Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η δουλειά σας σε τί απόσταση βρίσκεται απο το σπίτι;


Η δουλειά σας σε τί απόσταση βρίσκεται απο το σπίτι;  

1.104

  1. 1. Η δουλειά σας σε τί απόσταση βρίσκεται απο το σπίτι;

    • Εργάζεστε στον χώρο του σπιτιού σας;
    • Η δουλειά σας είναι σε μικρή απόσταση απο το σπίτι;
    • Κάνετε ολόκληρο ταξίδι για να πάτε στην εργασία σας;


Recommended Posts

Το γραφείο μου είναι στο κέντρο της Αθήνας, περίπου 20 χιλ. από το σπίτι.

Ευτυχώς καταβαίνω μόνο όταν έχω προγραμματισμένα ραντεβού, καθημερινά εργάζομαι απο το γραφείο που έχω διαμορφώσει στο σπίτι :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 156
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 8 months later...

Γεια σας κοριτσια!

Ενα απο τα καλα που συναντησα στην επαρχια ειναι ο χρονος που κανω για να παω στη δουλεια μου!Σε 7 λεπτα με το αμαξι ειμαι εκει!

Ενω οταν ημουν Θεσσαλονικη ξεκινουσα 5.30 το πρωι για να ειμαι στη δουλεια μου 7!!!!Κουραγιο σε οσους εχουν χιλιομετρα!Σας καταλαβαινω απολυτα!

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Πω πω χαρά στο κουράγιο σας σε όσες και όσους κάνουν τόσα χιλιόμετρα καθημερινά... Εγώ έχω ανοίξει το γραφειο μου σε απόσταση 35 λεπτών με τα πόδια, με το λεωφορείο περίπου 15-20', και πάλι μακριά μου φαίνεται! Παλιότερα δούλευα Αθήνα και, μένοντας Πειραιά, έκανα πάντα τουλαχιστον 50' για να φτάσω, ενώ έχω δουλέψει και Ν/ Ηράκλειο που ήθελα 1 ώρα και 20' στο νερό. Αλλά τώρα κακόμαθα! Αφού σκέφτομαι πως αν είχα τα χρήματα θα αγόραζα ένα παλιό διώροφο, από τα μεσοπολεμικά, και θα είχαμε τα γραφεία μας με το σύζυγο κάτω και το σπίτι μας από πάνω.... 

IjoZp3.png6zCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Δυστυχώς και εγώ κάνω ολόκληρο ταξίδι!Μένω Καλαμαριά, στην Ανατολική Θεσσαλονίκη αλλά εργάζομαι στην Βιομηχανική περιοχή της Σίνδου(Δυτική Θεσσαλονίκη).Πρέπει να κάνω καθημερινά 80χλμ για να πάω και να έρθω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...