Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρόβλημα με ματια. Βοήθεια!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα, το μωρο μου ειναι και αυτό προωρακι, γεννήθηκε 27 εβδομάδων στις 5 Σεπτεμβρίου, μετα από 2 μήνες στην εντατική με πολύ άγχος φτάσαμε τα 1800 γρ και ήμουν πανευτυχής γιατί επιτέλους μετά από 2 μήνες θα τον έβλεπα από κοντά και θα τον έπαιρνα και αγκαλίτσα αλλά αντι για αυτό έφαγα την κρυαδα μας είπαν ότι εχει πρόβλημα στα ματάκια του και πρέπει να πάμε Αθήνα να κάνει laser.

Έχω στεναχωρηθεί πολύ εκεί που μας έλεγαν θέλουμε ακόμη μια εβδομάδα το πολυ 10 ημερες να πάμε σπιτι μας, βγήκε αυτό και θα μας παει πίσω, δεν μας είπαν παραπάνω πληροφορίες για τη θεραπεία μόνο ότι πάτε Αθήνα γιατι μόνο εκεί γίνεται.

Σας παρακαλώ αν κάποια κοπέλα γνωρίζει κάτι η έχει παρόμοια εμπειρία απο το μωρό της ας μου δώσει τις εξης πληροφορίες: έχει αποτέλεσμα αυτή η θεραπεία? Και μετά απο πόσες ημέρες φαίνεται αν πέτυχε η θεραπεία? Και αν πετύχει το μωρό θα έχει καλή όραση μετά? Η θα έχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μας μιλας για θεραπεια ενω δεβ μας λες τι εχει το μωρακι σου.. Δεν μπορει να μην σου ειπαν ρι ακριβως εχει...δεν βλεπει?βλεπει θολα?τι ακριβως εχει? Ολα αυτα που ρωτας εμας θα ερπεπε να ρωτησεις την παιδιατρο εκει να σου εξηγησει ποσες μερες θα μεινετε κ γενικα ολα.. Ρωτησε πιο ιδικα κ πες μας! Σε καθε περιπτωση ευχομαι ολα να πανε καλα με το μωρακι σας κ συντομα να ρο χαρητε στο σπιτακι σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...