Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Στο θηλασμό τα μωρά πρέπει να πέρνουν και βιταμίνη d? Αγλαία αν το δεις ενημέρωσε μας


Recommended Posts

Αν εισαι σιγουρη οτι θα λαβει την ποσοτητα που πρεπει. και οχι σε ζεστο φαγητο.

Εγω τους ριχνω τις σταγονες στο ψωμι τους (μου ειπε ο γιατρος οτι μπορω). Μου ειπε ομως οχι σε υγρο για να μην κολλανε στο ποτηρι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν εισαι σιγουρη οτι θα λαβει την ποσοτητα που πρεπει. και οχι σε ζεστο φαγητο.

Εγω τους ριχνω τις σταγονες στο ψωμι τους (μου ειπε ο γιατρος οτι μπορω). Μου ειπε ομως οχι σε υγρο για να μην κολλανε στο ποτηρι

Στο γιαούρτι το βάζω απευθείας στο κουταλάκι, οπότε μάλλον είμαστε εντάξει.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια,

Χθες είχαμε ραντεβού με την παιδίατρο και ενώ της είχα ετοιμάσει ένα κατεβατό ερωτήσεις ξέχασα να τη ρωτήσω αν τις σταγόνες βιταμίνης D που μας έχει δώσει μπορώ να τις βάζω μέσα στο φαγητό για να τις λάβει το παιδί πιο εύκολα. Γνωρίζετε μήπως αν υπάρχει θέμα με αυτό?

Ευχαριστώ

 

Εγω της την εβαζα σε καποια μικρη μπουκιτσα οπως ψωμακι ή καποιο μικρο κομματακι φαγητο. Οχι ομως μεσα στο πιατο γιατι η παιδιατρος μου ειχε πει οτι εχει την ιδιότητα να κολλάει στα τοιχώματα. Οταν ήταν πολυ μικρουλα, μου ειχε πει και την εβαζα και πανω στην θηλη μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...