Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σας παρακαλώ! Γίνεται η σύλληψη με αυτο τον τρόπο;;;


Recommended Posts

γιατι βρε κοπελα μου δεν κανετε την πραξη αθορυβα?η στο κατω κατω ας μπαινει πριν το τελος,τι πραγματα ειναι αυτα?εκτος κι αν για αλλους λογους δεν....

 

 

 

Γιατι όταν ακούει την μάνα του ξενερώνει! Σας κάλυψα;; Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σας πει ο άλλος όλα τα προσωπικά του κ απλά να μην απαντήσετε στο ερώτημα; Έρχομαι κ γω σε δύσκολη θέση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιατι όταν ακούει την μάνα του ξενερώνει! Σας κάλυψα;; Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σας πει ο άλλος όλα τα προσωπικά του κ απλά να μην απαντήσετε στο ερώτημα; Έρχομαι κ γω σε δύσκολη θέση!

γιατί δεν πιάνετε μια γκαρσονιέρα αφού εργάζεστε και οι δύο; ένα κρεβάτι μια τβ ένα χαλί 2 ποτήρια 2 πιάτα 5 πετσέτες και τσουπ προσωπικός χώρος. αν δεν χρησιμοποιείται ως μόνιμη κατοικία θα έχει και ελάχιστα έξοδα σε ρεύμα νερό θέρμανση! και ζήστε εκεί τον έρωτά σας χωρίς γονείς κυπελάκια κλπ κλπ! όμορφα και ωραία!

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στη θέση σου θα με προβλημάτιζε το γεγονός ότι 30 χρονών εργαζόμενη γυναίκα αναγκάζομαι να ζω με αυτές τις συνθήκες. Αν δε χαρείτε τον έρωτά σας τώρα, πότε θα το κάνετε; Αυτό θα έκανα προτεραιότητά μου κι όχι το παιδί, που θα σας επιβαρύνει ακόμη περισσότερο οικονομικά.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι όταν ακούει την μάνα του ξενερώνει! Σας κάλυψα;; Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σας πει ο άλλος όλα τα προσωπικά του κ απλά να μην απαντήσετε στο ερώτημα; Έρχομαι κ γω σε δύσκολη θέση!

 

Κοριτσι αν πραγματικα μιλας σοβαρα να πατε να κανετε μια σπερματεχυση. Δεν κοστιζει καθολου ακριβα ουτε ο συντροφος σου θα ερθει σε δυσκολη θεση θα μαζεψει το δειγμα κ θα το δωσετε στο γιατρο. Η σπερματεχυση ειναι πολυ φθηνη διαδικασια αν εχετε λεφτα για να μεγαλωσετε ενα παιδι εχετε κ για μια σπερματεχυση δεν ειναι κατι ακριβο κ θα εχεις κ πιο σιγουρα αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...