Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SERUM


Recommended Posts

Καλησπέρα

 

Επειδή είμαι στην διαδικασία για ivf όποια κοπελιά έχει εμπειρία από τη κλινική serum θα το εκτιμούσα πολύ αν την μοιραζόταν μαζί μου

 

Ευχαριστώ πολύ εκ τω προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Γεια σου DIM789

 

Έχω κάνει εξωσωματική στο Serum, κι επίσης σε άλλα πιο γνωστά κέντρα.

 

Στο Serum πηγαίνουν κυρίως Αγγλίδες, στα αγγλόφωνα forums είναι το πιο δημοφιλές ελληνικό κέντρο.

 

Τα θετικά: η επικοινωνία τους είναι άψογη, και η ατμόσφαιρα οικογενειακή - καμία σχέση με το απρόσωπο που κυριαρχεί στα μεγάλα γνωστά κέντρα. Ο τι απορία έχεις, στέλνεις email και σου απαντάνε σχεδόν αμέσως. Όταν παίρνεις τηλέφωνο, πάντα τους βρίσκεις.

 

Τώρα ο τι αφορά το ιατρικό κομμάτι/ το αποτέλεσμα, θεωρώ ο τι πάνω κάτω το ίδιο με τις άλλες κλινικές. Το βασικό κόστος για έναν κύκλο είναι περίπου το ίδιο με το πόσα παίρνουν σε ένα από τα πιο γνωστά κέντρα στην Αθήνα. Απλώς, στο Serum υπάρχουν επιπλέον έξτρα έξοδα/υπηρεσίες που σε άλλες κλινικές τα καλύπτει το αρχικό πόσο που πληρώνεις.

 

Αν θέλεις να μάθεις κι άλλα, ευχαρίστως να σου πω, αν προτιμάς στείλε μου μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
On 12/15/2016 at 4:51 PM, Όντρια said:

Γεια σου DIM789

 

Έχω κάνει εξωσωματική στο Serum, κι επίσης σε άλλα πιο γνωστά κέντρα.

 

Στο Serum πηγαίνουν κυρίως Αγγλίδες, στα αγγλόφωνα forums είναι το πιο δημοφιλές ελληνικό κέντρο.

 

Τα θετικά: η επικοινωνία τους είναι άψογη, και η ατμόσφαιρα οικογενειακή - καμία σχέση με το απρόσωπο που κυριαρχεί στα μεγάλα γνωστά κέντρα. Ο τι απορία έχεις, στέλνεις email και σου απαντάνε σχεδόν αμέσως. Όταν παίρνεις τηλέφωνο, πάντα τους βρίσκεις.

 

Τώρα ο τι αφορά το ιατρικό κομμάτι/ το αποτέλεσμα, θεωρώ ο τι πάνω κάτω το ίδιο με τις άλλες κλινικές. Το βασικό κόστος για έναν κύκλο είναι περίπου το ίδιο με το πόσα παίρνουν σε ένα από τα πιο γνωστά κέντρα στην Αθήνα. Απλώς, στο Serum υπάρχουν επιπλέον έξτρα έξοδα/υπηρεσίες που σε άλλες κλινικές τα καλύπτει το αρχικό πόσο που πληρώνεις.

 

Αν θέλεις να μάθεις κι άλλα, ευχαρίστως να σου πω, αν προτιμάς στείλε μου μήνυμα

Όντρια καλησπέρα, είμαι και εγώ σε διαδικασία όπου κοιτάζω κέντρα για IVF και μια γνωστή (Αγγλίδα) πρότεινε το serum. Εάν έχεις κάποια παραπάνω πληροφορία θα το εκτιμούσα εάν μπορεις να μου στείλεις ένα μνν.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...