Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ιστορία επιτυχίας. Κουράγιο, όλα γίνονται :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Δεν θα ξεχάσω την πρωτη φορά που τις πήρα στην αγκαλιά μου... είναι αξεχαστες στιγμές, που όταν βλέπεις τέτοιες εικόνες, κλείνεις τα μάτια και θυμασαι ότι ήσουν στην θέση αυτής της κοπέλας, ότι καθημερινά έκλαιγες, ήθελες να το πάρεις αγκαλιά να το φιλήσεις, πια μάνα δεν θέλει να σφίγγει στην αγκαλιά της το μωρό της....και να μην μπορεις. Να σπαραζει η καρδιά σου. Αλλά να μην βουρκωνεις μπροστά τους, γιατί σε υπενθυμιζουν οι νοσοκομες πώς σε καταλαβαινουν όταν κλαις...οταν δεν εισαι καλά. Να περάσαν απο 40 κύματα για να κρατηθουν στη ζωή, και τώρα να σου φωνάζουν μαμά. Ε αυτό είναι ΘΑΥΜΑ. :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Βεβαιωνει το ρητο οτι πάντα η πιστη νικαει !!

Με αυτο το βίντεο έχω πορευθεί δυο μήνες τώρα....δυο μήνες που διαγράφω μέρα τη μέρα και παλεύω με έναν προωρο τοκετό.....

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με αυτο το βίντεο έχω πορευθεί δυο μήνες τώρα....δυο μήνες που διαγράφω μέρα τη μέρα και παλεύω με έναν προωρο τοκετό.....

 

 

Υπομονή κορίτσι μου.....

Θα διαγράψεις πολλές μέρες ακόμα, αρκετές για να κρατήσεις το γιο σου υγιή στην αγκαλίτσα σου.....η μπουκίτσα μου και εγώ σου στέλνουμε τα φιλιά και την αγάπη μας και σε όλες τις μανούλες που βιώνουν αντίστοιχες καταστάσεις......πιστέψτε στα μπεμπάκια σας και θα βγείτε όλοι νικητές..

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή κορίτσι μου.....

Θα διαγράψεις πολλές μέρες ακόμα, αρκετές για να κρατήσεις το γιο σου υγιή στην αγκαλίτσα σου.....η μπουκίτσα μου και εγώ σου στέλνουμε τα φιλιά και την αγάπη μας και σε όλες τις μανούλες που βιώνουν αντίστοιχες καταστάσεις......πιστέψτε στα μπεμπάκια σας και θα βγείτε όλοι νικητές..

Αμην....

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...