Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΩΡΓΗΣ ένας Χανιώτης παλίκαρος!!!!!!daskala να σου ζήσει!!!!


Recommended Posts

Είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσω ότι ο Γιώργης του καφέ μας γεννήθηκε σήμερα!!!! 4 250 ολόκληρος παίδαρος!!!!

 

Η φιλενάδα μας δε δυσκολεύτηκε καθόλου και πλέει φυσικά σε πελάγη ευτυχίας!!!!!!!

κι εμείς μαζί της!

 

Νεκταρία μου πολλά συγχαρητήρια!!!!

να τον χαίρεσαι το κούκλο σου!!!!

 

από μένα για όλους τους μήνες που περάσαμε μαζί, πιστεύω θα σε εκφράζει κι εσένα...

 

"κι αν όλα τ άλλαζα

δε θ άλλαζα τη διαδρομή...

παλάτια θα χτιζα

κι ας χάνονταν σε μια στιγμή

τραγούδια θα κρυβα

μέσα στη βροχή!

 

Για όνειρα γλυκά

και παραμύθια αληθινά

γλυκιά μου ζωγραφιά!

 

Άραγε μπορεί κάθε μας στιγμή

να μας αγκαλιάζει αιώνια

άραγε γιατί μια γλυκιά στιγμή

να μη κρατάει χίλια χρόνια...."

 

 

 

495032t7g3zah26e.gif

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να μας ζησει το κοπέλι!!!!!!!!!!!!!

4250?!!!!!!!!!Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολοκληρος παιδαρος ο Γιώργης μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Νεκταρούλα να σας ζησει!!!!!!!!!

Παντα γερός και ευτυχισμένος να ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα τελικα...οριστε οριστε...τσαμπα το αγχος!!!!

Με το καλο σε περιμένουμε πίσω με φωτο φυσικά!!!!!!!!!

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites

Daskalitsa μας να σας ζησει!!!!Εύχομαι η κάθε μέρα που θα ξημερώνει για το παιδάκι σας να είναι γεμάτη χαρά και ευτυχία!!!!Συγχαρητήρια! Τώρα θα βρείτε καινούριο νόημα στον όρο “Νυχτερινή Ζωή”....

tt7up3.png
Link to comment
Share on other sites

1832577gcltq2pl11.jpg

daskala να σου ζησει ο γιοκα σου να εισαστε παντα χαρουμενοι και ευτυχισμενοι οπως αυτη τη μερα

Πολλά παιδιά, πολλές σκοτούρες. Κανένα παιδί, καμιά χαρά.

Κικέρων

Γεωργια 03/10/06 Στελλα 04/03/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1506912lkav7mcyse.gif

 

Νεκταρία μου να σου ζήσει ο Γιώργης σου!! κάθε ευτυχία εύχομαι να έχει στη ζωή του και να είναι πάντα τυχερός!! λεβέντης ο γιός από τώρα φαίνεται, 4.250!! φτου του!!

 

"Σαν μεγαλώσεις γιόκα μου του αετού να μοιάσεις

να βγάλεις δυνατά φτερά στον ήλιο να πετάξεις!!"

RsJPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νεκταρίτσα μου γλυκιά μου δασκάλα! Αντάμωσες τον Γιώργη σου ψυχή μου! Το παλληκάρι σου να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο και συ κοντά του να καμαρώνεις όπως σήμερα!

 

Καλή ανάρρωση κουκλίτσα μου και περιμένουμε σύντομα τα νέα σου!

 

Υ.Γ. ε ρε να μην έχω κόρη να συμπεθεριάσουμε με τέτοιο κρητίκαρο :)

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

NEKTAΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ! ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ, 4250! ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΙΛΑΓΕΣ? ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΚΑΤ'ΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νεκταρια μου για μας daskala και μανουλα του αυγουστου να σας ζησει ο Γιωργης σας να ειναι γερος δυνατος και πως να μην ειναι δηλαδη αφου ειναι ολοκληρο αντρας ετοιμος για να περπατησει τον εβγαλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να τι μας βγαζει η κρητη!!ειμαι πολυ χαρουμενη για σενα κοπελα μου, ευχομαι με το καλο να ερθεις σπιτι σου και στο καφε μας να δουμε τον ομορφο παιδαρο σου!φιλια πολλα!

catcatard20090802_-8_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Daskala να σου ζήσει! γερός και καλότυχος να είναι και να σου μοιάσει στην διάθεση προσφοράς που έχεις, γιατί πολύ μας βοήθησες με τις χρήσιμες συμβουλές σου όλους αυτούς τους μήνες.

Να είστε και εσείς γεροί και αγαπημένοι να τον καμαρώνετε!

ymSzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου, με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!

Απότι φαίνεται όλα πήγαν κατ'ευχήν και βγήκαν αβάσιμες οι ανησυχίες!

Ετσι πάθαμε όλες ε?? Τόσοι μήνες άγχος και εντέλει όλα όμορφα!

Εύχομαι απο δω και πέρα να σαι πάντα ήρεμη και ευτυχισμένη με το μωράκι σου!!!

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites

1543090w6bem8tapq.gif

 

να σας ζήσει ο παίδαρος!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Γιώργη, μπράβο στην Νεκταρία μας. Να σου ζήσει κοριτσάκι μου και που'σαι...στείλτον καμιά βόλτα από εδώ να πιούνε καμιά ρακί με τον Πριγκηπάκο μου!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου αγαπημένα!!!!! Είμαι τόσο συγκινημένη με τις ευχές σας, δεν έχω λόγια για να σας εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου και τη χαρά μου!!! Σας διαβάζω και σας ξαναδιαβάζω και δεν μπορώ να σταματήσω τα δάκρυά μου! Τώρα που έγινα κι εγώ μανούλα μπορώ να καταλάβω πώς νιώθετε όλες εσείς που γίνατε μανούλες πριν από μένα και είμαι σίγουρη ότι δεν μπορώ όσο κι αν προσπαθήσω να δώσω στις μέλλουσες μανούλες μια ιδέα από το τι θα νιώσουν μόλις αντικρίσουν τις ψυχούλες που έχουν στις κοιλίτσες τους! Έζησα μια ανεπανάληπτη εμπειρία! Δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ ότι θα νιώσω ποτέ τόση ευτυχία και τόση λατρεία αλλά αυτό το μπουμπουκάκι μου έχει πάρει τα μυαλά!! Δε χορταίνω να το χαζεύω μαζί με τον άντρα μου! Θέλω να σας ευχαριστήσω για τη συμπαράσταση και το κουράγιο που μου δώσατε την παραμονή της γέννας! Χρωστάω πολλά σε όλες σας καθώς τη μέρα της γέννας σκεφτόμουν τα λόγια σας και αυτό μου έδωσε δύναμη ώστε να παραμείνω ήρεμη και να πάνε όλα καλά! Θα σας περιγράψω όσο πιο σύντομα μπορέσω την εμπειρία μου(παλεύω με το αντράκι μου για να τα καταφέρουμε με το θηλασμό και του αφιερώνω αρκετό χρόνο) κι ελπίζω να δώσω κουράγιο σε όσες μανούλες έχουν αγωνία για τον τοκετό! Πάω να ευχηθώ και στις λοιπές μανούλες μας... αλλά δεν φεύγω πριν να σας παρουσιάσω το Γιώργη!!!

1η φώτο "μόλις βγήκα από την κοιλιά"

2η φώτο "στο πυρέξ έτοιμος για το φούρνο!!" :lol:

3η φώτο "το σελτεδάκι το μικρό δε με χωράει καλά-καλά αφού βγήκα και 55 πόντους!!!!"

4η φώτο.... "μα δεν είμαι μια Παναγίτσα????" :lol:

5η φώτο .... "είπαμε Παναγίτσα αλλά μη μου μπαίνετε και πολύ-πολύ γιατί μανίζω (θυμώνω) κιόλας!!!"

http://img31.imageshack.us/i/img0361ejn.jpg/

http://img31.imageshack.us/i/img0393ayt.jpg/

http://img31.imageshack.us/i/img0383h.jpg/

http://img31.imageshack.us/i/img0396h.jpg/

http://img31.imageshack.us/i/p8150111.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...