Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Το Σάββατο το βράδυ έσκασε μύτη η κορούλα της ΡΕΝΕ!!! Μόλις πριν λίγο μιλήσαμε στο τηλέφωνο και χαίρουν και οι δύο άκρας υγείας (και ευτυχίας! )!!!!

 

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και το καμαρώνετε όπως επιθυμήτε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Liv μου, απ' ό,τι βλεπω κι εσύ κοριτσάκι περιμένεις, με το καλό....!!!

Πώς τα πας; Έχω πολύ καιρό να σε πετύχω...!!

 

Πράγματι έχουμε καιρό να τα πούμε! Μια χαρα τα πάμε με τη σβουρίτσα μου! Εσείς;; Όλα καλά;; :-)

Link to comment
Share on other sites

Aαααααα(όχι δεν γεννάω και εγώ:D).........Συγχαρητήρια γλυκειά μου,να σας ζήσει και να είναι πάντα καλότυχη η μικρούλααααααααααααα σας!!! Να την δείτε όπως επιθυμείτε!!!

VxpTp3.png

lewJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ λιβάκι τι ακούω (διαβάζώ), έχεις κοριτσάκι;τι ωραία;(πώς και δεν έχω διαβάσει για τον πεθερό στο ανάλογο τοπικ;

 

Είναι που έχω να τον δω κανένα μήνα....! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοοοοοο!!!!!!!!συγχαρητηρια ρενε!!!Να σου ζησει η κορακλα και να τη

καμαρωσετε ευχομαι οπως ΕΚΕΙΝΗ επιθυμει!!!!!!!Αντε αρχισαν να γεννοβολανε οι παλιες!!!!ΝΑΝΤΙΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Η σειρα σου...............!!!!!!!!!!!!!!!1

Φιλακια σε ολες κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πράγματι έχουμε καιρό να τα πούμε! Μια χαρα τα πάμε με τη σβουρίτσα μου! Εσείς;; Όλα καλά;; :-)

Καλά, κουκλίτσα μου, με ψύξη είμαι....

Ο μπέμπης φέρνει σβούρες, θα βγει και θρεφτάρι, είναι ήδη 3 κιλά και αύριο μπαίνω στον ένατο....!!

 

Μπραβοοοοοοοοο!!!!!!!!συγχαρητηρια ρενε!!!Να σου ζησει η κορακλα και να τη

καμαρωσετε ευχομαι οπως ΕΚΕΙΝΗ επιθυμει!!!!!!!Αντε αρχισαν να γεννοβολανε οι παλιες!!!!ΝΑΝΤΙΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Η σειρα σου...............!!!!!!!!!!!!!!!1

Φιλακια σε ολες κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι, απ' ό,τι φαίνεται, είμαι η επόμενη....!

Ούτε που κατάλαβα πώς πέρασε ο καιρός....!

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΡΕΝΕ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ !!!! ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites

ρενε μου! τι ευχάριστα νεά είναι αυτά?

να σου ζήσει η μπουμπούκα σου

αχ πότε ήταν που είχες έρθει στη συνάντηση και πότε πέρασε ο καιρός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να είστε ευτυχισμένες και καλότυχες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια με συγκινήσατε!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες πολύ - πολύ. Και εσείς με το καλό και με έναν πόνο όπως κι εγώ.

Αλλά μου φαίνεται πως τώρα έρχονται τα δύσκολα.... μάλλον οι ορμόνες μου είναι χάλια γιατί κλαίω σχεδόν κάθε μέρα. Προσπαθώ να κρατιέμαι για να μην το νοιώθει το αγγελούδι μου αλλά δεν μπορώ πάντα. Ελπιζω να ηρεμήσω.

Φιλιά και ...... μου έχει λείψει πολύ η παλιοπαρέα. Μακάρι να τα ξαναπούμε με τα μωράκια μας παρέα.

Φιλιά.

Κάθε μέρα ένα θαύμα μας περιμένει, αρκεί να έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά για να το δούμε.

 

0DCdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...