Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γεννησε καμμια απο σας προσφατα στο ρεα?


io90

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια,

 

Με τον συντροφο μου προσπαθουμε για παιδακι. Αλλαξα γιατρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Συνεργαζεται με το ρεα.

Εχει γεννησει καποια απο σας εκει προσφατα να μου πει εμπειριες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Γέννησα πέρσι το Μάϊο στο ΡΕΑ καθώς κι ο δικός μου γιατρός συνεργάζεται με αυτό και έχω τα καλύτερα να πω... Έννιωθα σαν να είμαι σπίτι μου... Ευγένεια και προθυμία από τις κοπέλες ιδιαίτερα για την έναρξη του θηλασμού...Πριν πατήσω κουμπάκι ήταν δίπλα μου. Στην αίθουσα τοκετού είχε ιδανική ηρεμία με κλασική μουσική!! Τελικά γέννησα με καισαρική μα ακόμα και στο χειρουργείο πέρασα πολύ καλά με αστεία και φιλική ατμόσφαιρα.. Μου άρεσε που πριν προλάβω να το ζητήσω (αυτονόητο μεν) μου έφεραν αμέσως το μωράκι μου για θηλασμό! Παρόλο που ζήτησα rooming in (μαζί με το μωρό στο δωμάτιο) με ρωτούσαν αν και πότε θέλω να το κρατήσουν (για να φάω ή να περπατήσω...). :)

Γενικά είναι ένα νέο μαιευτήριο που πληρεί τις προϋποθέσεις που επιβάλλονται πλέον σε όλα για να κερδίσουν τον τίτλο "Φιλικό προς τα Βρέφη". Επιτέλους ε;;)

Το σίγουρο όμως είναι ότι, οι μέρες αυτές είναι οι πιο όμορφες στη ζωή μιας γυναίκας οπότε όοολα τα βλέπουμε και πρέπει να τα βλέπουμε όμορφα γιατί ότι κι αν γίνει...φεύγουμε από εκεί με το πιο όμορφο δώρο του Θεού!

Καλή επιτυχία λοιπόν και στη διάθεσή σου ότι άλλο χρειαστείς!!:wink:

:D
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...