Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ


sweety**

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!

εδώ και 2-3 μέρες έχω κατι πονάκια στην κοιλιά(δεξιά χαμηλά και αριστερά χαμηλά) τελευταία περίοδος μου είχε ερθει στιε 23/01 και τώρα περιμένω γύρω στις 20 του μήνα! δεν το έχω ξαναπάθει.Μπορεί να οφείλεται σε πόνους περιόδου..γνωρίζει καμία σας που ίσως να οφείλονται αυτόι οι πόνοι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας!

εδώ και 2-3 μέρες έχω κατι πονάκια στην κοιλιά(δεξιά χαμηλά και αριστερά χαμηλά) τελευταία περίοδος μου είχε ερθει στιε 23/01 και τώρα περιμένω γύρω στις 20 του μήνα! δεν το έχω ξαναπάθει..γνωρίζει καμία σας που ίσως να οφείλονται αυτόι οι πόνοι??

 

Μπορει να ειναι ωορηξια μπορει να ειναι απλα ενα κρυωμα μπορει να ειναι το εντερο μπορει να ειναι εγκυμοσυνη μπορει να ειναι κατι τυχαιο οργανισμος ειναι αυτος δεν ειναι κομπιουτερ, μπορει να ειναι κ η ιδεα σου απο ανχος κτλ.

Link to comment
Share on other sites

η αλήθεια είναι ότι έχουμε ελεύθερη επαφη!δεν είνα όμως λίγο νωρίς να υπάρχουν συμπτώματα εγυμοσύνης από τώρα?

 

Ναι ειναι πολυ νωρις αλλα καθε οργανισμος το αισθανετε διαφορετικα! Ποτε δεν ξερεις ετσι κ αλλιως μικροπονακια μπορει να υπαρχουν απλα γιατι προετοιμαζετε ο οργανισμος για να ερθει περιοδος ακομα κ μερες πριν απλα οταν δεν σκεφτεσαι τι συμβαινει εκει κατω ποτε δεν τα παρατηρεις. Επισης απο μονο στην σκεψη οτι κατι μπορει να εχει γινει δημιουργεις εσυ συμπτωματακια το ανχος η ανυπομονησια κτλ κανουν το σωμα να δινει σηματακια!!!

Link to comment
Share on other sites

όντως ισχύει αυτό!! το μυαλό μου δεν πήγαινε καν σε αυτά που μου είπες αλλά σε ότι πιο σοβαρό μπορούσα να σκεφτώ! σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όντως ισχύει αυτό!! το μυαλό μου δεν πήγαινε καν σε αυτά που μου είπες αλλά σε ότι πιο σοβαρό μπορούσα να σκεφτώ! σε ευχαριστώ πολύ!

 

Οχι βρε κοριτσι μην ανχωνεσε! Ολοι εχουν μικροπονακια που κ που!! Ισως ειναι κ το εντερο σου αν γενικα εισαι τακτικη στις εξετασεις σου δεν εχεις να φοβασαι τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

εδώ και 2-3 μέρες έχω κατι πονάκια στην κοιλιά(δεξιά χαμηλά και αριστερά χαμηλά) τελευταία περίοδος μου είχε ερθει στιε 23/01 και τώρα περιμένω γύρω στις 20 του μήνα! δεν το έχω ξαναπάθει.Μπορεί να οφείλεται σε πόνους περιόδου..γνωρίζει καμία σας που ίσως να οφείλονται αυτόι οι πόνοι??

 

Αν προκειται για πόνους που δεν τους ξανά ειχες και έχουν περασει 2-3 μερες να πας σε γιατρο, μεχρι και σκωληκοειδίτιδα μπορει να ειναι.

Ειναι δυνατον να ρωτάς σε φόρουμ και να σου απαντάνε κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τα μηνύματα σου, έχω να σου πω ότι κατανοώ απόλυτα την αγωνία σου(την πέρασα κ εγώ αυτή τη φάση) κ πολύ φιλικά θα σε συμβούλευα να χαλαρώσεις...το καλύτερο που μπορεις να κανεις ειναι να απολαύσεις τις στιγμές με το σύντροφό σου κ αν στην τελική δεις οτι μετα απο 6-12 μήνες συχνών κ στοχευμένων επαφών δεν εχει επιτευχθεί εγκυμοσυνη, τότε να αρχίσεις να το ψάχνεις...

jTRQp2.png KPxIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...