Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Video clip- Wires


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=KxqxSjJFxek

 

Θυμήθηκα αυτό το τραγούδι που μου άρεσε και μετά έμαθα την ιστορία, μιλάει για τα πρόωρα μωρά και την αγωνία των γονιών. Ο τραγουδιστής νομίζω το έγραψε για το δικό του πρόωρο μωρό...

 

... i see hope is here in a plastic box ,

i've seen christmas lights reflecti in your eyes....

WDWSp2.png

 

TAlMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τι μνήμες ξυπνά.. Να ναι καλά όλα τα μωράκια του κόσμου και να μην χρειαστεί κανένα να περάσει αυτά που πέρασαν τα δικά μας!

fqXEp3.png

 

Το δικό μας θαύμα...! Νεφέλη μου σε λατρεύω είσαι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Kanella εννοείται ότι το έβαλες με καλή πρόθεση, αλλά δεν είναι ευχάριστες οι μνήμες της θερμοκοιτίδας και νομίζω είναι λίγο άστοχο εδώ που έβαλες το link, εγώ προσωπικά δεν μπόρεσα να το δω όλο, μου θύμισε πράγματα που θέλω να ξεχάσω. Και είναι πολλές κοπέλες που δεν είχαν θετική κατάληξη τα μωρά τους, οπότε είναι επίπονο γι'αυτές να δουν το συγκεκριμένο βίντεο.

Με όλη την καλή διάθεση στο λέω, μην παρεξηγηθείς οκ; :-)

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Kanella εννοείται ότι το έβαλες με καλή πρόθεση, αλλά δεν είναι ευχάριστες οι μνήμες της θερμοκοιτίδας και νομίζω είναι λίγο άστοχο εδώ που έβαλες το link, εγώ προσωπικά δεν μπόρεσα να το δω όλο, μου θύμισε πράγματα που θέλω να ξεχάσω. Και είναι πολλές κοπέλες που δεν είχαν θετική κατάληξη τα μωρά τους, οπότε είναι επίπονο γι'αυτές να δουν το συγκεκριμένο βίντεο.

Με όλη την καλή διάθεση στο λέω, μην παρεξηγηθείς οκ; :-)

Οκ! Εννοείται οτι δεν θα παρεξηγηθώ!.

Συμφωνώ οτι οι εικόνες ειναι σκληρές αν και εγώ στέκομαι κυρίως στους στίχους του τραγουδιού και στην ελπίδα που βγαίνει απο αυτούς...

Ώστόσο αν έστω και ενας αισθάνθηκε αμήχανα βλέποντάς το θα ήθελα να το αποσύρω...Το θέμα ειναι πως το κάνω:roll::roll:

WDWSp2.png

 

TAlMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...