Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

 

Ψάχνω να βρω κάποιον καλό παιδότοπο για τα δεύτερα γενέθλια της κόρης της κολλητής μου φίλης. Αυτά που μας ενδιαφέρουν είναι:

1. Να μην επιτρέπεται το κάπνισμα στους χώρους που βρίσκονται και κινούνται τα παιδιά (ΚΑΙ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟ)

2. Να έχει κοπέλα - κοπέλες που να ασχολούνται με τα παιδάκια κι όχι απλά να κάθονται και να τα βλέπουν.

 

Έχω ακούσει καλά λόγια για το Zoo Club στην Πασαλίδη (Καλαμαριά). Τον γνωρίζει καμία? Έχει κάνει πάρτυ ή μήπως έχει πάει καμία σας σε παιδικό πάρτυ στον εν λόγω παιδότοπο?

 

Επίσης, αν υπάρχει κάποιος άλλος καλός παιδότοπος ακόμη και για καλοκαίρι (για τα γενέθλια της κόρης μου), σας παρακαλώ ενημερώστε με.

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου.Τον zoo σιγουρα τον εχω δει αλλα δεν θυμαμαι ποιος ειναι να πω την αληθεια. Εγω παντως ξερω οτι στο lollipop στη Δελφων με Ολγας εχουν πολλα παιχνιδια και δραστηριοτητες για τα παιδακια ,ΔΕΝ καπνιζουν, ειναι αρκετα οικονομικος και οι κοπελες τα προσεχουν πολυ καλα. Εχει και κλοουν . Πηγαινε αν θελεις να δεις.. Εχω παει σε 2-3 παρτυ και εμεινα πολυ ευχαριστημενη.

pBpMp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

στο lolipop οταν πηγα εγω ειχε 2 κοριτσακια εντελως ανορεχτε και ακαταλληλα για να προσεχουν παιδια (ειδικα βρεφη)

ειχε καλο χωρο ομως

βεβαια απο αυτους τους παιδοτοπους που εχω παει, μονο 3, ο καλυτερος με διαφορα ειναι το ΚΟΚΟΛΙΜΠΟ

μαλιστα εκλεισα εκει και το παιδικο παρτι για τα πρωτα μας γενεθλια!

το μονο κακο ειναι οτι εχει αρκετο κοσμο

καπνιζουν ομως εξω απο τον κυριως χωρο

και εχει φανταστικο προσωπικο

εχω ακουσει επισης καλα λογια για το zoo, δεν εχουμε παει ακομη

δεν ξερω κι ο παιζωτοπος διπλα στο κοσμος αν ειναι καλος, εχει πολλα παιχνιδια,,,

:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια,

 

Ψάχνω για παιδότοπο στην ανατολική Θεσσαλονίκη για τα δεύτερα γεννέθλια της μικρής μου αλλά έχω μικρή εμπειρία από 2-3 παιδότοπους από παιδικά πάρτυ που έχουμε πάει.

Ποιο συγκεκριμένα, έχουμε βρεθεί σε αυτόν που είναι δίπλα στο εμπορικό Cosmos (παιζότοπος) και σε έναν άλλο στο Ντεπώ, (Lolipop), αλλά δεν μας έχουν αρέσει.

Τις προάλες επισκέφθηκα έναν στην Καλαμαριά, δεν θυμάμαι όνομα, είναι μικρός παιδότοπος, με ευγενικό προσωπικό και μας ζήτησαν 7 ευρώ ανά άτομο, ίδια χρέωση για μικρούς και μεγάλους. Το πάρτυ μας θα είναι καθημερινή, μου φάνηκε ακριβή η τιμή, πως σας φαίνεται? Το θετικό είναι ότι επειδή είναι μικρός παιδότοπος, θα είναι ρεζερβέ ο χώρος, χωρίς άλλα παιδάκια ή άλλο πάρτυ.

Υπάρχει καμία καλή πρόταση από κάποια κοπέλα? Θα με ενδιέφερε και η Θέρμη.

Ευχαριστώ!

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

 

Ψάχνω για παιδότοπο στην ανατολική Θεσσαλονίκη για τα δεύτερα γεννέθλια της μικρής μου αλλά έχω μικρή εμπειρία από 2-3 παιδότοπους από παιδικά πάρτυ που έχουμε πάει.

Ποιο συγκεκριμένα, έχουμε βρεθεί σε αυτόν που είναι δίπλα στο εμπορικό Cosmos (παιζότοπος) και σε έναν άλλο στο Ντεπώ, (Lolipop), αλλά δεν μας έχουν αρέσει.

Τις προάλες επισκέφθηκα έναν στην Καλαμαριά, δεν θυμάμαι όνομα, είναι μικρός παιδότοπος, με ευγενικό προσωπικό και μας ζήτησαν 7 ευρώ ανά άτομο, ίδια χρέωση για μικρούς και μεγάλους. Το πάρτυ μας θα είναι καθημερινή, μου φάνηκε ακριβή η τιμή, πως σας φαίνεται? Το θετικό είναι ότι επειδή είναι μικρός παιδότοπος, θα είναι ρεζερβέ ο χώρος, χωρίς άλλα παιδάκια ή άλλο πάρτυ.

Υπάρχει καμία καλή πρόταση από κάποια κοπέλα? Θα με ενδιέφερε και η Θέρμη.

Ευχαριστώ!

 

Αν εννοεις το Πικολινο στον πεζοδρομο ειναι πολυ συμπαθητικος ο χωρος και τα κοριτσια πραγματικα υπεροχα.Παιζουν και θεατρακι! Το μονο κακο ειναι οτι δεν κανουν καλο καφε!!(γαλλικο και σοκολατα!) Στην Καλαμαρια υπαρχει και ο Πητερ Παν (στον Αι Γιαννη) πραγματικα τεραστιος!!Αλλα δεν μου αρεσουν οι κοπελες εκει!

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις το Πικολινο στον πεζοδρομο ειναι πολυ συμπαθητικος ο χωρος και τα κοριτσια πραγματικα υπεροχα.Παιζουν και θεατρακι! Το μονο κακο ειναι οτι δεν κανουν καλο καφε!!(γαλλικο και σοκολατα!) Στην Καλαμαρια υπαρχει και ο Πητερ Παν (στον Αι Γιαννη) πραγματικα τεραστιος!!Αλλα δεν μου αρεσουν οι κοπελες εκει!

 

 

Pitsikoki σε ευχαριστώ για την απάντηση, δεν πρόσεξα το όνομα, είναι μέσα σε στενάκι, όμορφος, ζεστός και μικρός παιδότοπος. Ίσως μιλάμε για τον ίδιο γιατί μου είπαν ότι κάνουν και κουκλοθέατρο. Απλά μου φάνηκε λιγουλάκι ακριβός. 7 € ανά άτομο, θα είμαστε συνολικά 30-35 άτομα (μικροί-μεγάλοι), βγαίνει ακριβό το κοστουμάκι. Όντως τα κορίτσια πολύ συμπαθητικά. Ήθελα ωστόσο να μην υπερβώ τα 180 € για αυτό ψάχνομαι....

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Pitsikoki σε ευχαριστώ για την απάντηση, δεν πρόσεξα το όνομα, είναι μέσα σε στενάκι, όμορφος, ζεστός και μικρός παιδότοπος. Ίσως μιλάμε για τον ίδιο γιατί μου είπαν ότι κάνουν και κουκλοθέατρο. Απλά μου φάνηκε λιγουλάκι ακριβός. 7 € ανά άτομο, θα είμαστε συνολικά 30-35 άτομα (μικροί-μεγάλοι), βγαίνει ακριβό το κοστουμάκι. Όντως τα κορίτσια πολύ συμπαθητικά. Ήθελα ωστόσο να μην υπερβώ τα 180 € για αυτό ψάχνομαι....

 

Magia melissa έχει αρκετούς καλούς παιδότοπους το έχω ψάξει γιατί και εμένα έχει γενέθλια η μεσαία μου τον άλλο μήνα. Το θέμα είναι ότι σε αυτή την τιμή που ζητάς δύσκολα θα βρείς κάτι καλό. Μόνο κάποιο συνοικιακό μικρό. Εγώ ξεχώρισα τον Πήτερ Παν γιατί είμαστε και πιο πολλά άτομα, πηγαίνω εκεί γενικός και είμαι ευχαριστιμένη και με τα κορίτσια δεν ξέρω πότε πήγε η Pitsikoki αλλά και κουκλοθέατρο κάνουν, και πολλά παιχνίδια στα παιδιά και έχει καλό σέρβις το κυριότερο για μένα βέβαια ήταν η καθαριότητα μπαίνεις και ανοίγει η ψυχή σου φωτεινό και καθαρό. Πάντος κάνε μια νύξη εκεί μήπως σου κάνουν κάτι ζήτα την κα. Έλλη είναι εξυπηρετικότατη. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις το Πικολινο στον πεζοδρομο ειναι πολυ συμπαθητικος ο χωρος και τα κοριτσια πραγματικα υπεροχα.Παιζουν και θεατρακι! Το μονο κακο ειναι οτι δεν κανουν καλο καφε!!(γαλλικο και σοκολατα!) Στην Καλαμαρια υπαρχει και ο Πητερ Παν (στον Αι Γιαννη) πραγματικα τεραστιος!!Αλλα δεν μου αρεσουν οι κοπελες εκει!

 

 

Εν τέλη πήγαμε στο Piccolino και περάσαμε πολύ όμορφα. Όλες οι φίλες μου ενθουσιάστηκαν, τα κορίτσια εκεί κάνουν όντως εξαιρετική δουλειά. ΆΞιζαν τα 7 ευρώ ανά άτομο. Ξενιάσαμε από παιδιά, ήπιαμε τον καφέ μας, είχε 3 κορίτσια υπεύθυνα για 8 παιδάκια που είχε το παρτυ μας, χωριστά τα κορίτσια στο σέρβις. Και τα χορέψανε, και κουκλοθέατρο κάνανε, και body-painting, και χορό με το Μίκυ, και γενικότερα τα απασχολήσανε εξαιρετικά. Μπράβο τους, θα τους κάνω διαφήμιση.

θυμάμαι πριν λίγους μήνες με είχαν καλέσει σε έναν παιδότοπο στο Ντεπω, κοντά στο αστυνομικό τμήμα, και ο καφές μου ακόμη με περιμένει να τον πιω (!), καθώς έτρεχα όλο το απόγευμα πίσω από την κόρη μου. Άσε που ήταν μεγάλος παιδότοπος και είχε και 2ο πάρτυ, δεν μου αρέσει καθόλου έτσι, και είχε και αρκετή βρωμιά.

Το μόνο θέμα ήταν στο λογαριασμό, πληρώσαμε κάτι extra κρασιά και έγινε ένα λάθος, μας χρεώσαν κατι παραπάνω. Αν το καταλάβαινα εκείνη την ώρα θα το διευκρίνιζα, τώρα είναι ανώφελο.

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εν τέλη πήγαμε στο Piccolino και περάσαμε πολύ όμορφα. Όλες οι φίλες μου ενθουσιάστηκαν, τα κορίτσια εκεί κάνουν όντως εξαιρετική δουλειά. ΆΞιζαν τα 7 ευρώ ανά άτομο. Ξενιάσαμε από παιδιά, ήπιαμε τον καφέ μας, είχε 3 κορίτσια υπεύθυνα για 8 παιδάκια που είχε το παρτυ μας, χωριστά τα κορίτσια στο σέρβις. Και τα χορέψανε, και κουκλοθέατρο κάνανε, και body-painting, και χορό με το Μίκυ, και γενικότερα τα απασχολήσανε εξαιρετικά. Μπράβο τους, θα τους κάνω διαφήμιση.

θυμάμαι πριν λίγους μήνες με είχαν καλέσει σε έναν παιδότοπο στο Ντεπω, κοντά στο αστυνομικό τμήμα, και ο καφές μου ακόμη με περιμένει να τον πιω (!), καθώς έτρεχα όλο το απόγευμα πίσω από την κόρη μου. Άσε που ήταν μεγάλος παιδότοπος και είχε και 2ο πάρτυ, δεν μου αρέσει καθόλου έτσι, και είχε και αρκετή βρωμιά.

Το μόνο θέμα ήταν στο λογαριασμό, πληρώσαμε κάτι extra κρασιά και έγινε ένα λάθος, μας χρεώσαν κατι παραπάνω. Αν το καταλάβαινα εκείνη την ώρα θα το διευκρίνιζα, τώρα είναι ανώφελο.

 

Nα σου ζησει το παιδακι σου!Χαιρομαι που περασατε καλα!!:P

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Magia melissa έχει αρκετούς καλούς παιδότοπους το έχω ψάξει γιατί και εμένα έχει γενέθλια η μεσαία μου τον άλλο μήνα. Το θέμα είναι ότι σε αυτή την τιμή που ζητάς δύσκολα θα βρείς κάτι καλό. Μόνο κάποιο συνοικιακό μικρό. Εγώ ξεχώρισα τον Πήτερ Παν γιατί είμαστε και πιο πολλά άτομα, πηγαίνω εκεί γενικός και είμαι ευχαριστιμένη και με τα κορίτσια δεν ξέρω πότε πήγε η Pitsikoki αλλά και κουκλοθέατρο κάνουν, και πολλά παιχνίδια στα παιδιά και έχει καλό σέρβις το κυριότερο για μένα βέβαια ήταν η καθαριότητα μπαίνεις και ανοίγει η ψυχή σου φωτεινό και καθαρό. Πάντος κάνε μια νύξη εκεί μήπως σου κάνουν κάτι ζήτα την κα. Έλλη είναι εξυπηρετικότατη. :lol::lol:

 

Πηγαινω αρκετα συχνα γιατι μενω στην περιοχη οποτε η αποψη μου ειναι συνολικη και δεν στηριζεται σε μεμονομενο περιστατικο. Το αρνητικο για μας που εχουμε πιο μικρα παιδακια ειναι το γεγονος οτι το playground τους ειναι μεγαλο με αποτελεσμα να επικρατει το χαος!Τα μεγαλυτερα παιδια τρεχουν απο δω και απο κει, ανεβαινουν στο φουσκωτο, χοροπηδανε με αποτελεσμα να υπαρχει κινδυνος να χτυπησουν τα μικροτερα! Οι κοπελες ειναι αποτομες, χρησιμοποιουν εκφρασεις που προσωπικα δεν μου αρεσουν (π.χ. Εσυ πηγαινε να παιξεις αλλου ολοκληρος μαντραχαλος!) και γενικα μου φαινονται σαν να κανουν αγγαρεια! Πολλες φορες ειμαι στο τσακ για να παραπονεθω! Κατα τα αλλα συμφωνω με τον χωρο και με αυτα που ειπες!

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που αναφέρεις σε μένα δεν τύχανε ποτέ. Ούτε αγένεια, υπάρχει ο χώρος για τα μικρά παιδιά και έχει κοπέλα να τα προσέχει. Βέβαια μπορεί να πέτυχες την μεταβάτική περίοδο που κάποια στιγμή αλλάζανε κορίτσια συνεχώς. Τώρα έχει καλές κοπέλες. Πιστεύω πως είναι θέμα χημείας και ο παιδότοπος τελικά. Γιατί αυτό που αρέσει σε΄μένα εσένα μπορεί να μην σου αρέσει. Εγώ ας πούμε έχω μόνο καλά να λέεω για τον Πήτερ Παν. Βέβαια ούτε άσχημα μπορώ να πω και για άλλους παιδότοπους γιατί πιστεύω η καθε μια θα πρέπει να δει και να κρίνει και όχι να προδεάζουμε τους άλλους στα αρνητικά ενός μαγαζιού. Εάν θέλεις Pitsikoki βρισκόμαστε για έναν καφέ στείλε μου μηνυμά. Εγώ έχω τρία παιδιά 8 ετών , 6 ετών και 4,5 ετών.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια γεια, πολυ καλος παιδοτοπος ανατολικα της πολης ειναι στην Ν. Ραιδεστο "kinderland". εχω παει πολλεε φορες εκανα και 2 φορες παρτυ στα παιδια και ολα ηταν υπεροχα. και το βασικοτερο πολυ καλες τιμες... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

θελω να ρωτησω εαν καποια κοπελα εχει εντυπωσεις απο παρτυ γεννεθλιων στον ΠΑΙΖΩΤΟΠΟ στο cosmos. Με ενδιαφερει να κανω εκει τα γεννεθλια του γιου μου μιας που ειναι βολικο μερος για ολους εχει μπολικο παρκαρισμα κτλ.

 

Μιλησα σημερα με εναν κυριο ο οποιος ηταν κατατοπιστικοτατος αλλα θα ηθελα καποια μανουλα αν εχει εμπειρια απο το συσκεκριμενο χωρο να με βοηθησει.

 

Η τιμη παντως ειναι καλη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Πηγαινω αρκετα συχνα γιατι μενω στην περιοχη οποτε η αποψη μου ειναι συνολικη και δεν στηριζεται σε μεμονομενο περιστατικο. Το αρνητικο για μας που εχουμε πιο μικρα παιδακια ειναι το γεγονος οτι το playground τους ειναι μεγαλο με αποτελεσμα να επικρατει το χαος!Τα μεγαλυτερα παιδια τρεχουν απο δω και απο κει, ανεβαινουν στο φουσκωτο, χοροπηδανε με αποτελεσμα να υπαρχει κινδυνος να χτυπησουν τα μικροτερα! Οι κοπελες ειναι αποτομες, χρησιμοποιουν εκφρασεις που προσωπικα δεν μου αρεσουν (π.χ. Εσυ πηγαινε να παιξεις αλλου ολοκληρος μαντραχαλος!) και γενικα μου φαινονται σαν να κανουν αγγαρεια! Πολλες φορες ειμαι στο τσακ για να παραπονεθω! Κατα τα αλλα συμφωνω με τον χωρο και με αυτα που ειπες!

 

 

Λοιπον επειδη πηγα την προηγουμενη εβδομαδα στον Πητερ Παν και επειδη θελω να ειμαι δικαιη εχω να πω οτι τις κοπελες τις αλλαξανε!Ευτυχως!!!Τωρα εχουν ευγενεστατες κοπελες και παιζουν και κουκλοθεατρο!! Την προηγουμενη εβδομαδα πηγαμε δυο φορες και εμεινα καταευχαριστημενη!! Ετσι, για να βαζουμε τα πραγματα στην θεση τους!!:-D

Xρωμα δεν αλλαζουνε τα ματια...μονο τροπο να κοιταμε.

tALVp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια, ήθελα να ρωτήσω το εξής, είμαστε καλεσμένοι σε παιδικό πάρτυ στον παιδότοπο Lollipop αλλά δεν έχω καλή εμπειρία από πέρισυ, καθώς θυμάμαι ότι το προσωπικό φύλαξης ήταν απλά ανεπαρκές, για να μη πω ανύπαρκτο και δεν άφησα λεπτό τη μικρή μου χωρίς επίβλεψη. Επίσης, για τα δικά μου δεδομένα, ο χώρος ήταν και σχετικά βρώμικος, ακόμη θυμάμαι εκείνη τη λερωμένη μοκέτα-παιδικό χαλάκι που είχαν στον "περιφραγμένο" αλλά χωρίς επίβλεψη χώρο για τα μικρά παιδάκια. Έχει πάει καμιά σας πρόσφατα? Αν είναι να ισχύουν τα ίδια, προτιμώ να πάω με τη μικρή μου στην παιδική χαρά...

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eμείς χτες πήγαμε στον Πήτερ Παν, αφού διάβασα τα σχόλια σας. Μπορώ να πω ότι τον βρήκα συμπαθητικό. Το μεγάλο, κατ΄εμέ συν είναι ότι μπορείς αν έχεις οπτική επαφή με το παιδί. Καθώς η δικιά μου είναι κάτω των 2 ετών, είχε ξεχωριστό χώρο, που ναι μεν δεν είχε πολλά παιδάκια να παίξει, αλλά ήταν σαφώς ασφαλέστερα από το να ήταν ένας ενιαίος χώρος δε. Τα κορίτσια μου φάνηκαν καλά και ασχολούνταν με την μικρή μου -δεν ξέρω πως θα ήταν αν δεν υπήρχε παιδικό παρτυ, που τα παιδάκια παρακολουθούσαν τον μάγο που υπήρχε εκεί. Η τιμή για το παιδί ήταν 5Ε με χυμό (είναι καλά, δεν ξέρω). Ενώ έχει προσφορά για Δ-Π. Τώρα θέλω να πάμε και στον Lollipop. Κ θα σας πω τις εντυπώσεις μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, ήθελα να ρωτήσω το εξής, είμαστε καλεσμένοι σε παιδικό πάρτυ στον παιδότοπο Lollipop αλλά δεν έχω καλή εμπειρία από πέρισυ, καθώς θυμάμαι ότι το προσωπικό φύλαξης ήταν απλά ανεπαρκές, για να μη πω ανύπαρκτο και δεν άφησα λεπτό τη μικρή μου χωρίς επίβλεψη. Επίσης, για τα δικά μου δεδομένα, ο χώρος ήταν και σχετικά βρώμικος, ακόμη θυμάμαι εκείνη τη λερωμένη μοκέτα-παιδικό χαλάκι που είχαν στον "περιφραγμένο" αλλά χωρίς επίβλεψη χώρο για τα μικρά παιδάκια. Έχει πάει καμιά σας πρόσφατα? Αν είναι να ισχύουν τα ίδια, προτιμώ να πάω με τη μικρή μου στην παιδική χαρά...

 

 

Εγω παντως εμεινα ευχαριστημενη απο την φυλαξη και την καθαριοτητα και μαλιστα την πηγαινω και παιζει συχνα εκει.Και μαλιστα οσες φορες εχω παει , στα μικρα παιδακια υπαρχει αλλη κοπελα.

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΚΟΛΙΜΠΟ?ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΚΕΙ ΠΑΡΤΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΗΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ και δύο χρόνια ένας ωραίος παιδότοπος στο Apollonia Πολιτεία hondos center για παιδιά 2-6 στον πρώτο όροφο και αναλαμβάνει και την φύλαξη παιδιών μόνο με 3,5 ευρω. μπορείτε ακόμη να κάνετε και πάρτυ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ και δύο χρόνια ένας ωραίος παιδότοπος στο Apollonia Πολιτεία hondos center για παιδιά 2-6 στον πρώτο όροφο και αναλαμβάνει και την φύλαξη παιδιών μόνο με 3,5 ευρω. μπορείτε ακόμη να κάνετε και πάρτυ.

 

Η τιμή αυτή είναι μόνο για την φύλαξη? Ή περιλαμβάνει κ χυμό ή τόστ?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εδώ και δύο χρόνια ένας ωραίος παιδότοπος στο Apollonia Πολιτεία hondos center για παιδιά 2-6 στον πρώτο όροφο και αναλαμβάνει και την φύλαξη παιδιών μόνο με 3,5 ευρω. μπορείτε ακόμη να κάνετε και πάρτυ.

 

Δεν ηξερα καν οτι υπαρχει παιδοτοπος στο Ηοντος!

θα τον τσεκαρω!:P

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΚΟΛΙΜΠΟ?ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΚΕΙ ΠΑΡΤΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΤΗΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ..

 

Στον συγκεκριμενο παιδοτοπο ειχα τηλεφωνησει κ νομιζω η τιμη ειναι 8 ευρω για παρτυ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...