο θα αγοράσουμε εμείς φυσικά).Μέχρι να κολήσετε τα μισά σου λέω εγώ και λιγότερα θα έχουν προσαρμοστεί απόλυτα.

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Δεν θυμάμαι να σε έχω καλοσωρίσει..... ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣ!!!!!

Λοιπόν, θα σου μιλήσει ένα ΕΝΕΡΓΟ και έμπειρο μέλος, δώσε βάση,

 

 

Γιογιό: Κόψαμε τη πάνα μέσα σε 3 μέρες με το βιβλιαράκι του Kangoo,μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στην pampers, να σου το στείλουν. Είναι το "διαβατήριο" για την τουαλέτα, όπου σε κάθε σελίδα ο Kandoo, κάνει και κάτι διαφορετικό, κακά, τσίσα, σκουπίζεται, πλένει χεράκια. Κάθε φορά που το παιδί κάνει κάτι από αυτά κολάμε ένα αυτοκόλητο στην ειδική θέση, μόλις συμπληρωθούν τα αυτοκόλλητα, ο Kandoo που υποτίθεται παρακολουθεί, θα μας στείλει ένα ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟΟΟΟ δώρο (το οποίο θα αγοράσουμε εμείς φυσικά).Μέχρι να κολήσετε τα μισά σου λέω εγώ και λιγότερα θα έχουν προσαρμοστεί απόλυτα.

Kαλημερα.

Επειδη με ενδιαφερει πολυ το βιβλιαρακι αυτο παιρνω απλα τηλ στην PAMPERS και μου το στελνουν ,ετσι;;;;Μπορω να το βρω καπου αλλού;;Ευχαριστω .

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...