Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εργαστήριο μοριακής διατροφής Molecular Nutrition Labs


Recommended Posts

Από όταν γέννησα (2χρόνια) μου παρουσιάστηκε ευερέθιστο έντερο. Πήγα σε γαστρεντερολόγο που έδωσε παυσίπονα και είπε να μάθω να ζω με αυτό, αποφεύγοντας τροφές που προκαλούν φούσκωμα για πάντα.

Πήγα σε ομοιοπαθητικό έχω τώρα 2μήνες και κάτι δεν έχω δει αποτέλεσμα.Η κατάσταση έχει γίνει καθημερινή και έχω λιώσει στο ρύζι. Είμαστε και συνέχεια καλεσμένοι σε γενέθλια λόγω της μικρής και δεν ακουμπάω τίποτα!

Σήμερα ψάχνοντας στο διαδίκτυο είδα μια σελίδα που μου τράβηξε την προσοχή, την Molecular Nutrition Labs.

Μήπως έχει πάει κανείς σε αυτό το κέντρο να μου πει τη γνώμη του;

Λόγω ανεργίας και γενικής οικονομικής κατάστασης πρέπει να είμαι πολύ προσεκτική και θα με βοηθούσε οποιαδήποτε πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις


Από όταν γέννησα (2χρόνια) μου παρουσιάστηκε ευερέθιστο έντερο. Πήγα σε γαστρεντερολόγο που έδωσε παυσίπονα και είπε να μάθω να ζω με αυτό, αποφεύγοντας τροφές που προκαλούν φούσκωμα για πάντα.

Πήγα σε ομοιοπαθητικό έχω τώρα 2μήνες και κάτι δεν έχω δει αποτέλεσμα.Η κατάσταση έχει γίνει καθημερινή και έχω λιώσει στο ρύζι. Είμαστε και συνέχεια καλεσμένοι σε γενέθλια λόγω της μικρής και δεν ακουμπάω τίποτα!

Σήμερα ψάχνοντας στο διαδίκτυο είδα μια σελίδα που μου τράβηξε την προσοχή, την Molecular Nutrition Labs.

Μήπως έχει πάει κανείς σε αυτό το κέντρο να μου πει τη γνώμη του;

Λόγω ανεργίας και γενικής οικονομικής κατάστασης πρέπει να είμαι πολύ προσεκτική και θα με βοηθούσε οποιαδήποτε πληροφορία.

 

μήπως πήγες και βοηθήθηκες? υπάρχει παρόμοιο πρόβλημα και άκουσα και εγώ γιαυτό το κέντρο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...