Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αισθησιακές ταινίες και βοηθήματα στις επαφές


Κάνετε χρήση αισθησιακών ταινιών ή άλλων βοηθημάτων στις επαφές;  

372

  1. 1. Κάνετε χρήση αισθησιακών ταινιών ή άλλων βοηθημάτων στις επαφές;

    • όχι δεν το ήθελα ποτέ, ούτε πρόκειται να το θέλω, με αηδιάζουν τέτοια πράγματα
      72
    • όχι δεν θα το ήθελα, μου είναι αδιάφορα/δεν μου αρέσουν, αλλά πιθανόν να δοκίμαζα εάν ο/η σύντροφός μου μου το έθετε σαν θέμα
      132
    • ναι θα το ήθελα, αλλά δεν το εχουμε συζητήσει ευθεως, δεν το έχει θέσει ακομα κανείς απο τους δυο
      104
    • ναι κάνουμε χρήση, που και που, αρέσει όμως περισσότερο στον/στην σύντροφο
      35
    • ναι κάνουμε χρήση, μια στις τόσες για αλλαγή, και μας αρέσει
      188
    • ναι κάνουμε χρήση, απο αρκετά συχνά εώς σχεδον πάντα, και μας αρέσει πολύ
      35


Recommended Posts

κάνετε χρήση αισθησιακών ταινιών ή και βοηθημάτων για τον εμπλουτισμό/βελτίωση ποιότητας/εναλλαγής στις επαφές στην (συζυγική ή μή) σχέση;

 

η ψηφοφορία είναι ΜΗ ονομαστική, δεν είναι εφικτή η ανάκτηση των στοιχείων ποιός χρήστης ψήφισε.

 

 

προς αποφυγη χρήσης του site απο spam ή κακόβουλους χρήστες (που θα αναζητήσουν σχετικές λέξεις στο διαδίκτυο) παρακαλώ χρησιμοποιήστε αυτό το θέμα http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2517 προς συζήτηση γενικής θεματολογίας περι επαφών.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολυ προχο ψηφοφορια,μπραβο μ'αρεσει!!!:-D

 

Μωρε,φυσιολογικοτατο ειναι και καθολου κακο,αλλα βρε κοριτσια,τι να λεμε τωρα,λειτουργεις μετα απο την παρακολουθηση της Τζουλιας με διαστασεις 90-60-90,εχοντας περασει 3 εγκυμοσυνες?

ΜΠΑΑΑΑΑ!!!!

Αν θελει ψαχπινιες ο Τασουλης,να "πεσει" 15 χιλιαδες ευρωπουλιδια για κοιλιοπλαστικη,ανορθωση στηθους-γλουτων και του κανω εγω αισθησιακο dvd δικης μου παραγωγης :cool:.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ προχο ψηφοφορια,μπραβο μ'αρεσει!!!:-D

 

Μωρε,φυσιολογικοτατο ειναι και καθολου κακο,αλλα βρε κοριτσια,τι να λεμε τωρα,λειτουργεις μετα απο την παρακολουθηση της Τζουλιας με διαστασεις 90-60-90,εχοντας περασει 3 εγκυμοσυνες?

ΜΠΑΑΑΑΑ!!!!

Αν θελει ψαχπινιες ο Τασουλης,να "πεσει" 15 χιλιαδες ευρωπουλιδια για κοιλιοπλαστικη,ανορθωση στηθους-γλουτων και του κανω εγω αισθησιακο dvd δικης μου παραγωγης :cool:.

 

Έχει και καλύτερες απο τη Τζούλια:wink:Όσο για το σώμα άστα κλάφτα.Μόνο με ελάχιστο φωτισμό πλέον.Βέβαια βοηθάει και το γεγονός οτι και το σώμα του άντρα μου δεν είναι πλέον και στα καλύτερα(κοιλιές,προγούλια)Καλοζωισμένο το χρυσό μου:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλα,οτι υπαρχουν καλυτερες υπαρχουν,δεν το συζητω.

 

Οχι,πες μου,βρε κουκλα μου,πως με ελαχιστο φωτισμο,θα χρησιμοποιησει ο χριστιανος στα σωστα σημεια την λιωμενη σοκολατα,οχι πες μου.

Κι'αν σου την ριξει στο ματι??

Για σεξ παμε,οχι για αποκολληση αμβλιστροειδους.

Αστα,πικρα μαυρη σου λεω.

 

Αχ,θα μας φαει η ρουτινα.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς με λιωμένη σοκολάτα το'χεις σίγουρο το έγκαυμα:lol:Έπειτα όταν λέω ελάχιστο φώς, εννοώ το φώς της τηλεόρασης ή αναμένο φώς απο διπλανό δωμάτιο.Κοίταξε, φρουτοσαλάτες και ζελέ όπως 9 1/2 βδομάδες δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Χαμενη υποθεση,σου λεω,στο διπλανο δωματιο ειναι το τριο ετοιμο για επιθεση.:lol:

Εγω το ζελε δεν το δοκιαμαζω,αν δεν γινω Κιμ Μπασιντζερ.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Παραγγελια μεσω ιντερνετ,Ρινιω μου!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Πολύ προχωρημένες μας βρίσκω. Μπράβο....

Το 5ο ψήφισα. Του βάζω να βλέπει ταινία, για να μην βλέπει ...εμένα.:lol:

Και έχουμε καμμιά ...πτώση του αεροσκάφους.:lol::lol:

Καλά, πλάκα κάνω. Δεν είμαι και τόοοοοοσο χάλια. Ελπίζω....:rolleyes:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

δε θα με χαλαγε, αλλα δε ξερω για ποιον λογο, καθε φορα που βλεπουμε καμια τσοντα μαζι.. λιωνουμε στο γελιο.... ειναι απο αμηχανια? ειναι γιατι μας φαινεται αστειο? το παιρνουμε αποκλειστικα και μονο στη πλακα? δε ξερω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

εμεις βαζουμε που και που καμια ταινιουλα αλλα ενω εχουν ωραιες γυναικες οι αντρες στις περισσοτερες ειναι φουσκωτοι και ασχημοι, και βαριεμαι να βλεπω, απο βοηθηματα δαχτυλιδι εχουμε χρησιμοποιησει αρκετες φορες και πριν το παιδι παιχνιδια ρολων, οπως αυστηρη καθηγητρια -ατακτος μαθητης, γιατρος-νοσοκομα, υπηρετρια-αφεντης κλπ με το αντιστοιχο outfit παντα....... ε μετα με το παιδι στο διπλα δωματιο δεν εχουμε και πληρη ελευθερια.........

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς με λιωμένη σοκολάτα το'χεις σίγουρο το έγκαυμα:lol:Έπειτα όταν λέω ελάχιστο φώς, εννοώ το φώς της τηλεόρασης ή αναμένο φώς απο διπλανό δωμάτιο.Κοίταξε, φρουτοσαλάτες και ζελέ όπως 9 1/2 βδομάδες δεν έχω δοκιμάσει ακόμα.

 

εμενα σοκολατες, σιροπια και γενικα τροφιμα με ξενερωνουν.

οσο για το φως κι εμενα χαμηλωμενο μ αρεσει, δημιουργει μια ατμοσφαιρα οπως των κεριων χωρις ομως να κινδυνεει να παρει φωτια το σπιτι

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια ποτε μα ποτε δεν εχουμε παρει ταινια,δεν μου αρεσει καθολου,ασε που δεν φουντωνω με αυτον τον τροπο...δεν τις χρειαζομαστε κιολας προς το παρων γιατι γινεται χαμος με το που κοιτιομαστε...αχ μακαρι να συνεχισουμε ετσι και να μην τις χρειαστουμε...

Link to comment
Share on other sites

δε θα με χαλαγε, αλλα δε ξερω για ποιον λογο, καθε φορα που βλεπουμε καμια τσοντα μαζι.. λιωνουμε στο γελιο.... ειναι απο αμηχανια? ειναι γιατι μας φαινεται αστειο? το παιρνουμε αποκλειστικα και μονο στη πλακα? δε ξερω...

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Eμείς το πάθαμε αυτό με κάτι ελληνικές...( όχι τζούλια και την άλλη την ξανθιά ), ήταν με έναν αναισθησιολόγο και γκεστ ο Γκουσγκούνης

 

βρε κοριτσια ποτε μα ποτε δεν εχουμε παρει ταινια,δεν μου αρεσει καθολου,ασε που δεν φουντωνω με αυτον τον τροπο...δεν τις χρειαζομαστε κιολας προς το παρων γιατι γινεται χαμος με το που κοιτιομαστε...αχ μακαρι να συνεχισουμε ετσι και να μην τις χρειαστουμε...

 

Βασικά δεν έχει να κάνει με το αν τις χρειάζεσαι ή όχι...απλά είναι κάτι διαφορετικό.

Έτσι και αλλιώς όποιος φουντώνει μόνο έτσι το'χει χαμένο το παιχνίδι

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Eμείς το πάθαμε αυτό με κάτι ελληνικές...( όχι τζούλια και την άλλη την ξανθιά ), ήταν με έναν αναισθησιολόγο και γκεστ ο Γκουσγκούνης

 

 

 

Βασικά δεν έχει να κάνει με το αν τις χρειάζεσαι ή όχι...απλά είναι κάτι διαφορετικό.

Έτσι και αλλιώς όποιος φουντώνει μόνο έτσι το'χει χαμένο το παιχνίδι

ξερεις ποσα ζευγαρια γνωριζω που φουντωνουν μονο ετσι;;;δυστυχως οπως λες και εσυ το εχουν χασει το παιχνιδιιιιιιιιιι....να σου πω την αληθεια δεν μπορω να καταλαβω τι το διαφορετικο εχουν...
Link to comment
Share on other sites

εμεις ταινια μαζι δεν εχουμε δει,ο καθενας ξεχωριστα ναι!!:lol::lol::lol:

παντως πιστευω οτι αν δουμε μαζι θα μας πιασουν τα γελια.πιο πολυ θα το καναμε για να παρουμε καμια ιδεα!οσο για βοηθηματα μονο δαχτυλιδι εχουμε χρησιμοποιησει.παντως για να πω την αμαρτια μου ενα ζαχαρωτο εσωρουχο θα το ηθελα!

qcKmp2.png
Link to comment
Share on other sites

έχουμε χρησιμοποιήσει διάφορα σεξ.βοηθήματα κατά καιρούς και τα περισσότερα μου αρέσουν..όσο για αισθ.ταινίες κάθε άλλο παρά αισθησιακές τις βρίσκω.. ή χαζογελάμε με τις κραυγές και τα πλάνα ή συνήθως τις βαριέμαι και το κλείνουμε.νομίζω πως προτιμά να τις χαζεύει μόνος του.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...