Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Να σου ζήσει κατερινάκι να ναι γερή κ τυχερη η κορούλα σου!!!Κ μην ανησυχείς μάλλον αυτό που σου είπαν έχει το κοριτσακι σου...αύριο θα είναι πάλι κοντά σου!!!:D

sjCrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει η μπουμπου Κατερινακι

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Ευχαριστω παρα πολυ ολες σας! Δυστυχως ταλαιπωρουμαστε ακομα, πρωι-απογευμα στο Ιασω. Ο λογος το οτι δε βρισκουν τιποτα στο μωρο μου και ειλικρινα δεν ξερω γιατι το κρατανε ακομα...Ειναι το πιο ζωηρο μωρακι μου ειπαν. Καθε μερα που παω, ρωταω ποτε θα βγει, γιατι την κρατατε και μου απαντανε σε 2-3 μερες, οι οποιες βεβαια εχουν ηδη περασει. Αν δε βγει αυριο θα την παρω υπ'ευθυνη μου.

Ευχαριστω πολυ κοριτσια, να χαιρεστε τα μωρακια σας και να μην τα αφησετε ποτε απο την αγκαλια σας!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι, να σας ζησει η κορουλα σας, και παντα υγιη και ευτυχισμενη!!!!!!

 

 

ευχομαι συντομα να την εχετε κοντα σας... να σας τρελλανει στα ξενυχτια!!!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...