Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννησε η ΖΑΜΒΕΤΟ!


Recommended Posts

Με χαρά ανακοινώνω άλλη μία γέννα, της Μπετούλας μας αυτή τη φορά!!! ΄Ολα τα μωρά στην πίστα!

Γέννησε χθες στις 22.15 τον τρίτο της γιο, 3300 κιλά!

Ο άντρας της έφτασε βράδυ από την Πάρο και ευτυχώς ήταν κοντά της μόλις βγήκε από την ανάνηψη!

Να σου ζήσει Μπέτυ μου, να χαίρεσαι όλα σου τα αγοράκια, σου εύχομαι γρήγορη ανάρρωση και με το καλό να πάτε στο σπίτι σας!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


NA SOU ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζησει το μωρακι Πατριωτισσα! Να στε ολοι καλα... Οι τεσσεροις αντρες σου κ εσυ μαζι.. Τις καλυτερες ευχες μου... Φιλια!!!

...τρεις και το λουρι της μανας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπετουλα μου , αυτη η στιγμη του 3 γιου την περιμενες πολυ και να που εφτασε , να τον χερεσαι , να ειναι παντα παντα γερος καλοτυχος και ευτυχισμενος μαζι του και τα 2 αδερφακια και οι δυο υπεροχοι γονεις του , να σας ζησει , και ελπιζω φετος το καλοκαιρακι να μπορεσουμε να ερθουμε στην Παρο να σας γνωρισουμε και απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

730826cjwyqo8yg3.gif

 

 

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!

 

ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!!!!!!!!

 

Ζαμπετούλα μου συγκινήθηκα, να σαι πάντα καλά και να χαίρεσαι τα υπέροχα αγοράκια σου!!!

22-12-06

20-08-09

I0Uqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1519404kpe5pu8qif.gif

 

να σου ζήσει το αγοράκι σου! Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

ελα οι αγορομανες να παιρνουν σειρα και για την κορη...

Μπετουλα, εμεις κοντευουμε να συμπληρωσουμε μονες μας ενα λοχο... :P

 

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΡΙΤΟΣ ΓΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!

 

its-a-boy.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που έψαχνα να σε βρω και είδα ότι έχεις ΠΗΤ 15/7 έμαθα ότι γέννησες! Χαθήκαμε από όταν μας διέγραψαν το "καφε η στρογγυλή κοιλίτσα" και δεν είχα νέα σου. Συγκινήθηκα πολύ, πώς πέρασε ο καιρός, ε; Εύχομαι να σου ζήσει ο μπέμπαρος και γράψε σε αυτό το τόπικ πώς ήταν η εμπειρία να μάθουμε κι εμείς που δεν την έχουμε ζήσει ποτέ! Φιλιά πολλά!

39of6754xr8myz8h.png
Link to comment
Share on other sites

μπετουλα να σου ζησει το μικρο μπεμπακι σου!!!!να εχει παντα υγεια και ευτυχια!!!περιμενουμε με ανυπομονεσια να μαθουμε νεα σου και την εμπειρια σου απο την γεννα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...