Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Baby Swimming


Recommended Posts

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 609
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καποιος που να εχει πιο προσφατη εμπειρια;Καπου διαβασα οτι παει το μηνα 80 ευρω:confused: Πολλα μου φαινονται βρε παιδια.Ηθελα να παω τη μικρη απο Σεπτεμβριο.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να εχει πιο προσφατη εμπειρια;Καπου διαβασα οτι παει το μηνα 80 ευρω Πολλα μου φαινονται βρε παιδια.Ηθελα να παω τη μικρη απο Σεπτεμβριο.

 

 

 

Ρώτησα κι εγώ πρόσφατα... 80 μου είπαν...

AGjDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρώτησα κι εγώ πρόσφατα... 80 μου είπαν...

 

Τελικα αποφασισα αν μπορεσω να τη παω στου δημου.Εχει στην ηλιουπολη τμηματα αργα το βραδυ που με βολευουν και περισσοτερο.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελικα αποφασισα αν μπορεσω να τη παω στου δημου.Εχει στην ηλιουπολη τμηματα αργα το βραδυ που με βολευουν και περισσοτερο.

 

 

 

Μια χαρά τότε! Εμείς δεν έχουμε καν του δήμου...

AGjDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τότε! Εμείς δεν έχουμε καν του δήμου...

 

Κι εμας εδω δεν εχει τμηματα για μωρα γι αυτο θα τη παω στο διπλανο δημο.Δεν εχεις εκει κοντα σου σε αλλο δημο;

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα μανούλες! Μέχρι πέρυσι το Νοέμβριο πηγαίναμε στην πισίνα του Πειραιά, στις Μπουρμπουλήθρες. Μου είχαν πει ότι θα έκαναν ανακαίνιση, η οποία θα διαρκούσε γύρω στον ένα μήνα, και από Ιανουάριο του 16 θα ξανά άνοιγαν. Παίρνω τηλέφωνο, τίποτα... Πήγα από εκεί, δεν ανοίγει κανείς... Ξέρει κανείς να μου πει αν έχει κλείσει ή αν τελικά θα ξανα λειτουργήσει? Μας άρεσε πάρα πολύ και θα θέλαμε να ξαναπάμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...