Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΔΕΚΤΗ Κ ΧΡΗΣΙΜΗ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

βρίσκομαι στην 31η εβδομαδα και σκεφτόμαστε με τον άντρα μου να κάνουμε εναν 3d υπέρηχο να δούμε το μωράκι μας αλλά δεν ξέρουμε πού να απευθυνθούμε κ πόσο θα μας κοστίσει.Ξέρει κανείς πού μπορεί κανείς να κάνει κ πόσο κοστίζουν??

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ!!!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φίλη μου σίγουρα σε γυναικολόγο που έχει 3d ο υπολογιστής του αλλά πιστεύω να ρωτήσεις το γιατρό σου πρώτα εάν συνεργάζεται με κάποιον. Εμένα με χρέωσε όσο και τον κανονικό υπέρηχο αλλά πραγματικά εκ των υστέρων λέω αν είναι να σε χρεώσει πέραν του κανονικού υπέρηχου δεν υπάρχει λόγος να το κάνεις. Το μόνο που κατάλαβα βλέποντας τον υπέρηχο ήταν ότι ήμουν μια απλή φιλική συμμετοχή στην όλη διαδικασία. Δεν μου μοιάζει καθόλου το κορίτσι μου (στα χαρακτηριστικά αναφέρομαι πάντα γιατί από συμπεριφορά και χαρακτήρα θα τον κάνουμε να πάρει τα βουνά τον daddy);)

Link to comment
Share on other sites

σε όλα τα μαιευτήρια Ιασώ, Λητώ, Γαία, Μητέρα έχουν τέτοιο υπέρηχο. Πάρε τηλέφωνο να ρωτήσεις και το κόστος και ρώτα αν υπάρχει η δυνατότητα να τον πάρεις τον υπέρηχο σε DVD στο Ιασώ ξέρω οτι δεν μπορείς ενώ στο Λητώ μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

freedom και εμείς κάναμε έναν 4d για να δούμε το μωρό καλύτερα και το χρυσοπληρώσαμε αλλά σταθήκαμε άτυχοι γιατί το μωρό δεν είχε καλή θέση και έτσι δεν το είδαμε καθόλου....Τις προηγούμενες φορές που ήταν απλός ο υπέρηχος ο γιατρός μας το είχε δείξει για λίγο σε 4d και εκεί είχε φανεί πεντακάθαρα.....Είναι λίγο και θέμα τύχης.....

G2Mbp3.png

--------------------------------------------------

Μy boy is 5 years old-my girl is 3 years old!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...