Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολογος Σινδος Αλεξανδρα, εχει εμπειρια καποια κοπελα?


antsa

Recommended Posts

γεια σας!

 

ειμαι εγκυος 8μισι εβδομαδων και μολις σημερα επισκευτηκα τον Σινδο (ειναι στο νοσοκομειο Αλεξανδρα) μεσω προσωπικης γνωριμιας που εχει η αδελφη μου μαζι του. Η αληθεια ειναι οτι εχω γιατρο ιδιωτη απεξω, αλλα απο τη μια μου αρεσε σα γιατρος και σαν ανθρωπος ο κυριος Σινδος και απο την αλλη σκεφτομαι οτι θα ειναι λιγοτερα τα εξοδα αν παω σε δημοσιο οποτε το σκεφτομαι στις 20 ιουλιου που εχω ραντεβου μαζι του για αυχενικη διαφανεια να του προτεινω να με αναλαβει.

Ερωτησεις: Εχει καποια κοπελα εμπειρια σε τοκετο με τον κυριο Σινδο?

Γνωριζει οικονομικα τι δινω για να τον εχω αποκλειστικα αυτον ως γιατρο μου στο τοκετο?

Μπορω να ζητησω συγκεκριμμενο δωματιο (πχ μονοκλινο η δικλινο) πληρωνοντας τη διαφορα αλλα να ειμαι σιγουρη οτι θα με πανε εκει οταν ερθει η ωρα?

γενικα ο,τι εμπειρια εχετε απο το συγκεκριμμενο γιατρο αλλα και απο το νοσοκομειο σας παρακαλω γραψτε τη.

Δισταζω να παω σε δημοσιο νοσοκομειο, ειμαι λιγο ιδιοτροπη, με καθαριοτητα, συμπεριφορα και υπνο! Τον ρωτησα σημερα αν θα πηγαινε και σε ιδιωτικο μαιευτηριο αλλα μου ειπε οτι μονο στο αλεξανδρα ξεγενναει. Αλλα τι να κανω που μου εχει κανει κλικ ? (Και σιγουρα και το οικονομικο παιζει κι αυτο το ρολο του)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Εγώ γέννησα την κορούλα μου εκει.Πολύ ευχαριστημένη με το γιατρο.Γέννησα όσο πιο φυσιολογικά μπορεις να φανταστεις.Να σκεφτεις ουτε καν δεν με έκοψε.Βεβαια μετά τη γέννα με προσεξε παρα πολύ στο ραψιμο κ γενικα πολυ καλος.Ημουν στην πτερυγα κονσολα σε δικλινο,πολυ καθαρα κ ανετα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα και από μένα.

Θέλω κ εγώ να ενημερωθώ για τον συγκεκριμένο γιατρο. Δεν έχω ακόμα βέβαια θέμα μωρού, αλλά πολύποδα που πρέπει να αφαιρέσω και λόγω οικονομικών σκέφτομαι σε δημόσιο νοσοκομείο. Στο ψάξιμο που έκανα μου είπαν για τον κ. Σίνδο. Είναι επικοινωνιακός σαν γιατρος? Απο θέμα χρημάτων, πως είναι η στάση του? Θέλω να πω, είναι "φιλοχρήματος" σαν κάποιους άλλους γιατρούς ή πιο βατός στην σημερινή κατάσταση?

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τον ειχα στο πρωτο μου παιδι, με τα λεφτα συζητησιμος 1000Ε το 2010 στο 2ο δε θα επαιρνε τπτ μου πε, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΟΙΚΟΝ. ΠΡΟΒΛΗΜΑ , αλλα βρηκα μετα λεφτα , 1 φορα γεννας κ πρεπει να το σκεφτεισ μη πασ κ τζαμπα δε σε προσεχουν. Αλλα τοτε βρηκα πιο καλο Ναμπιλ Αρεφετζ γιατρουδαρα.... κ ηταν μεσα μαζι μου ολη την ωρα ο Σινδος δεν ηταν , ουτε πολυ επικοινωνιακος απλα εκανε τη δουλεια του κ ηρθε 3 φορες να με ελεγξει μεχρι τη γεννα... καλος αλλα οχι οσο ο Ναμπιλ, διευθυντεσ ειναι κ οι 2.

age.png

CfYbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...

ευχαριστω για τις απαντησεις ολα τα κοριτσια!

Τελικα γεννησα στο ΡΕΑ με ιδιωτη γιατρο. Πληρωσα πολλα και στο γιατρο και στο μαιευτηριο (λογω μονοκλινου δωματιου) αλλα ολα πηγαν τελεια και η εμπειρια ηταν μοναδικη

Και παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα κορίτσια

Αναζητώ τα στοιχεία του κου Σίνδου για να κλείσω ραντεβού. τον χρειάζομαι για αφαίρεση πολύποδα και επέμβαση για τον ιο των κονδυλωμάτων που μου διαγνώστηκε προσφατα με υψηλού βαθμού αλλοιώσεις.Γνωρίζετε αν αναλαμβάνει τέτοια?και αν ναι, τα στοιχεία επικοινωνίας του.

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν αναλαμβάνει τέτοια ο Σίνδος αλλα επειδή ηταν ο γιατρός μου μπήκα να σου πω την γνώμη μου...Σαν γιατρός μπορεί να ειναι καλός,το μπορεί το λεω γιατι ουτε σε αυτο ξερω να σου απαντήσω μιας και έκανα καισαρικη χωρις κάποια δυσκολία αλλα ηταν τόση η απογοήτευση μου που δυστηχως κάθε μερα στα γενέθλια του γιου μου το πρώτο πράγμα που σκέφτομαι ειναι ποσο με στεναχώρησε την μερα της γεννάς.Τελος πάντων ας μην μπω σε λεπτομέρειες ,ίσως να τα εχω ξαναγράψει σε άλλο θέμα.Εχει πολύ δουλειά και ειναι τυπικότατος,τιποτα παραπάνω με την γυναίκα...δεν θυμόταν σε κάθε μηνιαίο ραντεβού οτι ειχα κανει την προηγούμενη καισαρικη λόγω προωροτητας και κάθε φορά έπρεπε να του εξηγώ ξανά και ξανά τι συνεβει και πέθανε το παιδάκι μου.Οποτε αν θες ενα διεκπαιρεωτικο γιατρό οκ αλλα αν θες κάποιον που θα τον κρατήσεις και μετέπειτα .....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Γεννησα με τον Συνδο περσυ κ μπαινω στον μηνα μου παλι τωρα σε λιγες μερες....παλι αυτος θα με ξεγεννησει(ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ) εχω ξανα πει την γνωμη μου για τον γιατρο εδω αλλα αξιζει να την πω αλλη μια. Ειναι εξαιρετικος γιατρος κ ανθρωπος. Προσπαθεο τοσο πολυ για να γεννησει μια γυναικα φυσιολογικα...ειναι διπλα σε οοοολη την γεννα,σου μιλαει σε εμψυχωνει κ γενικα κανεις κουβεντα μαζι του για να σου φευγει το αγχος! Πολυ προσεκτικος με το ραψιμο μετα. Κ οσο εισαι στην κληνικη περναει κ σε βλεπει συχνα. Οποτε κ να τον παρεις τηλεφωνο τον βρισκεις ΠΑΝΤΑ. Για οποια διποτε πληροφορια τον παρεις να τον ρωτησειςκατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης. Κ γενικα θυμαται την περιπτωση της καθε γυναικας..ενταξει οχι λεπτομερεις αλλα τα βασικα τουλαχιστον τα θυμιζεις κ εσυ δεν περιμενεις απο τον γιατρο που εχει 1000 γυναικες να θυμαται κ τις λεπτομερειες της καθε μιας μας..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

μπορείτε να μου δωσετε στοιχεια επικοινωνίας του κυρίου Σύνδου και του κυρίου Ναμπίλ αρεφετζ και του κυρίου Πρωτοπαππά; και αν έχετε να μου συστήσετε κάποιον από τους τρεις θα το εκτιμούσα

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Πολύ με στεναχώρησε και με απογοήτευσε ο κ. Σύνδος! Ενώ είναι ένας γιατρός πολύ ευγενικός και ήρεμος (δεν σε πανικοβάλει κτλ) μου έδωσε την εντύπωση ότι δεν μπορεί ή δεν θέλει να ασχοληθεί με το θέμα που είχα εγώ. Για να μην μακρυγορώ και σας κουράζω, είχα πάει πριν έναν χρόνο περίπου και του είχα πει το πρόβλημα που αντιμετωπίζω και που δεν με αφήνει ακόμα να γίνω μανούλα (πολυκυστικές ωοθήκες και αυξημένες ημέρες περιόδου με μικρό κύκλο). Του είχα εξηγηθεί από την αρχή πως χρειάζομαι έναν γιατρό να ασχοληθεί πραγματικά μαζί μου ΕΦΟΣΟΝ γνωρίζει από πολυκυστικές. Αποτέλεσμα? Πέρα από κάποιες εξετάσεις που μου έδωσε να κάνω και που ήταν όλες καθαρές, μου έδωσε μια φαρμακευτική αγωγή για 3 μήνες. Στον δευτερο μήνα είχα αιμορραγία για πάνω από 11 μέρες. Στην 12η τον κάλεσα να του το πω και κυρίως να του θυμίσω ότι έχω τρομερά χαμηλό αιματοκρίτη και ήδη ζαλιζόμουν. Αποτέλεσμα ήταν να μου πει ένα ξερό «συνέχισε το» και όταν του είπα «να σας ξανα καλέσω να σας ενημερώσω εάν σταμάτησε η αιμορραγία?» μου απάντησε ένα ξερό «όχι» και σχεδόν έκλεισε την γραμμή. Έκτοτε δεν έχω ξαναμιλήσει μαζί του. Τα σταμάτησα και σταμάτησε η αιμορραγία.

Κοινώς ο ανθρωπος μπορει να είναι κορυφη αλλά φαίνεται ότι ο κύκλος του θελει να είναι μονο οι κοπελες που δεν εχουν θεμα υπογονιμοτητας. Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως. Με απογοητευσε τρομερα…..

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Iren af, λυπάμαι πολύ για την εμπειρία που είχες αλλά ο Σύνδος δεν ασχολείται με θέματα υπογονιμότητας, αναλαμβάνει εγκυμοσύνες, έπρεπε να απευθυνθείς σε κάποιον ειδικό σε αυτά τα θέματα. Γέννησα με τον Σύνδο το πρώτο μου παιδάκι και μόνο τα καλύτερα έχω να πω. Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειές σου!

793cp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Iren af, λυπάμαι πολύ για την εμπειρία που είχες αλλά ο Σύνδος δεν ασχολείται με θέματα υπογονιμότητας, αναλαμβάνει εγκυμοσύνες, έπρεπε να απευθυνθείς σε κάποιον ειδικό σε αυτά τα θέματα. Γέννησα με τον Σύνδο το πρώτο μου παιδάκι και μόνο τα καλύτερα έχω να πω. Σου εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειές σου!

 

 

Δυστυχως το καταλαβα αφου εχασα αλλους 6 πολυτιμους μηνες! Αυτο που με απογοητευσε και θεωρω οτι θα επρεπε να μην ειχε συμβει, ηταν να μην περιμενει να διαπιστωσω απο μονη μου οτι δεν ασχολειται με υπογονιμοτητα. Θεωρω οτι θα ηταν πιο πρεπον να μου το πει ο ιδιος....

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
Δυστυχως το καταλαβα αφου εχασα αλλους 6 πολυτιμους μηνες! Αυτο που με απογοητευσε και θεωρω οτι θα επρεπε να μην ειχε συμβει, ηταν να μην περιμενει να διαπιστωσω απο μονη μου οτι δεν ασχολειται με υπογονιμοτητα. Θεωρω οτι θα ηταν πιο πρεπον να μου το πει ο ιδιος....

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ...Ο Κ ΣΥΝΔΟΣ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ....ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΠΟΤΕ...ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΟΥ (ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ) ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΟΣΕΙ ΛΑΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΛΥΜΟΞΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ. ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΤΠΤ ΑΛΛΟ....ΚΡΙΜΑ...ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΜΕΣΩΣ ΒΡΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΑΚΡΗ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ....

 

:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ...Ο Κ ΣΥΝΔΟΣ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ....ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΠΟΤΕ...ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΟΥ (ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ) ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΟΣΕΙ ΛΑΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΛΥΜΟΞΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ. ΜΟΝΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΤΠΤ ΑΛΛΟ....ΚΡΙΜΑ...ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΜΕΣΩΣ ΒΡΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΑΚΡΗ Κ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ....

 

:confused:

 

Είναι αυτο που εγραφα και εγω πιο πριν. Ο συγκεκριμενος θα ασχοληθει με καποια κοπελα, μονο εάν δεν εχει καποιο θεμα συλληψης. Για όλα τα αλλα απλα σε παραμυθιαζει (για να παιρνει την αμοιβη) και εως εκει. Δεν σου λεει καν την αληθεια, ότι δηλαδη δεν θα ασχοληθει μαζι σου!

Λυπαμαι πολύ για αυτους τους γιατρους γιατι είναι γαιδουρια και δεν σκεφτονται ότι εάν μια κοπελα χωρις προβληματα εχει αναγκη έναν καλο γιατρο…μια κοπελα με προβληματα συλληψης έχει την διπλασια αναγκη (ψυχικα και σωματικα)!

Αισθανομαι τυχερη που εφυγα από τον συγκεκριμενο «κυριο» και που αυτή την στιγμη – μολις σε 3 μηνες θεραπειας με ΑΛΗΘΙΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ – ειμαι 4 μηνων εγκυος!!!! Μακρια κοριτσια!!!!!!!!!! :-(

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά νομίζω ότι μιλάμε για άλλο γιατρό. Εγώ έχω να πω μόνο τα καλύτερα. Πέρα από το γεγονός ότι και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πριν 2 χρονια και στη δεύτερη τώρα τον έχω τρελάνει στα τηλέφωνα και απαντάει πάντα ακούραστα και με λεπτομέρειες σε κάθε μου απορία, όταν δεν τον σηκώνει, πάντα μετά από λίγο με παίρνει εκείνος πίσω. Η πρώτη μου γέννα διήρκεσε πολλες ώρες με πολλά προβληματα και ήταν δίπλα μου πάντα. Μου κράταγε το χέρι και δεν με άφησε λεπτό!

Επίσης έχω στείλει 2 φίλες μου με θέματα υπό γονιμότητας και οι 2 τώρα κρατούν τα μωράκια τους στην αγκαλιά τους. Η μία Μάλιστα πάει για το δεύτερο.

Όσο για τη γραμματέα του πάντα ευγενική και εξυπηρετική όταν ο ίδιος δεν μπορεί να μιλήσει γιατί πχ είναι στο χειρουργείο τον ενημερώνει και με παίρνει πίσω να μου εξηγήσει τι να κάνω.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να κρατάτε κι εσείς τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν ειπα ότι δεν ηταν ευγενικος. Καθε αλλο!!

Ειπα ότι δεν ηταν ειλικρινης μαζι μου και ότι εχασα καιρο διπλα του. Για να καταλαβετε τι εννοω, όταν πηγα κ τον βρηκα του ειπα ολο το ιστορικο μου. Πολυκυστικες ωοθηκες και αιμοραγιες τρελες με περιοδο 11 ημερων και κυκλο 27 ημερων!! Παρολα αυτά τοτε προσπαθουσαμε με τον αντρα μου, ηδη 3 χρονια χωρις επιτυχια (λογικο). Αντι να με βαλει να κανω τον βασικο ελεγχο υπογονιμοτητας (ορμονολογικες εξετασεις- σαλπιγγογραφια κτλ) μου εδωσε να πινω για 3 μηνες τα Inofert! Δηλαδη, η λυση του σε μια κοπελα που αιμοραγουσε κάθε μηνα, ηταν να της δωσει φυτικο σκευασμα…τιποτα άλλο, λεγοντας της «θα μεινεις εγκυος με αυτά» (τραγικο!!!:shock:). Τα inofert μου χειροτερεψαν τις αιμοραγιες με αποτελεσμα τον 4ο μηνα να τον παρω τηλεφωνο και να του πω ότι ειμαι ηδη στην 14η ημερα περιοδου με πολύ αιμα και δεν μπορω να σηκωθω από το κρεββατι από την αδυναμια. Η απαντηση του ηταν «συνεχισε τα». Του επισήμανα ότι ειχε ηδη χαμηλο σιδηρο και τον ρωτησα εάν μπορουσα να τον ξαναπαρω στην περιπτωση που δεν σταματαει το αιμα και η απαντηση του ηταν «όχι δεν χρειαζεται!!!:eek:». Την 16η μερα περιοδου, τα σταματησα από μονη μου και μετα από μια ημερα σταματησε το αιμα. Δεν ξερω κατά ποσο αυτά φαινονται να είναι ορθες κινησεις από έναν «γιατρο» σε μια κοπελα 36 χρονων που η κάθε ημερα μετραει αντιστροφα στην υπογονιμοτητα της. Ουτε ξερω πως ακουγεται το γεγονος ότι δεν μπηκε καν στον κοπο να μου πει να κανω τα βασικα. Τον εν λογω γιατρο τον ειχα επισκεφτει πααααρα πολλες φορες, όταν ακομα ειχε δικο του ιατρειο και μετα στα εξωτερικα του νοσοκ Αλεξανδρα. Συστημένη ειχα παει και εγω!

Για να μην πω για την αποξυση ενδομητριου που με εβαλε να κανω χωρις λογο!....Και φυσικα πληρωθηκε ΑΔΡΑ για δημοσιο!!! Αυτά δυστυχως….

SqMTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Stavrou με θυμάσαι???? Είσαι έγκυος πάλι?????? Τι χαρά!! Τι έχεις τώρα!?

 

Είχα κ εγώ τον κ.συνδο. ... ΕΞΕΡΕΤΙΚΟΣ σε όλα...πρώτα πρώτα συνενοησε μαζί του...Τον βρίσκεις πάντα κ αν δεν τον βρεις στο μισάωρο θα σε έχει πάρει πισο τηλ αυτός. Η Γραμματέας....??ευγενέστατη πάντα!!! 2 γέννες εκανα σε αυτόν....τέλειος σε όλα.....Στην γέννα ήταν πάντα εκεί....Κ να σημειώσω πως κ εγώ είχα άλλον γιατρό σε ιδιωτικό κ Δυστυχώς έχασα το μωράκι μου..ευτυχώς πήγα στο συνδο κ με βοήθησε κ προχώρησα ......... Τον συστήνω με κλειστά μάτια...!! Άσε που όσες έχουν πάει άγνωστες μου ακούω τα καλύτερα και από εκεί...Κ γέννανε ο λλες φυσιολογικά...εκτως απο μια που ειχε θεμα..αυτα! Πραγματικα λες κ ακουω για αλλον γιατρο.....

Link to comment
Share on other sites

Stavrou με θυμάσαι???? Είσαι έγκυος πάλι?????? Τι χαρά!! Τι έχεις τώρα!?

 

Είχα κ εγώ τον κ.συνδο. ... ΕΞΕΡΕΤΙΚΟΣ σε όλα...πρώτα πρώτα συνενοησε μαζί του...Τον βρίσκεις πάντα κ αν δεν τον βρεις στο μισάωρο θα σε έχει πάρει πισο τηλ αυτός. Η Γραμματέας....??ευγενέστατη πάντα!!! 2 γέννες εκανα σε αυτόν....τέλειος σε όλα.....Στην γέννα ήταν πάντα εκεί....Κ να σημειώσω πως κ εγώ είχα άλλον γιατρό σε ιδιωτικό κ Δυστυχώς έχασα το μωράκι μου..ευτυχώς πήγα στο συνδο κ με βοήθησε κ προχώρησα ......... Τον συστήνω με κλειστά μάτια...!! Άσε που όσες έχουν πάει άγνωστες μου ακούω τα καλύτερα και από εκεί...Κ γέννανε ο λλες φυσιολογικά...εκτως απο μια που ειχε θεμα..αυτα! Πραγματικα λες κ ακουω για αλλον γιατρο.....

 

Και βέβαια σε θυμάμαι Γιάννα! Είμαι στην 31 εβδομάδα και περιμένω τον δεύτερο γιο μου! Εσύ πως πατε;;; τι κάνουν τα λουλουδάκια σου;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...