Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εγκεφαλικη αιμοραγια 4ου βαθμου


Recommended Posts

Μπράβο κορίτσι μου, μου εφτιαξες τη μερα με τα όμορφα και χαρούμενα νεα σας!!Μονο τετοια να ακουμε!Φιλιά στον Γιωργακη σου και να περνάτε όμορφα!!!

BagRp2.png Spetp2.png ...έρχεται και ο τρίτος της παρέας!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Γεια σου Χρύσα, εχουμε να έχουν πάει όλα καλά. Είμαι στην είδια κατασταση τώρα. Πώς είναι το αγγελούδι σου???

 

προχωραμε!!!!ο τζωρτζινης μας ειναι πολυ δυνατος και παλευει!!!!να μην ακους κανενα!!!να ελπιζεις στο μωρακι σου και στο θεο!!!οσο παλευει και εσυ μαζι του!οτι και θες μην δισταζεις ρωτα με, οσο πιο συντομα το δω θα σου απαντησω!!!μακαρι ολα να πανε καλα!!!!οι προσευχες μας, μαζι σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Chrisa m gia sou!h istoria s gia mena einai simadi apo to theo.eimaste stin idia akrivws thesi pou vriskosastan eseis perisi tetoio kairo kai paleuoume k meis gia ton Panagioti mas...oso ki an dn to pisteueis to poses omoiothtes iparxoun...k mas pethane h didimi adelfoula tou tin epomeni mera pou gennithikan ta didima.oi giatroi mas lene akrivws idia pou elegan k se sas oti kalitera na euxomaste na pethanei to mwro giati oi sinepeies tha einai terasties.xtes ti nixta diavasa tin istoria s kai simera itan na ginei o deuteros iperixos gia na doume ti ginetai me tin aimoragia kai edeixe oti arxise na ipoxwrei kai oti organika arxise na einai statheros kai na veltiwnetai.mexri xtes perimename apla to thanato simfwna me tous giatrous...simfwna me to theo omws???konteuoume na trelathoume...se parakalw tha ithela na moy peis kapoia pragmata parapanw gia tis sinepeies, gia tis fisiotherapoies pou kanate kai twra ena xrono meta se ti fasi eiste. apo oti diavasa einai mia xara o Giwrgos Panagiotis sou kai na ton xaireste!kanete akoma kapoies exetaseis magnitikes ktl?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

προχωραμε!!!!ο τζωρτζινης μας ειναι πολυ δυνατος και παλευει!!!!να μην ακους κανενα!!!να ελπιζεις στο μωρακι σου και στο θεο!!!οσο παλευει και εσυ μαζι του!οτι και θες μην δισταζεις ρωτα με, οσο πιο συντομα το δω θα σου απαντησω!!!μακαρι ολα να πανε καλα!!!!οι προσευχες μας, μαζι σας!!![/

 

Ευχαριστώ πολύ για την απαντησή σου μου δίνεις ελπίδες. Το αιμάτωμα στην μικρή μας είναι απο την αριστερή πλευρά του εγκεφάλου, μας είπαν αν είναι δεξιόχειρας τα πιο σημαντικά τμήματα νόησεις ομιλίας σκέψεις θα είναι στην αριστερή πλευρά και εκεί θα έχουμε τεράστια προβλήματα....Πόσο χρονών είναι ο μικρούλης σου τώρα?? Τί πορβλήματα αντιμετωπίζετε?? Η μικρή στην θερμοκιτήδα είναι πολύ ζωηρή και αυτό με ευχαριστεί πολύ αλλα απο την άλλη φοβάμαι πολύ. Της έχουν κάνει ήδη μια παρακέντηση και παραμένει σταθερή. Η αδελφούλα της που είναι κατα πέντε λεπτά πιο μεγάλη πάει πιο καλά.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ναι χρονισαμε!!!!!!!!!!!!και ειμαστε καλα!!!!ο μικρος μας ειναι το θαυμα μας το δικο μας θαυμα!!ναι εχουμε δυσκολιες αρκετες δυο φορες τη βδομαδα φυσικοθεραπεια και μια πισινα για την οποια και ξετρελλαινομαστε!!!ο μικρος μας καθεται και ειναι στην αρχη υμτου μπουσουλιματος μας λεμε οτι το περπατημα το εχουμε στο τσεπακι οκ εχουμε πολλα ακομα αλλα για να σας απαντησω θα σας πω τα γνωστα οτι ο εγκεφαλος ειναι πολυ μυστηριο πραγμα και ο καθε ανθρωπος μοναδικος με βαση τα λογια των γιατρων ο μπεμπης μας δεν επρεπε να ζει και αν ζουσε δεν θα χαμογελουσε δεν θα κραταγε το κεφαλι του δεν θα εκανε αγκου και πολλα αλλα!αλλα προς εκπληξη των γιατρων τα κανει ολα!και εμας ο μπεμπης μας ειχε το αιματωμα αριστερα και η δεξια μερια του ειναι υπερτονικη οχι το ποδαρακι αλλα το χερακι!μας λενε οτι το δεξι χερι θα ειναι βοηθητικο και απλως θα εχει θεμα στη λεπτη κινητικοτητα του!!!αυτο που θελω να πωειναι οτι ο εγκεφαλος στα μωρα ειναι πολυ ευπλαστος και αλλα κυτταρα μπορουν να κανουν τη δουλεια αυτον που καταστραφτηκαν οσο λοιπον για τη νοηση απο οτι μας λενε και καταλαβαινω ειναι ανωτερη λειτουργια και μπορει να μεταφερθει και στα δυο ημισφαιρια!!για αυτο λοιπον κοριτσακια να πιστευετε στα παιδακια σας και να εχετε κουραγιο γιατι ο δρομος ειναι μεγαλος σας το λεω εγω που τοχανω καθε μερα και μετα το ξαναβρισκω απο τον κουκλο μας!!!!μακαρι ολα να πανε καλα και τα παιδακια σας θα αγωνιστουν μη φοβαστε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εξαλλου θα τους δινει δυναμη και ο τζωρτζινης μας !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ναι χρονισαμε!!!!!!!!!!!!και ειμαστε καλα!!!!ο μικρος μας ειναι το θαυμα μας το δικο μας θαυμα!!ναι εχουμε δυσκολιες αρκετες δυο φορες τη βδομαδα φυσικοθεραπεια και μια πισινα για την οποια και ξετρελλαινομαστε!!!ο μικρος μας καθεται και ειναι στην αρχη υμτου μπουσουλιματος μας λεμε οτι το περπατημα το εχουμε στο τσεπακι οκ εχουμε πολλα ακομα αλλα για να σας απαντησω θα σας πω τα γνωστα οτι ο εγκεφαλος ειναι πολυ μυστηριο πραγμα και ο καθε ανθρωπος μοναδικος με βαση τα λογια των γιατρων ο μπεμπης μας δεν επρεπε να ζει και αν ζουσε δεν θα χαμογελουσε δεν θα κραταγε το κεφαλι του δεν θα εκανε αγκου και πολλα αλλα!αλλα προς εκπληξη των γιατρων τα κανει ολα!και εμας ο μπεμπης μας ειχε το αιματωμα αριστερα και η δεξια μερια του ειναι υπερτονικη οχι το ποδαρακι αλλα το χερακι!μας λενε οτι το δεξι χερι θα ειναι βοηθητικο και απλως θα εχει θεμα στη λεπτη κινητικοτητα του!!!αυτο που θελω να πωειναι οτι ο εγκεφαλος στα μωρα ειναι πολυ ευπλαστος και αλλα κυτταρα μπορουν να κανουν τη δουλεια αυτον που καταστραφτηκαν οσο λοιπον για τη νοηση απο οτι μας λενε και καταλαβαινω ειναι ανωτερη λειτουργια και μπορει να μεταφερθει και στα δυο ημισφαιρια!!για αυτο λοιπον κοριτσακια να πιστευετε στα παιδακια σας και να εχετε κουραγιο γιατι ο δρομος ειναι μεγαλος σας το λεω εγω που τοχανω καθε μερα και μετα το ξαναβρισκω απο τον κουκλο μας!!!!μακαρι ολα να πανε καλα και τα παιδακια σας θα αγωνιστουν μη φοβαστε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εξαλλου θα τους δινει δυναμη και ο τζωρτζινης μας !!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Χρυσα μου σ'ευχαριστώ πολύ

Ευχομαι να πάνε όλα καλά για τα μικρά μας αγγελούδια.

Ο μικρός σου, δίνει δύναμη σε όλους μας κ αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Φιλια πολλά λοιπόν στον μικρούλη.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Χρυσα μου,συνεχεια σας σκεφτομαι

ο μικρος ειναι νικητης μεγαλος,με πολυ θεληση και μια μαμα με απιστευτη δυναμη και πιστη

ο Αγιος Λουκας παντα να τον σκεπαζει και η Παναγια(και αναφερω τον Αγιο γιατι σου ειχα πει ποσο θαυματουργος γιατρος ειναι και λογω ειδικοτητας που ηταν γιατρος ο ιδιος)

παντα στο σπιτι σας να εχετε ευωδια Χριστου,δηλαδη αν ειναι εξαγνισμενη η ζωη σας θα ειναι και του παιδιου

και το λεω γιατι περασα πολλες δυσκολιες αλλα η πιστη,ευχελαιο,αγιασμος παντα με βοηθησαν σε δυσκολες στιγμες,χωρις να σημαινει οτι δεν εβαζα και τη λογικη να λυνω θεματα

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...