Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΙΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ


Recommended Posts

KINDER τι να σου πω......... δεν είμαι γυναικολόγος να ξέρω, ξέρω μόνο αυτό που συνέβη σε μένα!!! Δημόσιες Σχέσεις αν θέλεις ή Μαρκετινγκ πολύ ευχαρίστως :lol::lol::lol::lol::lol: !!! Εκεί εεεεεεεεχω να σου πωωωωωωωω ουυυυυυυυυυυυυυ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Πολυ συγχρονο κι ενδιαφερον αντικειμενο...

Ευχαριστω κι εγω για τις ευχες, να εισαι καλα! :D

 Παιδιά μας είναι τα παιδιά όλου του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 χρόνο μετά...

καλημερα

ειμαι καινουργια κ εχω καποιες ερωτησεις κ αποριες

μετα την επαφη ειχα λιγο αιμα

κ ηταν η δευτερη μερα αφου μου ειχε η τελειωση η περιοδος

προσπαθουμε για παιδακι

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

δωρακι καλησπερα.παρομοια κατασταση περναω κι εγω.κανουμε προσπαθεια για μωρο και στην 14η μερα ειδα αιμα.πηρα τηλ το γιατρο και μου ειπε οτι εκανα ωορηξια και οτι καποιες φορες(σπανια βεβαια) συμβαινει αυτο.εγω απο εχθες εχω οχι πολλα οπως η περιοδος αλλα οχι και λιγα.εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ...Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΠΛΑ ΠΑΩ 3 ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΙΣΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΑΙΜΑ..ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΛΛΑ...ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ...ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ...Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΠΛΑ ΠΑΩ 3 ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΙΣΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΑΙΜΑ..ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΑΛΛΑ...ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ...ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

κανε υπομονη μεχρι αυριο,να ειναι η πρωτη μερα καθυστερησης και κανε ενα τεστακι η μια χοριακουλα.καλο μου ακουγεται αυτο..ειναι συμπτωματακι..καλη επιτυχια!!!!!;)

:P
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

geia sas...!!koritsia exw k egw ena provlima apo x8es....!!afou ekana sex to vradi tn epomenh mera to mesimeri eixa aima gia ligo mono...to vradi tpt imoun ka8arh!!!!k tn epomenh mera pali eixa to idio xwris ponous xwris tpt...!!!i periodo m exei teleiwsei edw k 5 meres!! lete na einai kati kako??to aima einai san ugro k kapws san roz oxi to aima ths periodou....!!!apo x8es eimai poli xalia d 3erw ti simbainei prwth fora m exei simbei auto :-( :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

geia sas koritsia eimai kainouria kai exw ena provlimataki.edw kai treis mines pairnw ta yasmine gia na ftiaksei o kuklos mou.ton perasmeno mina dn td pira duo fores enw me tn dntra m kanoume eleuthera.stis 29/6mou irthe periodos me treis meres kathusterisi piga ston giatro ola kala alla epeme na me ksanadei meta apo mia vdomada.xter8/7mou irthe aima eidika meta tin epafi kokkino katharo me vlenes kai kanoniki roi.ti mporei na einai?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΣΕΤΕ. ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΙΣ 18/7/12 Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ (ΑΝΤΙ ΓΙΑ 5 -6) ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ. 23/7/12 6η ΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ. 24/7 ΤΟ ΜΕΣΙΜΕΡΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Ή ΝΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΩ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα!! Θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας στο εξής: Είμαι 37 ετών και 3 μήνες τώρα προσπαθούμε να μείνω έγκυος, χωρίς αποτέλεσμα. Σήμερα 23/6 κανονικά περιμένω περίοδο. Ωστόσο, εδώ και 5 μέρες έχω είτε ροζ σημάδια στο χαρτί είτε σταγόνες αίματος στο εσώρουχο και σήμερα αρκετό αίμα στο χαρτί αλλά πάλι καθόλου ροή. Με ανησυχεί γιατί ποτέ δεν έχω σημάδια περιόδου τόσο πριν ξεκινήσει η ροή (πάντα είχα καφέ και σε λίγες ώρες ροή) και φοβάμαι μήπως δείχνει κάτι σοβαρό. Ο γυναικολόγος μου λείπει αυτές τις μέρες και μέχρι να τον βρω θα έχω πολύ άγχος.. θα ήθελα πολύ μια γνώμη! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας στο εξής: Είμαι 37 ετών και 3 μήνες τώρα προσπαθούμε να μείνω έγκυος, χωρίς αποτέλεσμα. Σήμερα 23/6 κανονικά περιμένω περίοδο. Ωστόσο, εδώ και 5 μέρες έχω είτε ροζ σημάδια στο χαρτί είτε σταγόνες αίματος στο εσώρουχο και σήμερα αρκετό αίμα στο χαρτί αλλά πάλι καθόλου ροή. Με ανησυχεί γιατί ποτέ δεν έχω σημάδια περιόδου τόσο πριν ξεκινήσει η ροή (πάντα είχα καφέ και σε λίγες ώρες ροή) και φοβάμαι μήπως δείχνει κάτι σοβαρό. Ο γυναικολόγος μου λείπει αυτές τις μέρες και μέχρι να τον βρω θα έχω πολύ άγχος.. θα ήθελα πολύ μια γνώμη! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Γειά σας, είμαι στις γονιμες μέρες μου και από εχθές παράτησα πως έχω λίγο αίμα στο βρακι μου χωρίς ροή . Τι είναι αυτο; Πρέπει να φοβαμαι;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, είμαι στις γονιμες μέρες μου και από εχθές παράτησα πως έχω λίγο αίμα στο βρακι μου χωρίς ροή . Τι είναι αυτο; Πρέπει να φοβαμαι;

 

Ισως αν ειχες επαφη να ειναι απο την επαφη καποιο γδαρσιμο καμια φορα ειναι κ η ωορηξια. Παντως αν εχεις καιρο να πας σε γυναικολογο καλο ειναι να πας να κανεις κ ενα τσεκ απ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εεμ είχα επαφή αλλά έχω να έρθω σε επαφή από την Κυριακή...

 

Ειναι μακρια η κυριακη. Ισως ειναι απο την ωορηξια συμβαινει καμια φορα να βγαινει λιγο καφε ή ροζ την μερα της ωορηξιας. Ομως σου ξαναλεω οτι αν εχεις καιρο να κανεις τεστ παπ υπερηχο κτλ να πας να κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...