Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΗΝ.ΨΑΧΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΙΣΚΙΝΙΔΟΥ.ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ?ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ(ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ) ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ(ΜΗΠΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ).ΚΟΙΝΩΣ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΛΛΥΨΕΙ Ο,ΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ.

 

ΣΟΦΗ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!! ΣΕ ΠΟΙΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕς? ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ???

The rainbow always comes out after the rain.:-)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟΝ ΜΠΟΝΤΗ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΟΡΥΦΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΟΣ!

The rainbow always comes out after the rain.:-)

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπόντης ασχολήτε κυρίως με εξωσωματικές. Έτυχε να το γνωρίζω μέσα από το προηγούμενο επάγγελμά μου. Φαίνετε λίγο απόμακρος αλλά έχω ακούσει καλά λόγια από τη γιατρό μου. Επίσης έχει και τράπεζα βλαστοκυττάρων.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΠΑΛΑΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ.ΑΝ ΚΑΙ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ(ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ)ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΝΕΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΠΑΛΑΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ.ΑΝ ΚΑΙ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ(ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ)ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΝΕΙ

pegg ριξε μια ματια εδω μηπως και σε βοηθησω λιγο:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=26103&page=10

αν και εγω δεν προχωρησα μαζι του σε σπερματεγχυσεις κτλ επιασα φυσιολογικα και τον ειχα απλως γυναικολογο...

ομως το μεγαλο μου λαθος ειναι οτι και εγω απο την αρχη ειχα καποιες υποψιες αλλα φοβηθηκα να αλλαξω γιατρο στα μεσα της εγκυμοσυνης μου. μετα στον ενατο οταν καταλαβα το λαθος μου ... ηταν πλεον αργα για να αλλαξω... το μονο καλο που μπορω να επισημανω οτι η γραμματεας του - βοηθος του ειναι πολυ καλη, ευγενικη και αξιολογη κοπελα, αλλα δεν αρκει!

Link to comment
Share on other sites

pegg ριξε μια ματια εδω μηπως και σε βοηθησω λιγο:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=26103&page=10

αν και εγω δεν προχωρησα μαζι του σε σπερματεγχυσεις κτλ επιασα φυσιολογικα και τον ειχα απλως γυναικολογο...

ομως το μεγαλο μου λαθος ειναι οτι και εγω απο την αρχη ειχα καποιες υποψιες αλλα φοβηθηκα να αλλαξω γιατρο στα μεσα της εγκυμοσυνης μου. μετα στον ενατο οταν καταλαβα το λαθος μου ... ηταν πλεον αργα για να αλλαξω... το μονο καλο που μπορω να επισημανω οτι η γραμματεας του - βοηθος του ειναι πολυ καλη, ευγενικη και αξιολογη κοπελα, αλλα δεν αρκει!

 

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΑΓΚΥΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕ ΞΕΡΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΠΕΡΔΕΜΑ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΗΝ ΜΠΙΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΗΔΗ 3 ΓΙΑΤΡΟΘΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ. ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΟΥΡΟΛΟΓΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΑΓΚΥΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕ ΞΕΡΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΠΕΡΔΕΜΑ

 

ΠΕΓΚ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ? ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ 2010 ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΕΓΚ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ? ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΕΛΙΚΑ?

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ 2010 ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ:D

 

ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ 3 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ(1 ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ 2 ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ) ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΧΩΡΑΩ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΣΥ?

Link to comment
Share on other sites

Την ξερω εγω. Ειναι η γιατρος μου εδω και 12 χρονια. Τι θελεις να μαθεις?

 

θελω να μαθω αν εμεινε καμμια και γεννησε μαζι της!! τησ εμπειριες σασ γενικά πως ειναι σαν γιατρος!!

The rainbow always comes out after the rain.:-)

Link to comment
Share on other sites

pegg μου,

σου ειπα την γνωμη μου κατα κυριο λογω γιατι και εσυ εγραψες οτι εχεις τις υποψιες σου. οπως σου ειπα δεν ξερω τι κανει στις εξωσωματικες αλλα πιστευω οτι ισως επειδη εχει επιτυχια σ αυτες καβαλησε το καλαμι! εγω που επιασα φυσιολογικα ξενερωσα πολυ με την συμπεριφορα του... πιστευω οτι με εβλεπε και λιγο σαν ?! παντως καθολη την διαρκεια της εγκυμοσυνη μου τονιζε τα καλα της καισαρικης, οτι με τον φυσιολογικο τοκετο ξεχειλωνεις απο κατω και στο σεξ θα εχει επιπτωσεις, οτι αν ημουν γυναικα του δεν θα με αφηνε να γεννησω φυσιολογικα κτλ... προετοιμαζε το εδαφος και φυσικα με καισαρικη μου το πηρε!!! και αμφιβαλω στον εν λογω γιατρο αν εχει γεννησει καμια φυσιολογικα, την εβδομαδα που γεννησα εχω ειχε σχεδον καθε μερα προγραμματισμενες καισαρικες (μου το ειχε πει η γραμματεας του).

βεβαια εσενα αυτα δεν πρεπει να σε απασχολουν με το καλο να μεινεις εγκυος και ολα τα αλλα διορθωνωνται!

Link to comment
Share on other sites

θελω να μαθω αν εμεινε καμμια και γεννησε μαζι της!! τησ εμπειριες σασ γενικά πως ειναι σαν γιατρος!!

 

 

Κοιτα για να ειναι γιατρος μου 12 χρονια σημαινει οτι ειμαι ευχαριστημενη.

Ειχα μια δυσκολη εγκυμοσυνη με συσπασεις και αιμορραγιες. Ολα πηγαν καλα παρολο που γεννησα στην 34η εβδομαδα. Το μωρακι μου ηταν υγιεστατο, γεννησα στο Γενεσις.

 

Κοιτα ειμαι απο τους ανθρωπους που δεν θα κατσω να σου πλεξω εγκωμια και τετοια.....

Η αναζητηση γυναικολογου και καθε γιατρου πιστευω ειναι προσωπικο θεμα.

 

Εγω μπορει να ειμαι τρελλα ευχαριστημενη με την γιατρο μου αλλα καποια αλλη κοπελα μπορει να δυσαρεστηθηκε. Αυτα ειναι πολυ φυσικα και αναμενομενα.

 

Ευχομαι να βρεις ενα γιατρο πολυ καλο για εσενα

Ο,τι αλλο χρειαστεις μου λες. :wink:

Link to comment
Share on other sites

pegg μου,

σου ειπα την γνωμη μου κατα κυριο λογω γιατι και εσυ εγραψες οτι εχεις τις υποψιες σου. οπως σου ειπα δεν ξερω τι κανει στις εξωσωματικες αλλα πιστευω οτι ισως επειδη εχει επιτυχια σ αυτες καβαλησε το καλαμι! εγω που επιασα φυσιολογικα ξενερωσα πολυ με την συμπεριφορα του... πιστευω οτι με εβλεπε και λιγο σαν ?! παντως καθολη την διαρκεια της εγκυμοσυνη μου τονιζε τα καλα της καισαρικης, οτι με τον φυσιολογικο τοκετο ξεχειλωνεις απο κατω και στο σεξ θα εχει επιπτωσεις, οτι αν ημουν γυναικα του δεν θα με αφηνε να γεννησω φυσιολογικα κτλ... προετοιμαζε το εδαφος και φυσικα με καισαρικη μου το πηρε!!! και αμφιβαλω στον εν λογω γιατρο αν εχει γεννησει καμια φυσιολογικα, την εβδομαδα που γεννησα εχω ειχε σχεδον καθε μερα προγραμματισμενες καισαρικες (μου το ειχε πει η γραμματεας του).

βεβαια εσενα αυτα δεν πρεπει να σε απασχολουν με το καλο να μεινεις εγκυος και ολα τα αλλα διορθωνωνται!

 

 

:-D:grin::-DΣΩΣΤΑ ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΗΝ ΜΠΙΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΗΔΗ 3 ΓΙΑΤΡΟΘΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ. ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΟΥΡΟΛΟΓΟ.

Καλη χρονια και σ'εσενα! Ειναι η γιατρος μου εδω και 4 περιπου χρονια και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη.

ykm0p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ,ΚΑΝΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ(ΕΦΑΓΑ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΜΕΤΑ) ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ,Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΑΝΕ 5 ΥΠΕΡΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ ΠΡΟΓΙΣΤΕΡΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ,ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΤΟΝ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ,ΑΝΑΡΡΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΙΝΟΜΥΩΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΕΙ(ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΕ 4 ΕΚ),ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΕΣ,ΤΙΠΟΤΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.ΜΑΖΕΨΑ ΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ(ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΙΝΟΜΥΩΜΑ) ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ ΝΙΚΟ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ(ΑΠΛΕΣ)ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΥΣΤΕΣ,ΠΗΡΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΦΥΓΑΝ,ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΥΝΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ,ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΑΣΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ.ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ(ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ) ΓΙΑΤΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΡΟΣ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.:-P

Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι από ψυχής να τα καταφέρεις!!! Μου θυμίζεις τόσο πολύ όσα κι εμείς περάσαμε μέχρι που επισκεφτήκαμε τον καταπληκτικό αυτό γιατρό και τα καταφέραμε με την πρώτη εξωσωματική μας (μετά από μία σπερματέγχυση χωρίς επιτυχία)!!! Να έχεις πίστη και αισιοδοξία και είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα έχετε ευχάριστα. Πίστεψέ με βρίσκεσαι στα καλύτερα χέρια που υπάρχουν αλλά και στην πιο ευγενική ψυχή που έχω συναντήσει!!! Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό Καναρίνι, σου εύχομαι από ψυχής σύντομα να τα καταφέρετε!! Μου θυμίζετε τόσο πολύ όσα κι εμείς περάσαμε μέχρι που επισκεφτήκαμε τον καταπληκτικό αυτό γιατρό και άνθρωπο (Νίκο Χριστοφορίδη) και τα καταφέραμε με την πρώτη εξωσωματική μας!!! Να έχεις πίστη και αισιοδοξία και είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα έχετε ευχάριστα. Πίστεψέ με βρίσκεσαι στα καλύτερα χέρια που υπάρχουν αλλά και στην πιο ευγενική ψυχή που έχω συναντήσει!!! Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια!!!:-):-):-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
:DΓια σας κοριτσια.Μολις γραφτικα ....αφου Μαρεσε πολυ η παρεα σας εδω.Ειμαι 4 μηνων εγυος στο δεφτερο παιδι μου.Το πρωτο το γεννησα στον αγιο λουκα με καισαρικη σε εναν εξαιρετικο γατρο.Το θεμα μοθ τωρα ειναι οτι γενναω Αυγουστο και ο γιατρος μου μου ανακοινωσε οτι θα λειπει διακοπες και δεν μπορει να με ξεγεννησει.Μου προτεινε να με παραπεμψει στον αντικαταστατη του.Εγω θελω να βρω ομως εναν αλλο γιατρο απο τωρα ετσι ωστε να αποκτησω οικιοτητα,εμπιστοσυνη και οχι να τον δω μια φορα πριν τη γεννα!!!Διαβαζοντας εδω καταλαβα οτι αυτοσ ο Αργυριου στον αγιο λουκα ειναι πολυ καλος!μπορειτε να μου δωσετε λεπτομεριες κι εμενα γι αυτον τον γιατρο?Που ειναι το ιατριο του,τιμες ,τηλεφωνο για ραντεβου?ποσο δυσκολο μου ειναι να εμπιστευτω αλλον γιατρο!!!!Αλλα αφου ο δικοσ μου με κρεμασε τι να κανω?εχω κατα αγχωθει.ευχαριστω προκαταβολικα!!!:D
Link to comment
Share on other sites

Έλσα κορίτσι μου με το καλό να υποδεχθείς το δεύτερο μωράκι σου..

 

Ο γιατρός σου τελικά μόνο σαν γιατρός δεν φέρεται... Τι να πω.. Αυτά είναι ντροπής πράγματα... Στο κάτω κάτω ας γυρίσει για μια μέρα από τις διακοπές του... Έτσι φέρονται στις ασθενείς τους;;;

 

Εγώ είμαι από Αθήνα και δεν γνωρίζω για γιατρούς στη Θεσσαλονίκη αλλά σίγουρα όλο και κάποια κοπέλα από τη Θεσσαλονίκη είναι μέσα στο φόρουμ οπότε θα σου προτείνουν κάποιον..

 

Και πάλι με έναν πόνο κορίτσι μου..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααα

 

τι κανετε?

ελσα μου εχω γιατρο τον αργυριου στον αγιο λουκα, εξαιρετικος ανθρωπος πρωτα και μετα επιστημονας. ολα τα πρωινα ειναι στον αγιο λουκα και 3 απογευματα της εβδομαδας ειναι στο ιατρειο.ΤΣΙΜΙΣΚΗ 86 54622 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τηλ.:2310266113.

εαν παρεις στο τηλ θα το σηκωσει η γραμματεας του η οποια η θα σε δωσει να μιλησεις με τον ιδιον η αν δεν μπορει θα σε παραμπεψει σε καποια αλλη στιγμη της ημερας να τηλ η θα σε δωσει τηλ του αγιου λουκα για να μιλησεις με τον γιατρο.

λοιπον οσο για τιμες εγω ακομα δεν ειμαι μανουλα αλλα οταν παω για υπερηχο στον αγιο λουκα παιρνει 30 . καθομαστε μιλαμε, λεω τα προβληματα και ολο μου το ιστορικο και επειτα με βαζει στον υπερηχο με εξεταζει και τελος συζηταμε τι ειδε στον υπερηχο, πως ειμαι, αν ολα πανε καλα και φυσικα επισημαινει την επομενη επισκεψη.

θελω να πω με αυτα που εγραψα παραπανω οτι ειναι καλος ανθρωπος, ηρεμος, πραος, συζητησιμος και καθολου δεν βαριεται να σου λυσει απορια η ακομα να συζητησεις και 2 ωρες μαζι του. κανει χαβαλε, δεχεται οποιαδηποτε κουβεντα, καθεται ανετα και σε υποχρεωνει σχεδον να καθησεις και εσυ ανετα αλλα ιδιαιτερα θελει να σε βλεπει. εγω ειχα παει πριν ενα μηνα περιπου με τον μελλοντα συζυγο μου και ετυχε να καθησουμε ο ενας πισω απο τον αλλον γιατι ο χωρος ειναι μικρος και μας μαλωσε και μετα καθησαμε διπλα διπλα.

 

αυτα...

οτι αλλο θελησεις μην διστασεις να ρωτησεις

υπαρχουν και αλλα κοριτσια ευχαριστημενα απο τον γιατρο μας.

μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα και θα μεινεις απολυτα ικανοποιημενη.

να το θυμασαι αυτο...:wink:

ελπιζω να σε βοηθησα...οσο μπορεσα!

 

αντε και με το καλο το δευτερο μωρακι σου...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα.Θα ηθελα να ρωτησω εαν καποια απο σας γνωριζει τον γυναικολογο Τικα Γεωργιο?Δουλευει στο ΙΚΑ,εχει δικο του ιατρειο στο κεντρο της Θεσσαλονικης και συνεργαζεται με το γενεσις οπου σκοπευω να γενησω.Δε γνωριζω αλλους γυναικολογους γιατι δε χρειαστηκε να επισκευθω καποιον πριν την εγκυμοσυνη μου, αλλα μια κυρια(επισης εγκυος)που περιμενε στο ΙΚΑ για εναν αλλον γυναικολογο,μου ειπε οτι δεν ειναι και πολυ "σοι".Η αληθεια ειναι πως δεν ειμαι ουτε εγω ιδιαιτερα ευχεριστημενη απο τον ιδιο αν κ εχω παει 3-4 φορες μονο στο ιατρειο του γιατι μου δινει την εντυπωση πως ασχολειται πολυ επιφανειακα.Θα προτιμουσα ενα γιατρο πιο κοντα στο σπιτι μου γιατι παρολο που ειμαι στην 27η εβδομαδα κυησης, οι μυρωδιες συνεχιζουν να μου προκαλουν τασεις για εμετο(αποκλειουμε λεωφορεια για τις μετακινησεις μου στο κεντρο) και ο υπερβολικος θορυβος μου προκαλει πονοκεφαλο και δυσφορια και παλι οδηγουμαστε στις τασεις για εμετο!!(οποτε αποκλειουμε και τα ταξι).Βρηκα σε καποιο site εναν γυναικολογο ονοματι Ελκοτης Μιχαηλ που ειναι κοντα στο σπιτι μου(περιοχη Χαριλαου) αλλα ουτε αυτον τον γνωριζω.Αν γνωριζει καποια εστω εναν απ τους δυο αυτους ιατρους παρακαλω να με βοηθησει.

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΩ...ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ..ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ..ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕ ΙΤΑΛΙΑ ΕΝΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΕ!!!! ΠΕΡΑΝ ΤΟΥΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ , ΑΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΟΣ.ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΑΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑΣ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΡΕΙ!!!!!ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΥΧΗ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...
Αναγνώστου Ευτυχία, στη Θεσσαλονίκη Αλ. Σβώλου 30. Δεν την αλλάζω με τίποτα. Είναι λαμπρή επιστήμον και πανω από όλα άνθρωπος.

εχω παλι δεν εχω την καλυτερη γνωμη!απλα το λεω!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...