Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΚΕΤΟς ΣΕ ΜΗΤΕΡΑ Κ ΛΗΤΩ!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημεριζω ολες τις μανουλες !!!!!Μολις ακουσα ανακοινωση σε καναλι της τηλεορασης οτι τα μαιευτηρια <ΜΗΤΕΡΑ> Κ <ΛΗΤΩ> θα κανουν δωρεαν τους τοκετους σε μανουλες που ειναι στο 4ο παιδακι κ ανω!!!!!!Οποια μανουλα ενδοιαφερετε ας το ελεγξει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εμενα μου το ειπε μια φιλη μου,το ειδε νομιζω στη Μενεγακη

Προσπαθω αρκετη ωρα να στειλω email και στα δυο ωστε να παρω καποια απαντηση αλλα δεν μπορω,μαλλον κατι δεν κανω καλα

Σκεφτομαι το πρωι να παρω τηλεφωνο αν και δεν ειμαι σιγουρη αν θα μου απαντησουν

Αν ξερει καποια κοπελα κατι ας μας ενημερωσει

4

Link to comment
Share on other sites

Το έκανε το Γαία αυτό πρώτο από όσο διάβασα οπότε είπαν να ακολουθήσουν για να παραμείνουν στον ανταγωνισμό...

Αυτό τουλάχιστον φανταζομαι...

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θα ρωτήσει ο γιατρός μου την Δευτέρα και θα σας πω.

Εγώ που πήρα τηλ.στο Μητέρα μου είπαν ότι πληρώνονται από τα ασφαλιστικά ταμεία και δεν πληρώνουμε κάτι έξτρα εμείς, αλλά εγώ δεν είμαι ασφαλισμένη γιατί ο άντρας μου δουλεύει στο εξωτερικό και δεν ήξεραν να μου απαντήσουν.Θα περιμένω τον γιατρό μου και θα σας πω.

Πάντως ότι και να γλυτώσουμε καλό είναι.

Μάνθος 20/12/1987

Νίκος 10/10/1989

Τάσος 09/09/2008

Σταμάτης 17/05/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηρα τηλεφωνο στο Μητερα και μου ειπαν οτι

Σε οικονομικο τρικλινο πληρωνεις οτι παρεις απο το ταμειο σου(εγω εχω ΟΑΕΕ-ΤΕΒΕ και θα πληρωσω 800 ευρω)και ειναι ΟΛΑ πληρωμενα εκτος απο τον γιατρο που παει εξτρα κατοπιν συμφωνιας

Αν επιλεξεις αλλη κατηγορια δωματιου πληρωνεις τη διαφορα απο τα 800 ευρω

Δεν ειναι απαραιτητο να εχεις κανει τους αλλους 3 τοκετους εκει

Πηρα και στο Λητω αλλα μου ειπαν να παρω τη Δευτερα το πρωι γιατι δεν ηξεραν να μου πουν και ειναι κλειστα η εξυπηρατηση πελατων

4

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ναι στη μενεγακη το ειδα,ειχε βγει κ το ελεγε ο προεδρος (νομιζω) του νοσοκομειου,ελεγε οτι το κανουν για να βοηθησουν λιγο τις οικογενειες οσο μπορουν που εχουν πολλα παιδακια....εγω ειπα να το βαλω εδω το θεμα επειδη θα ειχε ενδοιαφερον για πολες μανουλες!!!!!με το καλο οσες μανουλες περιμενετε τα μωρακια σας κ οσες εχετε ηδη μωρακια να σας ζησουν τα αγγελουδια σας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα πριν ενα μηνα συναντηθηκαμε με την μαια καποιες γυναικες που ετοιμαζομαστε να γεννησουμε για να συζητησουμε διαφορα θεματα οπως ο τοκετος κ αλλα μεσα στα πολλα ειπωθηκε κ αυτο εμεις θα γεννησουμε στο Μητερα κ ειπαν πως το 4 παιδακι ειναι δωρεαν. Μην ξεχασουμε να πουμε χρονια πολλα μανουλες

Link to comment
Share on other sites

καλημερα πριν ενα μηνα συναντηθηκαμε με την μαια καποιες γυναικες που ετοιμαζομαστε να γεννησουμε για να συζητησουμε διαφορα θεματα οπως ο τοκετος κ αλλα μεσα στα πολλα ειπωθηκε κ αυτο εμεις θα γεννησουμε στο Μητερα κ ειπαν πως το 4 παιδακι ειναι δωρεαν. Μην ξεχασουμε να πουμε χρονια πολλα μανουλες. Θα ηθελα την βοηθεια σας απο που να παρω το καροτσι κ την κουνια της μπεμπας μου.:confused::confused::D
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηρα τηλεφωνο στο Μητερα και μου ειπαν οτι

Σε οικονομικο τρικλινο πληρωνεις οτι παρεις απο το ταμειο σου(εγω εχω ΟΑΕΕ-ΤΕΒΕ και θα πληρωσω 800 ευρω)και ειναι ΟΛΑ πληρωμενα εκτος απο τον γιατρο που παει εξτρα κατοπιν συμφωνιας

Αν επιλεξεις αλλη κατηγορια δωματιου πληρωνεις τη διαφορα απο τα 800 ευρω

Δεν ειναι απαραιτητο να εχεις κανει τους αλλους 3 τοκετους εκει

Πηρα και στο Λητω αλλα μου ειπαν να παρω τη Δευτερα το πρωι γιατι δεν ηξεραν να μου πουν και ειναι κλειστα η εξυπηρατηση πελατων

 

 

Έτσι ακριβώς είναι. Μου το είπε ο γιατρός μου σήμερα.

Μάνθος 20/12/1987

Νίκος 10/10/1989

Τάσος 09/09/2008

Σταμάτης 17/05/2010

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...