Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εγκυμοσύνη μετά από λήψη χαπιού της επόμενης μέρας


παναθα

Recommended Posts

εκανα ερωτικη επαφη με το αγορι μου και εγινε το μοιραιο την επομενη μερα πηρα το χαπι και πριν 2 μερες ειδα αιμα στο χαρτι οχι στο εσωρουχο μου να αρχησω να ανυσηχω??μια απαντηση παρακαλω δεν ξερω τι να κανω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εκανα ερωτικη επαφη με το αγορι μου και εγινε το μοιραιο την επομενη μερα πηρα το χαπι και πριν 2 μερες ειδα αιμα στο χαρτι οχι στο εσωρουχο μου να αρχησω να ανυσηχω??μια απαντηση παρακαλω δεν ξερω τι να κανω

Ο χρήστης παναθα είναι συνδεδεμένος Προσθήκη στην Αξιολόγηση του/της: παναθα Αναφορά μηνύματος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ίσως να είναι κάποιος μικροτραυματισμός. Μην αγχώνεσαι. Αλλά καλού κακού,θα σου πρότεινα να επισκεπτείς κάποιον ειδικό. Επίσης, για το καλό το δικό σου,καλό θα ήταν να λαμβάνεται προφυλάξεις με το αγόρι σου! Μην ταλαιπωρείς τον οργανισμό σου με χάπια...

Υ.Γ.: Τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

το χάπι της επόμενης ημέρας αναστατώνει τον κύκλο και μπορεί να δεις αίμα ή καφέ υγρά....

Βέβαια μια συγγενής μου έμεινε έγκυος παρόλο που πήρε το χάπι οπότε.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...