Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΝΕΑ!ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΔΕΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ.

ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΥΣΗ ΕΝΝΙΑ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ.

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΪ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΣΑΝ ΨΕΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!

ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟ ΟΩΘΗΛΑΚΙΟ ΔΕΝ ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΟΥΜΕ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΓΙΝΕΙ ΚΥΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΧΑΛΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΟΛΗ ΚΙ ΟΛΗ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΑΜΕ.

ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΟΣΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ:Ξ Ε Χ Α Σ Τ Ε Τ Ο.ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΦΙΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΑΥΤΟ.ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ!

ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΑ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΚΟΠΟ!!!

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Penibaki μου......:P:p:p

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!!!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΕΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ !!!!!!

ΑΑΑΑΑ.....ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ....!!!!!!:D:D:D:D

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα καλά να σου πάνε και να φέρεις με το καλό στον κόσμο το υγιέστατο αδερφάκι της μπουμπουκίτσας σου!

Να σε ξυπνάει ότι ονειρεύεσαι...

8pvzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Penibaki μου......:P:p:p

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!!!!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΕΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ !!!!!!

ΑΑΑΑΑ.....ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ....!!!!!!:D:D:D:D

 

NIKIΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΣΑΚΑΛΙ ΣΤΙΣ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΔΕ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΛΙΣΤΑ...

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα καλά να σου πάνε και να φέρεις με το καλό στον κόσμο το υγιέστατο αδερφάκι της μπουμπουκίτσας σου!

 

ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!!!

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι τέλεια νέα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η κορουλα σου θα αποκτήσει αδερφάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τις καλυτερες ευχες μου για μια πολυ καλη εγκυμοσυνη κ με το καλο!!!!!!

κ να μη μας ξαναχαθεις τοσο πολυ καιρο, να περνας να μας λες τα νέα σου!!!φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

αχ φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι τέλεια νέα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η κορουλα σου θα αποκτήσει αδερφάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τις καλυτερες ευχες μου για μια πολυ καλη εγκυμοσυνη κ με το καλο!!!!!!

κ να μη μας ξαναχαθεις τοσο πολυ καιρο, να περνας να μας λες τα νέα σου!!!φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΣΑΜΠΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!

ΕΣΥ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ ΒΛΕΠΩ Ε;ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΒΛΕΠΩ ΕΠΙΣΗΣ...

ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΜΩΡΕ.Ο ΧΑΖΟ-ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ..

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χιλια συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι καταπλκτικο νεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο ρενιβακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο να κρατησεις

το δευτερο μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε αντε!!!!!!!Να φευγουν οι παλιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Μαρή νικούλα, να σου ευχηθώ κοπελάρα μου και από εδώ..

Συγχαρητήριααααααααααααααααααααααααααα:D....Με το καλόοοοοοοοοοοοο:D...(μαρή στα λεγα!!!:lol::lol:)

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη φιλενάδα, και ένα τετράπαχο και υγιές μωρό ;)

Η πένυ τι αδελφάκι θέλει?:cool:

VxpTp3.png

lewJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααααααα!!!!!!!

 

Συγχαρητήριααααααααααα!!!

 

Μπράβο κούκλα μου!!!!! Μας έδωσες μεγάλη χαρά! Σε ευχαριστούμε! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα μωρό κουκλί!!!

 

Άντε με υγεία και στα δικά μας!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

μαζευτηκαν και οι παλιες τι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!

mama poli el zouzounel anstef popchris evangelia!!!

χιλια ευχαριστω σε ολες.ειδες μαμα;οπως τα λεγαμε.το μηνα που ειπα μπα δεν αστο καλυτερα τσουπ...εσκασε μυτη!!!ακομα δεν το πιστευω.βεβαια ηθελα να ακουσω καρδουλα την τεταρτη αλλα για να λεει ο γιατρος οτι ειναι νωρις ετσι θα ειναι...

elaki poli anstef τι μου κανετε;εχουμε κανα μηνα να τα πουμε ε;

με τουτο και με τ΄αλλο δεν πολυ-εμπαινα.τωρα που τελειωσα με ολα ειμαι ολη δικια σας....

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

elaki τι βλεπω!!!συγχαριτηρια φιλεναδα!!!

τωρα το ειδα!!!μπραβο κοριτσακι τελεια!αντε με το καλο,καλη εγκυμοσυνη και με ενα πονο!!!

anstef προχωραμε σιγα σιγα ε;αχ σε ζηλευω...ποσο θελω να αρχισει να φουσκωνει η κοιλιτσα μου...

mama τι να πω.εμεις τα λεγαμε με mail!!!

σε εσας κοριτσια που ειστε στον στοιβο και αυτο το μηνα ενα εχω να σας πω:Ξ Ε Χ Α Σ Τ Ε Τ Ο . . .

εγγυημενα αποτελεσματα...

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρή νικούλα, να σου ευχηθώ κοπελάρα μου και από εδώ..

Συγχαρητήριααααααααααααααααααααααααααα:D....Με το καλόοοοοοοοοοοοο:D...(μαρή στα λεγα!!!:lol::lol:)

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη φιλενάδα, και ένα τετράπαχο και υγιές μωρό ;)

Η πένυ τι αδελφάκι θέλει?:cool:

 

τετραπαχο πως θα το βγαλω φιλεναδα;;;

αν και αυτη τη φορα δεν καθομαι δραμα στο νοσοκομειο ουτε με σφαιρες.διαβαλκανικο ή γεννεσις με τον γιατρο μου και μια βαρβατη επισκληριδιο.κυρια θα μπω κυρια θα βγω...οποτε ας ειναι και τετραπαχο...

η πενη μου μια λεει αδελφουλα μια αδελφουλη μια λεει οτι θελει ο θεουλης.ειναι αναποφασιστο το παιδι μου.ενα ειναι το σιγουρο.εχει τρελλαθει.ολη την ωρα χαϊδευει την κοιλια μου...

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...