Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημερά σας.....:D:D

Επιτέλους χθες το βράδυ στις 21:10 γέννησε η Chiqui ένα παίδαρο από ότι έμαθα :D:D Μπράβο Chiqui είδες που σου έλεγα την Δευτερα μάλλον στην γιορτή σου θα έχεις τον αγόραρο αγκαλια? Ε μα συγνώμη κοντεύουν να γεννήσουν άλλες που είναι στον 8 ακόμα ;);) Να χαρείς το μπουμπουκάκι σου με τον αντρούλη σου , να είστε παντα γεροί και δυνατοί να τον φροντίζετε και όλα τα άλλα έρχονται!!!

Τώρα θα με καταλάβεις που σου έλεγα κοιμήσου.... σε περιμένει ξενύχτι :mrgreen::mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Σας ευχαριστώ πολύ όλες!! Εύχομαι σε εσάς και στα μπεμπάκια σας να είστε όλοι καλά!!

 

Ακόμα δεν έχω καταφέρει να συγκροτηθώ και να γράψω τα της γέννας γιατί ο μπεμπούλης είναι ολίγον φαγανός και δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα άλλο εκτός από τάισμα.. :)

EUdTp3.png

 

4f73c22695.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες!! Εύχομαι σε εσάς και στα μπεμπάκια σας να είστε όλοι καλά!!

 

Ακόμα δεν έχω καταφέρει να συγκροτηθώ και να γράψω τα της γέννας γιατί ο μπεμπούλης είναι ολίγον φαγανός και δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα άλλο εκτός από τάισμα.. :)

 

γλύκαααααααααααααααααααας μουτσ μουτσ!!

ετσι είναι στην αρχή, μονιμα με το β*%# έξω!!!!

Δεν πειράζει όμως γράψε μας νέα ενώ τον θηλάζεις:wink:

D9kvp2.png?3X2batCM

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!! Το πρώτο ροκμπεμπέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κοίτα να τον ευχαριστηθείς όσο ειναι μικρούλης, μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!!!! Φιλιά στο πατουσάκι του!!!!!! Καλή δύναμη φιλενάδα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

632644hy8lnojy3i.jpg

 

να σας ζήσει κοπέλα μου...να είναι γερός και δυνατός στην ζωούλα του.

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Επ, εγώ δεν το είχα δει αυτό, να ευχηθώ κι εγώ εδώ; Να σου ζήσει ο κολλητός του μπέμπη μου, να είναι πάντα υγιής και ας είναι χεστρούλης, δείγμα υγείας είναι κι αυτό! :D

 

Κι όπως είπαμε στα πρώτα γεννέθλια!

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...