Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παπαδής - Λάσκαρης


bonsaica

Recommended Posts

Σας παρακαλώ την άποψή σας για τους Παπαδή ή Λάσκαρη. Θέλω ένα φυσιολογικό τοκετό όσο γίνεται δηλαδή και προσπαθώ να βρω γιατρό στο Έλενα, να είναι άνθρωπος πάνω απ' όλα αλλά και να προτιμά τις φυσιολογικές διαδικασίες όσο γίνεται. Παρακαλώ τις απόψεις σας. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


γεια σας!!

Βλεπω δεν υπαρχουν απαντησεις στο συγκεκριμενο θεμα! Το επαναφερω γιατι ενδιαφερομαι και εγω για πληροφορίες για τους συγκεκριμενους γιατρους! Κυριως για τον Λασκαρη! Αυτα που ζηταω ειναι τα ιδια με την bonsaica.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Εγώ ξέρω ότι ο Παπαδής αν δεν σε έχει ήδη πελάτισα, δεν σε αναλαμβάνει αν είσαι ήδη έγκυος.

 

Εγώ έχω αντίθετη εμπειρία με τον Παπαδή: με ανέλαβε και μάλιστα στον 6ο μήνα. Είναι υπέρ του φ.τ. και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα μαζί του.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπερα και Χρονια Πολλα!

 

Εγω γεννησα το δευτερο παιδι μου με τον Παπαδη στο Ελενα.Οι εντυπωσεις μου απο το προσωπικο του νοσοκομειου ειναι οι χειροτερες και η εμπειρια του τοκετου ασχημη.Το πρωτο μου παιδι το γεννησα στην Αγγλια σε δημοσιο νοσοκομειο με μαια και παρα το γεγονος του οτι ο τοκετος διήρκησε πολλες ωρες και ηταν πολυ επωδυνος τα θυμαμαι ολα σαν μια πολυ γλυκια αναμνηση.Ακριβως για αυτο το λογο αποφασισα να γεννησω το δευτερο παιδι μου στην Ελλαδα στο Ελενα ,σκομα περισσοτερο διαβαζοντας ολα αυτα τα θετικα σχολια για το νοσοκομειο και τον γιατρο....Οι πονοι του τοκετου λοιπον με επιασαν τα ξεμερωματα μιας καθημερινης.. το νοσοκομειο αδειο..( το αναφερω αυτο γιατι δεν υπηρχε φορτος εργασιας).Εκει λοιπον με αντιμετωπισαν με τροπο υποτιμητικο , σχεδον μηνύσιμο θα ελεγα του τυπου '' μπες μεσα και βγαλε τα ρουχα σου '',''Ανοιξε τα ποδια!ανοιξε!" και αλλα τετοιου τυπου .Μετα ηρθ`ε και ο Παπαδης και με βαλανε στο δωματιο του τοκετου και τελοσπαντων δεν θα μπω σε λεπτομερειες αλλα σε γενικες γραμμες δεν ηταν καθολου υποστηρικτικοι ουτε η νοσοκομα ουτε ο γιατρος. Εδωσα και ενα φακελακι 600 Ε,που θεωρω και πολλα ηταν για αυτο που πρόσφερε( και ειμαι και του ''συναφιου'' κατα καποιον τροπο) .Το μονο καλο στο Ελενα ηταν τα δωματια του 5ου οροφου-πραγματικα υπεροχα-κατα τα αλλα εαν γυριζα πισω τον χρονο θα πήγαινα σιγουρα σε ιδιωτικο ( ακομα και σε εξακλινο δωματιο):-)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...