Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

αποφασισαμε με τον αντρα μου να παρω ολες τις νομιμες αδειες και να γυρισω οταν χρονιζει.θα ειμαι.στον μισθο 300ευρω μειον αλλα ειδαμε οτι εχουμε περιθωριο να κοψουμε απο αλλου.

θα παθαινα καμια καταθλιψη αν δεν μπορουσα να κανω διαφορετικα και πιο πολυ επειδη ηταν τελευταια στιγμη ολο αυτο.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα. εμας το ταξιδι μας τελειωσε αισιως στους 11 μηνες.η αληθεια ειναι οτι ηθελα να κρατησει παραπανω αλλα δεν εγινε. παντα οταν τελειωνει ο θηλασμος οπως και στο πρωτο μου παιδι νιωθω καπως.....τυψεις να το πω,στεναχωρια...δεν ξερω...προσπαθησα να το πιεσω για παραπανω θηλασμους αλλα δεν τα καταφερα:-(

απο τοτε που εμαθε να τρωει στερεες τοσο πιο πολυ απομακρυνοταν απο το στηθος,επαψε να ξυπνα τα βραδια και οταν τον εβαζα εγω στο στηθος χωρις να ζηταει εσπρωχνε να σηκωθει. το τελευταιο διαστημα επινε πρωι βραδυ μονο φυσικα η παραγωγη μου μειωθηκε δραματικα και ετσι απο εχθες πινουμε ξενο. το στηθος μου φυσικα δεν εχει πρηξιματα και το μωρο δεν ζητησε καθολου να θηλασει...ειναι φυσιολογικο? να σας πω την αληθεια και με το πρωτο μου παιδι ετσι εγινε θηλασαμε μεχρι τον 10 μηνα και μετα τελος....χανοταν το ενδιαφερον!

στεναχωριεμαι...εκανα κατι λαθος?:-(:-(:-(

VCkup3.png W6T5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...