Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννησε η TARA! Ας της ευχηθούμε!


Recommended Posts

Από το απόγευμα της 2/6 η φίλη μας η TARA, εκτός από τον Αντωνάκη, έχει και μια πανέμορφη κορούλα! Ας της ευχηθούμε, λοιπόν!

Καταρχήν, εγώ θα ήθελα να συγχαρώ την TARA για τη δύναμη και το κουράγιο να αντιμετωπίσει για δεύτερη φορά μια δύσκολη εγκυμοσύνη, διατηρώντας την αισιοδοξία και την καλή της διάθεση ως την τελευταία στιγμή! Επίσης, θα ήθελα να την ευχαριστήσω (για πολλοστή φορά) για την υποστήριξη και τη συμπαράσταση που μου πρόσφερε και μου προσφέρει σε δικό μου προσωπικό θέμα. Ας είναι πάντα γερή να χαίρεται την οικογένειά της!

Για τα παιδάκια της (και τα δύο) θα ευχηθώ υγεία και καλή τύχη! Περιμένουμε με ανυπομονησία φωτογραφίες και από τα δυο τους.

TARA, σε σκεφτόμαστε όλες οι φίλες σου, να το ξέρεις! Έλα γρήγορα, γιατί οι ροκάδες υπολειτουργούν και έχω αρχίσει να ανησυχώ... ( μην με παρξηγείτε κορίτσια, αλλά η TARA είναι το αφεντικό, τι να λέμε; ) :mrgreen:

Αυτά από μένα! Κορίτσια, η συνέχεια δική σας!

2522daf9de.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ROCK ON, BABY......... :-D:-D:-D:-D

 

πολλες ευχες ροκ μαμα!!! να σου ζησει το ροκ-ο-μωρο σου, να το χαρεις, να ναι παντα υγιες και συ παντα βραχος διπλα της, με το τσαμπουκα σου και τη καλοσυνη σου...

 

οτι καλυτερο και για τα δυο σου παιδακια!!!

 

καλη αναρρωση, σε περιμενει....... πακετο!!! (ουααααααααα!!! ουαααααααα!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν και εχουμε ηδη ευχηθει στο τοπικ μας των γκαστρουλων ιουνιου - ιουλιου να ευχηθουμε και στο επισημο

 

Ταρα να σου ζησει η κορουλα και να την δεις οπως επιθυμεις. Να χαιρεσαι και τα δυο σου παιδακια. :D

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!

ΜΑΡΙΑΝΝΑΚΙ ΝΑ ΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

 

634147pybxs3rotb.gif

Να σας ζήσει η μπουμπούκα και να είσαστε όλοι πολύ πολύ ευτυχισμένοι!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...