Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

για μια ερωτηση θα πληρωσω επισκεψη??


supermama

Recommended Posts


Διαφημίσεις


+φωνω με την παραπανω κοπελα,συνηθως δεν πληρωνονται και νομιζω οτι αυτο ειναι το σωστο,αν ειναι ο γιατρος σου θα ειναι βλακεια αν πληρωθει αλλα αν πας πρωτη φορα πολυ απλα του λες μπαινοντας''συγνωμη γιατρε δεν εχω κλεισει ραντεβου δυο ερωτησεις θελω να κανω αν εχετε λιγο χρονο,και τον ρωτας μπλα μπλα μπλα και φευγοντας του λες,ας μην σας απασχολω αλλο ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας να στε καλα''εγω τουλαχισοτν 2 φορες που πηγα σε γιατρο στη μια παθολογο και στην αλλη γυναικολογο δεν πληρωσα με αυτα που του ειπα..

Είμαι ερωτευμένη με δυο άντρες!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

συμβουλη μου βρες γιατρο που να μην σου χρεωνει επισκεψεις αν εισαι εγκυος κ να παρει ολα μετα την γεννα αλλιως κ καθε λιγο θα εισαι εκει και καλα για εξετασεις και θα δωσεις πολλα λεφτα που ισως τωρα τα εχεις αναγκη... γιατι ειχα κ εγω μια που για να μιλησουμε για φακελακι μου ζητησε επισκεψη κανοικοτατα:evil: για 5 λεπτα... τωρα ο δικος σου αν του πληρωνεις κανονικα καθε φορα που πας το πιθανοτερο εινα να πληρωεις....αν δεν εισαι εγκυος δεν μπορεις να των ρωτησεις τηλεφωνικα αυτο που σε προβληματιζει???? ετσι δεν θα το εχεις και αγχος...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη ρε κορίτσια άλλα δεν πολυκατάλαβα αυτό που ρωτάτε!

Δηλαδή θα πάμε σ'εναν επιστήμονα να ζητήσουμε την ιατρίκη του συμβουλή την οποία για να αποκτήσει έχει κοπίασει και θα του πούμε φεύγοντας,''εντάξει δε σε καθυστερησα, θα το σκεφτώ και θα ξανάρθω''??????

Δηλαδή αν έρθει ο υδραυλικός και κάνει 5' δεν θα τον πληρώσουμε?

Ειλικρινά το θεωρώ λίγο ''κάπως'' όλο αυτο και με συγχωρείτε αλλά δεν το θεωρώ σωστό. Δε λέω να μας γδέρνουν αλλά είναι η δουλεία τους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμφωνω με nikidel..Ειναι στον γιατρο ομως μπορει να σου παρει και μπορει και να μην σου παρει.Αν σε ξερει και εισαι πελατισσα σου το πιθανοτερο ειναι να μην σου παρει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα,

φανταζομαι εννοεις οτι θα πας σε αγνωστο γιατρο οποτε δεν βρισκω λογο να μην τον πληρωσεις, συμφωνω σε την nikidel.

εκτος και αν ειναι γνωστος σου και δεν παρει χρηματα.

εγω εκανα μια ερωτηση σε δικηγορο πριν λιγο καιρο, τον οποιο δεν γνωριζα και δεν πηρε χρηματα.

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα πληρωσεις επισκεψη. Υπο συζητηση ειναι αν πχ πας, σου γραψει εξετασεις και μετα ξαναπας για τα αποτελεσματα. Εκει εξαρταται απο το γιατρο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

επειδή σε παρακολουθώ και σε άλλο θέμα και ξέρω καλά τι εννοείς, εγώ στην θέση σου πρώτα θα έκανα μία τηλεφωνική επαφή και θα τους ρώταγα στα ίσα "θα πληρώσω επίσκεψη για την κουβέντα που θα κάνουμε?"αν μου έλεγαν ναι πολύ απλά θα με έχαναν από υποψήφια πελάτισσα, πως θα εμπιστευτείς κάποιον που το κύριο μέλημα του θα είναι τα χρήματα.ναι οκ και αυτοί άνθρωποι είναι και πρέπει να ζήσουν βγάζοντας κάποια χρήματα αλλά για μία ερώτηση θα ήταν αχαρηστία να τους πληρώσεις.:P:p

καλή τύχη όπως και να έχει;)

Q3V6p3.png

 

Nhh7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγγνώμη ρε κορίτσια -δεν εχω ιδέα τι είδους ερωτήσεις έχεις να κάνεις- αλλά θα πάς σε έναν γιατρό που πας πρωτη φορά να σου λύσει κάποιες απορίες, να σου δώσει την επιστημονική του συμβουλή και δεν θα πληρώσεις επίσκεψη? Αν ειναι έτσι κάθε φορά που θέλουμε να ρωτησουμε κάτι θα πηγαινουμε σε εναν γιατρό και δεν θα ξαναπατάμε-την άλλη φορά σε άλλον.

Αν ειναι ο γυναικολόγος σου το πιθανοτερο ειναι να μην σε χρεωσει για 5 λεπτά και μερικές ερωτήσεις, αλλά σε έναν άγνωστο γιατρό...έτσι περνούσα και μπήκα να ρωτήσω....???:confused:

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...