Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παπανικολαου Κυριακος γυναικολογος θεσσαλονικη


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!Υπαρχει καποια που να γνωριζει τον κ.Παπανικολαου Κυριακο γυναικολογο στη Θεσσαλονικη;Που να τον εχει επισκεφτει,ισως να εχει κανει και καποια επεμβαση μαζι του οπως λαμπαροσκοπηση να μου πει καμμια γνωμη?Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου κοριτσαρα!

ειναι πολυ καλος, απο τους λιγους που θα ξαναπηγαινα.

επεμβαση δεν εχω κανει μαζι του, δεν ειναι ο γιατρος μου, μια επισκεψη εκανα, με υπερηχο κ.λ.π.

αυτο που καταλαβα, ειναι οτι ξερει πολλα, ειναι πολυ προσεκτικος και ξερει τι του γινεται. επισης ευγενικος και απανταει σε ολες τις ερωτησεις σου.

Link to comment
Share on other sites

ειναι ο γυναικολογος μου μονο τα καλυτερα εχω να σου πω.....με παρακολουθει στις διεγερσεις που κανω εξωσωματικη ειναι πολυ προσεκτικος..και δεν εχω χασει κανενα ωαριο με την παρακολουθηση του.....ειναι απλα ο καλυτερος γυναικολογος που εχω παει...(εχω παει σε πολλους)...με κλειστα τα ματια να πας ....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!Τον επισκεφτηκα και εγω καποια στιγμη μετα απο προτροπη του Σφακιανουδη.Οι εντυπωσεις ειναι οντως πολυ καλες.Απλα μου εχει προταθει λαμπαροσκοπηση απο τον Σφακιανουδη και οι τιμες στη θεσσαλονικη ειναι πολυ πιο χαμηλες ακομη και στις κλινικες.Μου ειπε οτι κανει και ο ιδιος ο Παπανικολαου, εχει τρια χρονια ειδικευση στην λαμπαροσκοπηση.Απλα ανησυχω γιατι εχουν γινει τρομερα λαθη σε λαμπαροσκοπησεις.Μηπως να το συζητησω και με Σφακιανουδη να μου πει αν τον εμπιστευεται σα λαμπαροσκοπο...

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να σου πω οτι απο φιλες μου ειναι πολυ καλος σε λαπαροσκοπησεις αλλα νομιζω οτι στις ασθενεις του κ Σφακιανουδη συστηνει να τις χειρουργει ο κ Σφακιανουδης στην Αθηνα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα ηθελα να σου πω οτι απο φιλες μου ειναι πολυ καλος σε λαπαροσκοπησεις αλλα νομιζω οτι στις ασθενεις του κ Σφακιανουδη συστηνει να τις χειρουργει ο κ Σφακιανουδης στην Αθηνα...

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Εγω με το Σφακιανουδη το θεμα λαμπαροσκοπηση γενικα και τιμη δεν το συζητησα καθολου μαζι του.Πηγα για εξωσωματικη.Ξερω βεβαια ποσο στοιχιζει.Και οταν μπαινει στη μεση το οικονομικο (και οχι μονο, αδειες απο δουλεια κλπ)ειναι φανταζομαι ιερο για ολους.Ητανε λιγο διστακτικος ο Παπανικολαου σε μια πρωτη συζητηση που εκανα και λογικο ειναι γιατι ειναι δυσκολη η θεση του αλλα οχι αρνητικος.Βεβαια και εγω δεν το εχω αποφασισει ακομη..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!Τον επισκεφτηκα και εγω καποια στιγμη μετα απο προτροπη του Σφακιανουδη.Οι εντυπωσεις ειναι οντως πολυ καλες.Απλα μου εχει προταθει λαμπαροσκοπηση απο τον Σφακιανουδη και οι τιμες στη θεσσαλονικη ειναι πολυ πιο χαμηλες ακομη και στις κλινικες.Μου ειπε οτι κανει και ο ιδιος ο Παπανικολαου, εχει τρια χρονια ειδικευση στην λαμπαροσκοπηση.Απλα ανησυχω γιατι εχουν γινει τρομερα λαθη σε λαμπαροσκοπησεις.Μηπως να το συζητησω και με Σφακιανουδη να μου πει αν τον εμπιστευεται σα λαμπαροσκοπο...

 

Για λαπαροσκοπηση στη Θεσσ/κη 2 ονοματα ειναι κορυφη, ο Παντος και ο Γκριμπιζης. Εγω πηγα στον δευτερο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...